Otsin steiki pokerstarsi nl10

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ROTT RUUDI
    Grinder
    • Jun 2010
    • 520

    #1

    Otsin steiki pokerstarsi nl10

    -Otsin steiki nl10, summaks oleks 200 usd.

    -Kasum 50/50

    -Mäng toimub Pokerstarsis, kasutajanimi - RopaOwnsU

    - http://www.pokertableratings.com/mer...arch/kr6buusha , rohkem PTR-ist ei leia, ei mäleta kasutajanimesid ja stars on ära keelanud.

    -http://www.upload.ee/image/2468150/nl10.jpg

    -http://www.upload.ee/image/2468158/graph.jpg

    Mängida tahaks kuskil umbes poolteist kuud (ei tea palju käsi suudan mängida).

    Muidugi on ka miinusega graafikuid jne aga neid ma ei ole suvatsenud salvestada ja volume on ka suht väike aga ma tean, et ma biidin nl10 - nl25.
    Kuna talvel läksin uude kohta tööle siis jäi mängu väheks ja tänu suurtele pidudele ja naistele kantisin oma raha kõik välja.

    Kui vaja siis annan steikijale oma andmed jne.
  • ROTT RUUDI
    Grinder
    • Jun 2010
    • 520

    #2
    Re: Otsin steiki pokerstarsi nl10

    Aljuu..?

    Comment

    • Svenza
      Svetlana aka Buldooser
      • Oct 2008
      • 3591

      #3
      Re: Otsin steiki pokerstarsi nl10

      Tartus kontoris saaksid lasta. Annan BR-i.

      Comment

      • ROTT RUUDI
        Grinder
        • Jun 2010
        • 520

        #4
        Re: Otsin steiki pokerstarsi nl10

        Ma elan Tallinnas, muidu oleks käpp küll.

        Comment

        • fyte
          Pokkerihai
          • Jun 2010
          • 3378

          #5
          Re: Otsin steiki pokerstarsi nl10

          Kuna nii sinu esitatud graafikutel kui ka PTR omas on sampled nii tillukesed, siis sooviks lifetime graphi vmt. 2 aasta jooksul oled ilmselt rohkem kui ~30k kätt mänginud ; )

          Comment

          • ROTT RUUDI
            Grinder
            • Jun 2010
            • 520

            #6
            Re: Otsin steiki pokerstarsi nl10

            Ma mingi päev koju jõuan siis vaatan mis mul seal alles on...vana arvuti katki aga läpparis peaks mingi 80k vbla ära olema.

            Comment

            • ROTT RUUDI
              Grinder
              • Jun 2010
              • 520

              #7
              Re: Otsin steiki pokerstarsi nl10



              Ja paar veel väiksemat graafikut.Rohkem ei leia midagi.

              Comment

              • kjmrc
                Pokkerihai
                • Aug 2009
                • 4541

                #8
                Re: Otsin steiki pokerstarsi nl10

                Solid käte arv.. Mingi julmem hiiteri graph :D

                Comment

                • ROTT RUUDI
                  Grinder
                  • Jun 2010
                  • 520

                  #9
                  Re: Otsin steiki pokerstarsi nl10

                  Hiiter oli küll jah :)

                  Comment

                  • fyte
                    Pokkerihai
                    • Jun 2010
                    • 3378

                    #10
                    Re: Otsin steiki pokerstarsi nl10

                    3k samplega graph? o_O
                    Kus need 80k kätt on? Antud teemas on sul mitu graafikut, mille volüüm kokku on vaid paari nädala grind..

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #11
                      Re: Otsin steiki pokerstarsi nl10

                      Tundub, et tegu jälle ühe stakega, kus näidatakse upswingi graafikuid.

                      Comment

                      • fyte
                        Pokkerihai
                        • Jun 2010
                        • 3378

                        #12
                        Re: Otsin steiki pokerstarsi nl10

                        Tundub tõesti, et siit eriti midagi ei tule. Kui ikka 3k käe graafikuid näidatakse, siis ilmselt pole pokkeri variatsiooniga üldse kursis. Arvestatava sample olemasolul oleks ära võtnud steigi prob.

                        Comment

                        • BentleyMulsanne
                          Bännitud
                          • May 2012
                          • 499

                          #13
                          Re: Otsin steiki pokerstarsi nl10

                          Palju aega mängida on? Kui sa biidiksid, teeksid sa selle 200 endale 3 päevaga kuskil abs.micros, pole stake vajagi.

                          Comment

                          • ROTT RUUDI
                            Grinder
                            • Jun 2010
                            • 520

                            #14
                            Re: Otsin steiki pokerstarsi nl10

                            3k sample graphi panin ainult sellep. siia, et teil graafikuid juurde vaja ja ma otsisin nii palju, kui sain, see oligi suurim mis peale esimeste alles.
                            No ma täitsa busto ja 1 miinus graafik oli küll 400taala miinuses 200 taala alla ev.Kui vaja siis panen selle ka siia.
                            Ma saitide vahel palju kolinud ja suur arvuti on p****s.Enamus hand history on seal.
                            Mainin ka veel ära, et lasen 4 table ja töö ja asjade kõrvalt ei suutnud palju käsi mängida.Starsis oli 150k kätt aga seda PTR enam ei näita.

                            PS!Ma tean küll mis asi on variatsioon.Psh...

                            Ma ei suuda siin midagi tõestada, kui ei anta stake siis ei anta.Mul ei ole kuskilt neid graafikuid enam võtta.

                            E: 80k oli mu ilmselgelt liiga optimistlik ootus.Leidsin ainult mingi downeri, mis eespool mainitud ja paar paarituhandest graafikut, millest ma ühe siia panin.
                            Last edited by ROTT RUUDI; 04.07.12, 19:52.

                            Comment

                            • ROTT RUUDI
                              Grinder
                              • Jun 2010
                              • 520

                              #15
                              Re: Otsin steiki pokerstarsi nl10

                              Hoidke thread nädala lõpuni üleval, kui keegi ei steigi siis kaon esmaspäeval tööle, kui steigib siis grind grind grind.

                              Võib ju kahe steikijaga ka teha. 100 ja 100.
                              Last edited by ROTT RUUDI; 04.07.12, 20:05.

                              Comment

                              Working...