FC Pokkeriprod - FC Levadia karikamängu teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Svenza
    Svetlana aka Buldooser
    • Oct 2008
    • 3591

    #61
    Re: FC Pokkeriprod - FC Levadia karikamängu teema

    Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
    svenza, kas sina oled seal kommenteerinud päriselt? keegi on minu nime all jälle kommentaari pannud ja sina oled nagu vastanud mitu korda. midagi peaks ette võtma nendega kes niimoodi paska ajavad võõra nime alt (mitte et see "minu" nime alt kirjutatud kommentaar väga hull oleks seekord). või sind ei häiri selline värk? ennast ajab küll vihale >:(
    Sa mine persse tont! Tra, mul muudki teha kui kusagil netis teiste nimede alt kommida. Ja mina pole Svenza nime alt ka komminud, seda teeb keegi salapervar. Minu IP on bännitud nii Delfist kui Postimehest kuna ükskord avaldasin arvamust teemal, et Hitler oleks võinud kõik neegrid ka ahju toppida koos juutidega. Ma pole üle poole aasta enam uudisteportaalis komminud.

    Comment

    • Svenza
      Svetlana aka Buldooser
      • Oct 2008
      • 3591

      #62
      Re: FC Pokkeriprod - FC Levadia karikamängu teema

      16.08.2012 15:55
      Eips, leits ei saanud Maima õhtusest vahetusest tulema. Samas Laasipoiss laulis hümni ja Ranka jooskis paljalt üle väljaku. Nalja sai


      Neljapäeval samal ajal sõitsime just Emavaala ja Artjomiga Riiga Triobet Live turnale. Puht füüsiliselt välistatud, et ma sel kellaajal sain midagi postitada.

      Comment

      • Postiljon
        FPP Pro
        • Sep 2011
        • 203

        #63
        Re: FC Pokkeriprod - FC Levadia karikamängu teema

        Mobiilne nett (I) :D

        Comment

        • muruntau
          • Jan 2009
          • 4325

          #64
          Re: FC Pokkeriprod - FC Levadia karikamängu teema

          natuke veel järelkaja ka, soccerneti nädalakokkuvõttest: http://soccernet.ee/nadala-tipud-blu...ngelane-kostja

          Edit: kes pilte tegid mängust, võiksid nt siia lingi panna.

          Comment

          • alaska
            forever
            • Oct 2008
            • 6599

            #65
            Re: FC Pokkeriprod - FC Levadia karikamängu teema

            Algselt postitas adam_q Vaata postitust
            kuidas saab Levadia fänn olla?
            olid kunagi Levada metalliäris laotööline ja siis tekkis eriline lembus või....
            kohalike mansadega/ühiste huvidega on selge, elad Amblas, siis ikka hoiad oma kuttide poole või Pokkeriprod
            Oh perse, tuletasid just meelde, et Levadia on mulle raha võlgu. Jätsin ettemaksuks, kui nad ei tarninud kaupa. Mingi aastatetagune asi, äkki kroonides mingi 2000 oli?

            Comment

            • TrvP
              Õpihimuline Mängur
              • Jan 2012
              • 409

              #66
              Re: FC Pokkeriprod - FC Levadia karikamängu teema

              Algselt postitas alaska Vaata postitust
              Oh perse, tuletasid just meelde, et Levadia on mulle raha võlgu. Jätsin ettemaksuks, kui nad ei tarninud kaupa. Mingi aastatetagune asi, äkki kroonides mingi 2000 oli?
              Peaksid selle saama tagasi küsida, nõudeõigus 3 aastat...

              Comment

              • Pumper
                Klubi Liige
                • Mar 2009
                • 2359

                #67
                Re: FC Pokkeriprod - FC Levadia karikamängu teema

                Algselt postitas alaska Vaata postitust
                Oh perse, tuletasid just meelde, et Levadia on mulle raha võlgu. Jätsin ettemaksuks, kui nad ei tarninud kaupa. Mingi aastatetagune asi, äkki kroonides mingi 2000 oli?
                Metallifirma Levadia on pankrotis kahjuks, ei tea kas saad veel nõuet esitada, aga uuri järgi.

                Comment

                • Relamz
                  Vana Tegija
                  • Jan 2010
                  • 1467

                  #68
                  Re: FC Pokkeriprod - FC Levadia karikamängu teema

                  Mingit ulmeägedat teemat pole, pigem selline objektiivi testimine ja hetke jäädvustamine .

                  Pildialbum -> http://punkt.planet.ee/JALKA/
                  Rar pakk mugavamaks vaatamiseks -> http://punkt.planet.ee/Jalka.rar

                  Comment

                  • inward
                    Klubi Liige
                    • Sep 2009
                    • 6275

                    #69
                    Re: FC Pokkeriprod - FC Levadia karikamängu teema

                    Hea töö Janno. Tänud, et viitsisid mässata.

                    Sirvisin, päris toredad pildid on. Lähipäevil panen meie fb lehele üles ka valitud pildid. 300 pildi selekteerimine võtab ikka omajagu aega ja kõiki pole mõtet panna.

                    Comment

                    • nikitheone
                      Mr. Puujalg
                      • Aug 2009
                      • 6446

                      #70
                      Re: FC Pokkeriprod - FC Levadia karikamängu teema

                      mm, need levadia poisid, mm...
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                      Comment

                      • muruntau
                        • Jan 2009
                        • 4325

                        #71
                        Re: FC Pokkeriprod - FC Levadia karikamängu teema

                        Hea töö, relamz!

                        Niki, mis ma sinna parata saan...

                        Comment

                        • inward
                          Klubi Liige
                          • Sep 2009
                          • 6275

                          #72
                          Re: FC Pokkeriprod - FC Levadia karikamängu teema

                          Ei tea, kas ükshaaval neid üles riputada on mõtet, liiga kontekstist välja rebitud. Kuigi peab tunnistama, et irve manasid küll näole .

                          Comment

                          • fyte
                            Pokkerihai
                            • Jun 2010
                            • 3378

                            #73
                            Re: FC Pokkeriprod - FC Levadia karikamängu teema

                            Algselt postitas Relamz Vaata postitust
                            Mingit ulmeägedat teemat pole, pigem selline objektiivi testimine ja hetke jäädvustamine .

                            Pildialbum -> http://punkt.planet.ee/JALKA/
                            Rar pakk mugavamaks vaatamiseks -> http://punkt.planet.ee/Jalka.rar
                            Well done (Y)

                            Comment

                            • muruntau
                              • Jan 2009
                              • 4325

                              #74
                              Re: FC Pokkeriprod - FC Levadia karikamängu teema

                              Eesti valitsev karikavõitja Tallinna Levadia ei jätnud 1/16-finaalis kolmanda liiga klubi Rapla Atli vastu midagi juhuse hooleks, minnes kodusel Maarjamäe staadionil 17:0 juhtima.


                              Levadia jätkas hävitustööd, Rapla Atlit võideti 17-1. Selle tulemuse valguses pole imo meie oma nii kehv midagi, üldiselt on ikka III liiga keskmikul ja IV liiga lõpusatsil tasemevahe täitsa olemas.

                              Comment

                              Working...