Re: Levadia mängu aftekas
Broneerisin ära igatahes, 21.00.-00.00. on meie valduses. Saab lõõgastuda ja soojendust teha küll. €40 on see aasta tund, odavam kui eelmine aasta. Olen veidi tagasisidet saanud, et meil tööinimesed on pigem kõhkleval seisukohal hetkel. Võiksite ikka tulla, seda mängu peab tähistama ja ei pea tingimata alkoga. Kes eelmine aasta käisid, teavad küll, kui korralik koht see on.
Broneerisin ära igatahes, 21.00.-00.00. on meie valduses. Saab lõõgastuda ja soojendust teha küll. €40 on see aasta tund, odavam kui eelmine aasta. Olen veidi tagasisidet saanud, et meil tööinimesed on pigem kõhkleval seisukohal hetkel. Võiksite ikka tulla, seda mängu peab tähistama ja ei pea tingimata alkoga. Kes eelmine aasta käisid, teavad küll, kui korralik koht see on.
Comment