FC Pokkeriprod - muud üritused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • jozik
    Õpihimuline Mängur
    • Mar 2011
    • 437

    #31
    Re: FC Pokkeriprod - muud üritused

    mul on tunne, et varsti jagame auhinna << suurim vinguja >>


    :P hea üritus oli. Loodame, et järgmine kord peame suurema koha leidma, sest mehi kes tuleb on rohkem.

    Comment

    Working...