Svenza SCOOP projekt

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Svenza
    Svetlana aka Buldooser
    • Oct 2008
    • 3591

    #1

    Svenza SCOOP projekt

    Plaanis ette võtta posu turniire selle aasta SCOOP-il.

    Erinevad kasutajad pokkeritubades

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    1. 01-L 6-May Su 11:00 NL Hold'em [6-Max] $25 $0 $2.00 $250,000 $-27
    2. 02-L 6-May Su 14:30 NL Hold'em $25 $0 $2.00 $400,000 $-27
    3. 02-M 6-May Su 14:30 NL Hold'em $200 $0 $15.00 $1,000,000 $1615$+1400 96. koht
    4. 09-L 9-May We 11:00 NL Hold'em [SuperKnockout] $13 $13 $1.00 $100,000 $65 $+38
    5. 12-L 10-May Th 11:00 PL Omaha [Heads-Up] $25 $0 $2.00 $50,000 435 koht $53.83 +26.83
    6. 13-L 10-May Th 14:00 NL Hold'em [Knockout] $20 $5 $2.00 $200,000 $-27
    7. 20-L 13-May Su 11:00 NL Hold'em $25 $0 $2.00 $250,000 $-27
    8. 20-M 13-May Su 11:00 NL Hold'em $200 $0 $15.00 $500,000 $-215
    9. 21-L 13-May Su 14:30 NL Hold'em $25 $0 $2.00 $400,000 $-27
    10. 22-L 14-May Mo 11:00 Mixed NLHE/PLO $10 $0 $1.00 $25,000 31.koht $173.72
    11. 31-L 17-May Th 11:00 8-Game $25 $0 $2.00 $25,000 $-27
    12. 38-L 19-May Sa 14:00 HORSE $25 $0 $2.00 $50,000 $-27
    13. 38-M 19-May Sa 14:00 HORSE $200 $0 $15.00 $75,000 $-215
    14. 39-L 20-May Su 11:00 NL Hold'em [6-Max] $25 $0 $2.00 $250,000 $-27
    15. 40-L 20-May Su 14:30 Main Event $100 $0 $9.00 $1,000,000 $-109


    Kokku stake 1035$ ~ 785€
    Ümardame € 800 peale
    40 osakut = € 20 tükk

    Kasumi jaotus on 65/35 stakejate kasuks + stakeback

    Maksta saab pangaülekandega ja MB-sse
    Sven Reimaa
    221010538480 Swedbank

    MB e-mail: svenjulmÄTyahoo.com

    Tulemused postitan kõik siia teemasse. Loodame parimat!
    1. sorm 2 osakut makstud
    2. kuco 1 osak makstud
    3. optimist 1 osak makstud
    4. pele 3 osakut makstud
    5. Kask 2 osakut makstud
    6. muruntau 2 osakut makstud
    7. mylolo 3 osakut makstud
    8. Timpz 2 osakut makstud
    9. wedoit 1 osak makstud
    10. ivar_m 1 osak makstud
    11. hotcocacola 10 osakut makstud
    12. Robbim 2 osakut makstud
    13. economist 1 osak makstud
    14. kalkaan 1 osak makstud
    15. MrRiver 1 osak makstud
    16. PriitB 5 osakut makstud
    17. ESTallin2 2 osakut makstud



    Kogu BR kokku lõpuks : $1907.55
    Kasum : $ 872.55
    Last edited by Svenza; 20.05.12, 23:44.
  • sorm
    Pokkerihai
    • May 2009
    • 1511

    #2
    Re: Svenza SCOOP porjekt

    teeme otsa lahti 1 mulle

    Comment

    • kuco
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 1910

      #3
      Re: Svenza SCOOP porjekt

      Paneme ka 1 lukku

      Comment

      • Svenza
        Svetlana aka Buldooser
        • Oct 2008
        • 3591

        #4
        Re: Svenza SCOOP porjekt

        2 bronnitud

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #5
          Re: Svenza SCOOP porjekt

          Kas postitused/updated tulevad sõimu-tildi-ja v**** saatmise vormis :D?

