Olen pokkeriga tegelenud juba peaaegu 6.a. aktiivselt.
Kuna aasta lõpus tuli suur elumuutus puudus võimalus mängida rahale ja mängisin freerolle. Kui tekkis uuesti võimalus rahadele mängida ma seda ei teinud, vaid otsustasin õppida freerollidel ka teisi mänge peale texase ja arendada ennast texases.
Mõni päev tagasi lisasin kontole Olympic-Onlines 20€ ja esimese kahe turniiriga teenisin 400$
Sellest võtsin enamuse välja, et annetada swedbankile nende nõutud õppelaenuraha. Sain mincashe ja järgmisel päeval veel ühe 200$ hiti. Roll oli 230€ kui otsustasin unise&purjus peaga minna cashi lauda imesid tegema, imed lõppesid nullis.
Olen lugenud foorumit juba ammusest ajast, hiljuti tegin omale kasutaja. Kindlasti mul siin tuttavaid leidub, aga ei ole teadlik nende kasutajanimedest.
Otsustasingi teema teha, et kas leidub "gamblereid" kes julgevad anda tundmatule stake ja tahavad sellega teenida :)
Minu graafikud MTT turniiridest:


Scheduled turniiridest:

04/08/2012 $1,000 GP Freezeout $3.00+$0.30 1/412 $236.18
04/09/2012 $3,000 GP Speed R/A $2.00+$0.20 5/537 $213.19
04/08/2012 $3,000 GP R/A $5.00+$0.50 6/299 $167.85
Pikk jutt s*tt jutt, nüüd asja kallale:
STAKE TINGIMUSED MUUDETUD JA NÄHTAVAL LEHEL 2 (Kliki tekstile)
Mängud:
2.2-5.5$ Speed Rebuy turniirid
0.5-5.5$ R/A turniirid
1-11$ Freezout turniirid
Buy-in suurus sõltub BR'st.
Stake reegleid ei riku ja cashi ei roni! Uuendustest niipalju, et igal mängupäeval teen omale word documendi, kus kajastan kõik mängitud turniirid, tulemused ja kindlasti üritan lisada huvitavaid käsi! Mängupäeva lõpus, või vahepeal lisan selle ka jooksvalt siia teemasse!
Maksevõimalused: OO ülekanne teisele mängijale, moneybookers, SEB pank
Kuna aasta lõpus tuli suur elumuutus puudus võimalus mängida rahale ja mängisin freerolle. Kui tekkis uuesti võimalus rahadele mängida ma seda ei teinud, vaid otsustasin õppida freerollidel ka teisi mänge peale texase ja arendada ennast texases.
Mõni päev tagasi lisasin kontole Olympic-Onlines 20€ ja esimese kahe turniiriga teenisin 400$
Sellest võtsin enamuse välja, et annetada swedbankile nende nõutud õppelaenuraha. Sain mincashe ja järgmisel päeval veel ühe 200$ hiti. Roll oli 230€ kui otsustasin unise&purjus peaga minna cashi lauda imesid tegema, imed lõppesid nullis.
Olen lugenud foorumit juba ammusest ajast, hiljuti tegin omale kasutaja. Kindlasti mul siin tuttavaid leidub, aga ei ole teadlik nende kasutajanimedest.
Otsustasingi teema teha, et kas leidub "gamblereid" kes julgevad anda tundmatule stake ja tahavad sellega teenida :)
Minu graafikud MTT turniiridest:
| Kliki sellel real, et näha täissuuruses pilti. |
| Kliki sellel real, et näha täissuuruses pilti. |
Scheduled turniiridest:

04/08/2012 $1,000 GP Freezeout $3.00+$0.30 1/412 $236.18
04/09/2012 $3,000 GP Speed R/A $2.00+$0.20 5/537 $213.19
04/08/2012 $3,000 GP R/A $5.00+$0.50 6/299 $167.85
Pikk jutt s*tt jutt, nüüd asja kallale:
STAKE TINGIMUSED MUUDETUD JA NÄHTAVAL LEHEL 2 (Kliki tekstile)
Mängud:
2.2-5.5$ Speed Rebuy turniirid
0.5-5.5$ R/A turniirid
1-11$ Freezout turniirid
Buy-in suurus sõltub BR'st.
Stake reegleid ei riku ja cashi ei roni! Uuendustest niipalju, et igal mängupäeval teen omale word documendi, kus kajastan kõik mängitud turniirid, tulemused ja kindlasti üritan lisada huvitavaid käsi! Mängupäeva lõpus, või vahepeal lisan selle ka jooksvalt siia teemasse!
Maksevõimalused: OO ülekanne teisele mängijale, moneybookers, SEB pank
TC



Comment