sorm SCOOP projekt

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • sorm
    Pokkerihai
    • May 2009
    • 1511

    #1

    sorm SCOOP projekt

    Minu erinevate tubade kasutajad:
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Pokerstarsi graafik (sng+mtt):
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    08 8-May 17:00 NL Hold'em [2-Day Event] 1776/5842 -$109.00
    09 9-May 11:00 NL Hold'em [SuperKnockout] 1334/3913 -$215.00
    11 9-May 17:00 PL Omaha Hi/Lo [6-Max] M: $82.00
    14 11-May 11:00 NL Hold'em [Ante Up] M: $82.00
    16 11-May 17:00 NL Hold'em [2x Chance, Turbo] 4946/12572 -$27.00
    27 15-May 17:00 NL Hold'em [2-Day Event] M: $109.00
    32 17-May 14:00 PL Omaha Hi/Lo [2-Day Event] M: $215.00
    33 18-May 11:00 NL Hold'em [1R1A] L: $27.00 ($81.00)
    34 18-May 14:00 FL Hold'em [6-Max] L: $55.00
    36 19-May 11:00 PL Omaha [6-Max] L: $55.00
    38 19-May 14:00 HORSE M: $215.00
    40 20-May 14:30 Main Event [2-Day Event] L: $109.00

    KOKKU $1381

    Jagan selle summa 50 osakuks. Iga osaku hind $27.62 (umbes €21 tänase kursi alusel). Kasumijaotus stakeback ja 65/35 steikijate kasuks!

    Ise võtan esialgu 10 osakut, sest korraliku hiti korral tahaks ise rohkem kasumit saada, kui 35% (samas steikijatele nende osakute eest alla 65% anda ei pruugi neile enam kasumilk olla) ja siis steikijatel ka vast usaldust rohke, et ei tule freerollima ja flippama niisama.

    Kui 16. turniiril ei ole vaja rebuyd teha (saab teha alles, siis kui 0 chipsi alles), siis kasutan selle mingil päeval $27 knockoudi mängimiseks või satturday eliminator. Sama asi ka sellega, kui mingil põhjusel ei saa mõnda turniiri mängida (99% olen kindel, et saan kõiki mängida), siis kas tagastan summa või lepime kokku mõne samas vääringus turniiri. Teavitan enne mängimist siis siin temas.

    Üldislet mängin nii, et hide on peal. Steikijate tungival soovil võin selle ka maha võtta, aga alati leiab min ju ka konkreetse turniiri lobby kaudu. Kui kuskil turniiril läheb deep, siis annan siin teemas teada ja võtan hide maha. Üritan jooksvalt ka olulisemaid käsi postitada.

    Maksta saab MB (kui teie konto on €!!!) ja swedbank/SEB/nordea. Andmed saab PM.

    Kui on küsimusi, siis siin teemas või PM.

    PS. Kui kellelgi on soovi mind mõnel teisel SCOOP turniiril steikida, siis kehtivad samad tingimused (kasuijaotus 65/35)! Ülejäänud L evente mängin enda raha eest, aga M omad käivad mul natuke üle bankrolli.

    Osakud:
    sorm 9 osakut (makstud)
    imre 2 osakut (makstud)
    KsAAjets 10 osakut (makstud)
    naxer 1 osak (makstud)
    Amee 1 osak (makstud)
    reits 2 (makstud)
    pafka666 10 (makstud)
    udikaz 2 (makstud)
    oumaigaad 3 (makstud)
    robiki 2 (makstud)
    s3r1f25xxv 4 (makstud)
    kalkaan 3 (makstud)
    akhtun 1 (makstud)
    --------
    MÜÜDUD!
    Last edited by sorm; 12.05.12, 19:28.
  • camu
    Super Moderaator
    • Jan 2009
    • 3411

    #2
    Re: sorm SCOOP projekt

    GL!

    Comment

    • valustyng
      Õpihimuline Mängur
      • Apr 2009
      • 450

      #3
      Re: sorm SCOOP projekt

      nvm
      Last edited by valustyng; 27.04.12, 21:05.

      Comment

      • reits23
        Räme Fish
        • Jan 2012
        • 18

        #4
        Re: sorm SCOOP projekt

        bronniks ka 2

        Comment

        • pafka666
          IP Olümspi
          • Jul 2009
          • 429

          #5
          Re: sorm SCOOP projekt

          broneerin 10

          Comment

          • udikaz
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 1946

            #6
            Re: sorm SCOOP projekt

            bronnin ka 2. maksaksin moneybookersisse.

            Comment

            • OuMaiGaad
              Õpihimuline Mängur
              • Feb 2010
              • 482

              #7
              Re: sorm SCOOP projekt

              Bronniks 3 osakut.

              Comment

              • yolpa
                Pokkerihai
                • Jun 2009
                • 2669

                #8
                Re: sorm SCOOP projekt

                bronniks 10 osakut

                Comment

                • udikaz
                  Pokkerihai
                  • Nov 2009
                  • 1946

                  #9
                  Re: sorm SCOOP projekt

                  Algselt postitas yolpa Vaata postitust
                  bronniks 10 osakut
                  pead 9-ga leppima sest 9 on ainult vaba veel. loe esimese posti lõppu. 24 tükki oli juba varem bronnitud

                  Comment

                  • yolpa
                    Pokkerihai
                    • Jun 2009
                    • 2669

                    #10
                    Re: sorm SCOOP projekt

                    ei pannudki seda tähele, suure hurraaga kohe vaatasin, et siin on printimis materjali ja võtan sellise optimaalse summa, aga muidu võtan siis 9 jh ja üle saan kanda pärast neljapäeva(palgapäev)

                    Comment

                    • vennike
                      Pokkerihai
                      • Mar 2009
                      • 1958

                      #11
                      Re: sorm SCOOP projekt

                      gl, mell prindib!

                      Comment

                      • Peedu
                        Jube Noob
                        • Aug 2009
                        • 179

                        #12
                        Re: sorm SCOOP projekt

                        Võtaks 2 osakut, aga maksaks 5/6. mai, kui võimalik.

                        Comment

                        • sorm
                          Pokkerihai
                          • May 2009
                          • 1511

                          #13
                          Re: sorm SCOOP projekt

                          Panin teema eile üles ja läksin linnapeale "laiama". Nüüd jõudsin koju ja vaatan, et osakuid rohkem broneeritud, kui kokku on. Hetkel müük lukku ja homme kui kaine peaga ärkan vaatan PM ja broneerimiste kellaajada üle. Saavad need kes postituse/PM ennem tegid!

                          Comment

                          • udikaz
                            Pokkerihai
                            • Nov 2009
                            • 1946

                            #14
                            Re: sorm SCOOP projekt

                            tundub loogiline ja ootaks siis ka rekvisiite pm-i kuhu raha saata

                            Comment

                            • OuMaiGaad
                              Õpihimuline Mängur
                              • Feb 2010
                              • 482

                              #15
                              Re: sorm SCOOP projekt

                              Algselt postitas sorm Vaata postitust

                              Kes soovib MB maksta (PS, kui teie MB konto ei ole €, siis ei sa enda osakute eest MB tasuda!!!!!!!!!!!):

                              Meelis Kuldkepp
                              Miks MB maksta ei saa kui $ des on ? Ise maksaks selle convertimistasu vms.

                              Comment

                              Working...