          Comment

          • armand0
            Õpihimuline Mängur
            • Mar 2010
            • 358

            #6
            Re: Svenza SCOOP porjekt

            Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
            Kas postitused/updated tulevad sõimu-tildi-ja v**** saatmise vormis :D?
            Kõik peale esimese koha arvatavasti. usun et isegi kui esimeseks jääb suudab meid kõik pimedasse kohta saata ja hambad ristis meile teenitud kullakangid saata. :D

            Comment

            • Svenza
              Svetlana aka Buldooser
              • Oct 2008
              • 3591

              #7
              Re: Svenza SCOOP porjekt

              Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
              Kas postitused/updated tulevad sõimu-tildi-ja v**** saatmise vormis :D?
              Kuidas soovid. Kõik tulevad stiilis a la TT vs AA preflop allin ja kui ära ei ime, siis on kõik rämedad fishid.

              Comment

              • andu_andu
                Pokkerihai
                • Jan 2009
                • 4050

                #8
                Re: Svenza SCOOP porjekt

                Küsimus. Miks steiki küsid, eeltoodud tulemuste põhjal peaks raha olema ju ?

                Comment

                • Svenza
                  Svetlana aka Buldooser
                  • Oct 2008
                  • 3591

                  #9
                  Re: Svenza SCOOP porjekt

                  Raha ju kulub igale poole.
                  Kui värskel Eesti meistril "Litsimaja-Madisel" kõlbas steiki küsida, miks mul siis mitte. Naxer võitis ka 110K, ometigi küsib steiki. Ega see mis kunagi varem teenitud on, ei tähenda , et see antud hetkel kõik arvel oleks.

                  Comment

                  • privador
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 3951

                    #10
                    Re: Svenza SCOOP porjekt

                    Naxer on maha joonud gamblinud ja vist naiste peale kulutanud-see 110k ikka väga kaua aega tagasi oli

                    Imelik oleks see kui Imre teeks steigiteema

                    Comment

                    • sorm
                      Pokkerihai
                      • May 2009
                      • 1511

                      #11
                      Re: Svenza SCOOP porjekt

                      Algselt postitas privador Vaata postitust
                      Naxer on maha joonud gamblinud ja vist naiste peale kulutanud-see 110k ikka väga kaua aega tagasi oli

                      Imelik oleks see kui Imre teeks steigiteema
                      Nu mis sela imelikku oleks, kui imre steiki küsiks mingile $50k+ turnale? See kui keegi steiki küsib ei tähenda, et tal endla raha pole. Küsimus lihtsalt selles, et võibolla enda bankroll ei võimalda teatud turniire mängida.

                      Comment

                      • Potsataja
                        õilishing
                        • Oct 2008
                        • 5270

                        #12
                        Re: Svenza SCOOP porjekt

                        Algselt postitas privador Vaata postitust
                        Naxer on maha joonud gamblinud ja vist naiste peale kulutanud-see 110k ikka väga kaua aega tagasi oli

                        Imelik oleks see kui Imre teeks steigiteema
                        Minu mäletamist mööda oli Naxeril 60/40 diil steikija kasuks (Tim?) ja enne teist päeva müüs ta veel vist 10x1% a´200$ ära.


                        HCC, sa käi see 800€ välja, siis dikteerid ise, mis stiilis postitusi soovid.

                        Comment

                        • muruntau
                          • Jan 2009
                          • 4325

                          #13
                          Re: Svenza SCOOP porjekt

                          bronnin kaks osakut.

                          Kutid, võtke ikka neid osakuid, siin on lisaks +EV'le oodata ka väga soliidset EntV'd.

                          Comment

                          • yolpa
                            Pokkerihai
                            • Jun 2009
                            • 2669

                            #14
                            Re: Svenza SCOOP porjekt

                            Algselt postitas Svenza Vaata postitust
                            Raha ju kulub igale poole.
                            Kui värskel Eesti meistril "Litsimaja-Madisel" kõlbas steiki küsida, miks mul siis mitte. Naxer võitis ka 110K, ometigi küsib steiki. Ega see mis kunagi varem teenitud on, ei tähenda , et see antud hetkel kõik arvel oleks.
                            madis küsis stake ju enne meistrikate tiitlit

                            Comment

                            • mylolo
                              Julm Donk
                              • Sep 2010
                              • 79

                              #15
                              Re: Svenza SCOOP porjekt

                              Bronnin 3 osakut

                              Comment

                              Working...