Otsin stake'i NL25

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • SR1337
    Õpihimuline Mängur
    • Aug 2011
    • 348

    #1

    Otsin stake'i NL25

    Tere!

    Sooviks saada stake NL25 25BI. Enda BR'i pidin olude sunnil välja cashima, aga tahaks siiski pokkeriga kõrvalt lisa teenida. Pokkerit olen mänginud umbes 2 aastat ning NL25 on ka kõige kodusemaks limiidiks. Stake pikkuseks võiks olla 50k kätt, kasumijaotus 50:50, (punktid ja stellarid mulle)

    Kahjuks varasemaid graafikuid pole võtta, kuna läpakas olnud database hävines windowsi vahetuse käigus. Veebruari graafik oli selline:

    (HU diili ajal ei mängi)

    Kasutajanimi peaks olema ptr'i kindel - dünatrüffel

    Foorumist kedagi IRL ei tea, aga kui see peaks minu usaldusväärsust tõstma, siis on olnud väike diil eelmisest skype FR grupist kasutajaga tonis (eeldan, et see on tema kasutajanimi siin foorumis) ning virukunn'ilt ostsin HEM'i.

    Ei cashouti, tee buddytransfereid ega mängi muid mänge/limiite. Kui investoril peaks olema lisatingimusi, siis lähevad need täitmisele. Kui midagi puudu jäi või on küsimusi, siis andke teada.
  • MTTSNG
    Endine kasutaja «ingu». Ebaõnnestunud diil: SIIN
    • Sep 2011
    • 621

    #2
    Re: Otsin stake'i NL25

    Kaua läheks 50 kilo käe mängimiseks aega?

    Comment

    • ropka11
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1008

      #3
      Re: Otsin stake'i NL25

      Mis Su screenname ongames oli.

      Edit.Kui kellegagi sassi ei aja, foorumipostitustest nagu meelde jäänud, et mängisid seal kunagi
      Last edited by ropka11; 10.03.12, 18:15.

      Comment

      • bluelite
        Vana Tegija
        • Nov 2010
        • 1190

        #4
        Re: Otsin stake'i NL25

        DaBeat pakkus ka siin mõni aeg tagasi stake'i.

        http://foorum.pokkeriprod.com/showth...ax-v%C3%B5i-FR.

        Comment

        • ristijeesus
          Klubi Liige
          • Oct 2009
          • 2533

          #5
          Re: Otsin stake'i NL25

          Aga kes see on? Kaksikvend? http://www.pokertableratings.com/sta...-search/pt1337

          Comment

          • pikk28
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 6695

            #6
            Re: Otsin stake'i NL25

            jap, see peaks ju ka sina olema?

            Comment

            • qbj0hn
              Auk on auk. FAKT!
              • Nov 2008
              • 7091

              #7
              Re: Otsin stake'i NL25

              Mida see PTR-i kindel sn tähendab muidu :D

              Comment

              Working...