Re: FC Pokkeriprod - muud üritused
mul on tunne, et varsti jagame auhinna << suurim vinguja >>
:P hea üritus oli. Loodame, et järgmine kord peame suurema koha leidma, sest mehi kes tuleb on rohkem.
mul on tunne, et varsti jagame auhinna << suurim vinguja >>
:P hea üritus oli. Loodame, et järgmine kord peame suurema koha leidma, sest mehi kes tuleb on rohkem.
Comment