adam_q MTT stake by MTTSNG

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • qbj0hn
    Auk on auk. FAKT!
    • Nov 2008
    • 7091

    #46
    Re: adam_q MTT stake by MTTSNG

    Post nr 42 super standard käsi.
    Flopis standard ace high call, turnis tohhuja oute, et callida ja vbl isegi ace high veel elus ja riveril super opportunity pot maha võtta peale su checki. Most likely sul seal ainult väga kehv showdown käsi/air kui 2 barrelit paned ja riveri checkid.

    Post 44# stnrd BVB AIPF ja wp.

    Comment

    • adam_q
      Vana Tegija
      • Feb 2009
      • 1453

      #47
      Re: adam_q MTT stake by MTTSNG

      käsi nr 42 turnis oli obv, et callib kõike. mu arust selline flopp on dreamflop SB-le, et välja leadida, sest suur tõenäosus, et ma maksin 40 chipsi just selliste kaartidega, mis floppi lajatasid - küss on selles, kas temal on mõtet riskida, et seda avastada.

      käsi nr 44 panin lihtsalt väljalangemiskäe, ei taha ju uskuda, et button just sellise käe leiab :)

      E: udikaz, see "näpi tilli" ei olnud sinule - mõtlesin, miks sa uuesti selgitasid :)
      Last edited by adam_q; 24.03.12, 11:08.

      Comment

      • MTTSNG
        Endine kasutaja «ingu». Ebaõnnestunud diil: SIIN
        • Sep 2011
        • 621

        #48
        Re: adam_q MTT stake by MTTSNG

        Miks seletate seda, et 4 taalasel turnal ei saa võitvaid ja mõtlevaid mängijaid olla, häirib natuke. Paljud väga head turnamängijaid võtavad oma sessi sisse ka 1-5 taalaseid turnasi, mängides samal ajal 200 taalaseid samuti. Ei saa kindlasti väita, et 4 taalasel turnal ei saa olla mõtlev mängija.

        Comment

        • adam_q
          Vana Tegija
          • Feb 2009
          • 1453

          #49
          Re: adam_q MTT stake by MTTSNG

          jah, tase on täitsa okei, nagu näha :)

          lõpetame diili kokkuleppel ära ja 100$ läheb tagasikandmisele. sihukese väikse volüümikökatsiga pole mõtet ikka diili teha :)

          Comment

          • MTTSNG
            Endine kasutaja «ingu». Ebaõnnestunud diil: SIIN
            • Sep 2011
            • 621

            #50
            Re: adam_q MTT stake by MTTSNG

            Jep lõpetame diili ära, adam_Q laseb 25 taala eest veel mingeid turkasi ja kui juhul peaks nende paari viimasega hittima, siiis läheb profit jagamisele.
            Soti saadab mulle tagasi, seni pole seda veel tulnud, sest pin kalkulaator vms asi pidi kuskil kaugel olema, aga niipea kui rahad käes, annan siin teada.

            Comment

            • MTTSNG
              Endine kasutaja «ingu». Ebaõnnestunud diil: SIIN
              • Sep 2011
              • 621

              #51
              Re: adam_q MTT stake by MTTSNG

              40 EUR makstud. 35 maksta.

              Comment

              • MTTSNG
                Endine kasutaja «ingu». Ebaõnnestunud diil: SIIN
                • Sep 2011
                • 621

                #52
                Re: adam_q MTT stake by MTTSNG

                35 eur ka makstud, ehk sada taala kokku ja minupoolt vsjo.

                Comment

                • adam_q
                  Vana Tegija
                  • Feb 2009
                  • 1453

                  #53
                  Re: adam_q MTT stake by MTTSNG

                  minupoolt ka vsjo

                  Comment

                  Working...