fikuuu küsib steiki

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • fikuuu
    Grinder
    • Aug 2009
    • 663

    #61
    Re: fikuuu küsib steiki

    Fookin' rigged on pokerstars ikka.

    Lõppbankroll siis 1309$.Kasum 696$. Ühe osaku kohta saab investor 19.22$ / 15.54€ tagasi.
    Lootsin muidugi paremat tulemust,kahjuks ei hoidnud käed vastu siis kui vaja ja mitu head runni lendas aia taha.
    Võimalik et pean siin varsti uue steigiteema üles panema,eks näha.
    Igatahes tänud investoritele ja kaasaelajatele !
    Teen siis kohe cashoudi ja järgmise korrani!

    Comment

    • sorm
      Pokkerihai
      • May 2009
      • 1511

      #62
      Re: fikuuu küsib steiki

      gg

      Comment

      • timz0333
        Pokkeritark
        • Mar 2009
        • 6322

        #63
        Re: fikuuu küsib steiki

        Rahad käes.
        GL fikuuu!

        Comment

        • altzie
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 169

          #64
          Re: fikuuu küsib steiki

          gg, wp.

          Comment

          • fikuuu
            Grinder
            • Aug 2009
            • 663

            #65
            Re: fikuuu küsib steiki

            Sain oma masinavärgi käima ja niipea steiki küsima ilmselt ei pea :)
            Kuigi kaalun samas kas panna mingi WCOOP lotto projekt üles või mitte, võiks huvitav olla..

            Comment

            • kjmrc
              Pokkerihai
              • Aug 2009
              • 4541

              #66
              Re: fikuuu küsib steiki

              Hittisid veel miskit oma vahenditega? :)

              Comment

              • sorm
                Pokkerihai
                • May 2009
                • 1511

                #67
                Re: fikuuu küsib steiki

                Veiko hitib alati mitu laksu korraga ja siis on jälle paar kuud kuival :)

                Comment

                • fikuuu
                  Grinder
                  • Aug 2009
                  • 663

                  #68
                  Re: fikuuu küsib steiki

                  Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                  Hittisid veel miskit oma vahenditega? :)
                  Õnnestus 11$ freezeout kinni panna jah, 2200$ :)

                  Comment

                  • kjmrc
                    Pokkerihai
                    • Aug 2009
                    • 4541

                    #69
                    Re: fikuuu küsib steiki

                    Nice.. järgminekord steiki vajad siis annan ka oma panuse :D

                    Comment

                    • eddi
                      Vana Tegija
                      • Oct 2009
                      • 1200

                      #70
                      Re: fikuuu küsib steiki

                      Epic printija oled ikka nende turnadega, sulle oleks pidanud selle 5k steiki andma hoopis

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                      Last edited by eddi; 22.08.12, 16:00.

                      Comment

                      Working...