Re: FC Pokkeriprod - FC Levadia karikamängu teema
Sa mine persse tont! Tra, mul muudki teha kui kusagil netis teiste nimede alt kommida. Ja mina pole Svenza nime alt ka komminud, seda teeb keegi salapervar. Minu IP on bännitud nii Delfist kui Postimehest kuna ükskord avaldasin arvamust teemal, et Hitler oleks võinud kõik neegrid ka ahju toppida koos juutidega. Ma pole üle poole aasta enam uudisteportaalis komminud.
Algselt postitas pokkerisheriff
Vaata postitust
.
Comment