Jagan steiki kuni NL20 mängijatele

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #1

    Jagan steiki kuni NL20 mängijatele

    Otsin tublisid steigitavaid, kellele pakkuda enda poolt roll 30bi.
    Esialgu üritan leida mängijaid, kes mängivad kuni NL10s (max NL20).

    Saada mulle PM koos vastustega selles järjekorras:
    - Millisel saidil sooviksid mängida?
    - Mis limiiti sooviksid mängida?
    - Kas 30bi oleks normaalne algbankroll?
    - Mitu kätt või kui pikalt stake kestaks?
    - Ütle mõned tuntud foorumlased, kes teavad sind IRL


    Lisainfo:
    - Steigin ainult cashimängijaid
    - Minu diil oleks mänguline kasum teha VÄHEMALT pooleks, ehk VÄHEMALT 50:50. (halvimal juhul 60:40 minule!)
    - Rakeback 50:50 / vb jääb mängijale (personaalne diil).
    - Nõuan volüümi
    - Nõuan eelnevaid tulemusi (graafikud, HEM, PTR vms)
    - Nõuan ID kaardist pilti
    - Mainin, et minu skämmimise puhul levitan Teie kena musta nime üle kogu vabariigi ja vajaduse korral lasen valmistada kodulehe ala www.eedu_on_volgu.ee vms :D - anyways Teie elu läheb raskeks ja keeruliseks :D
  • estdonk
    Õpihimuline Mängur
    • Sep 2011
    • 450

    #2
    Re: Jagan steiki kuni NL20 mängijatele

    kas freerollidele ka staket saaks seekord?

    Comment

    • hotcocacola
      HTCCACLA
      • Oct 2008
      • 14473

      #3
      Re: Jagan steiki kuni NL20 mängijatele

      saab, saada enda graafikud

      Comment

      • Mr_Kenny
        Vana Tegija
        • Jun 2011
        • 1357

        #4
        Re: Jagan steiki kuni NL20 mängijatele

        Enda kogemusest on kõik micro steigid suht perse läinud kuna enamus vendi kes mikrot "biidivad" ja steiki vajaksid on üli väikse winrate ja sellega kaasnevalt suure variatsiooniga mängijad. Aeg+ närvikulu vs expected return pole seda nussi väärt lihtsalt.
        Just my 2 cents

        Comment

        • andu_andu
          Pokkerihai
          • Jan 2009
          • 4050

          #5
          Re: Jagan steiki kuni NL20 mängijatele

          Algselt postitas Mr_Kenny Vaata postitust
          Enda kogemusest on kõik micro steigid suht perse läinud kuna enamus vendi kes mikrot "biidivad" ja steiki vajaksid on üli väikse winrate ja sellega kaasnevalt suure variatsiooniga mängijad. Aeg+ närvikulu vs expected return pole seda nussi väärt lihtsalt.
          Just my 2 cents
          jep, aga freerollidega ongi see hea asi, et kaotada pole võimalik !!!11!!1

          Comment

          • Mr_Kenny
            Vana Tegija
            • Jun 2011
            • 1357

            #6
            Re: Jagan steiki kuni NL20 mängijatele

            :D

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #7
              Re: Jagan steiki kuni NL20 mängijatele

              tundub, et tänapäeval ei soovita nl10sse. Plaan oli mingi 10 mängijane armee välja saata ja solid profit kokku tõmmata. Reaalsues ei saada vist ühtegi :D

              Comment

              • mikk2468
                Vana Tegija
                • Nov 2009
                • 1039

                #8
                Re: Jagan steiki kuni NL20 mängijatele

                Kehva aeg sai ka, Dabeat pakub täpselt coach+stake. Tundub kõvasti ahvatlevam. Scammerid ka ei julge küsida.

                Comment

                • kardaanirist
                  Pokkerihai
                  • Nov 2009
                  • 3675

                  #9
                  Re: Jagan steiki kuni NL20 mängijatele

                  eemalda viimased kaks punkti. siis saad kümnese armee vabalt kokku. : D

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #10
                    Re: Jagan steiki kuni NL20 mängijatele

                    :D jap

                    Comment

                    • Naxer
                      Õpihimuline Mängur
                      • Mar 2009
                      • 345

                      #11
                      Re: Jagan steiki kuni NL20 mängijatele

                      Otsi parem kümnene armee, keda coachida ja steikida PLO600 biitima-ise siis lööd rahulikult kuskil lulli mängimise asemel. Samas kui mitte mängida, eks nüristuks ilmselt ära tera vbl peagi?!

                      Comment

                      • LuuK
                        Vana Tegija
                        • Dec 2008
                        • 1138

                        #12
                        Re: Jagan steiki kuni NL20 mängijatele

                        Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
                        eemalda viimased kaks punkti. siis saad kümnese armee vabalt kokku. : D
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Ja sõidameeee..
                        Tegelt ma ei tahtnud siin trollida, aga kui juba ots lahti, siis..

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #13
                          Re: Jagan steiki kuni NL20 mängijatele

                          :D:D:D

                          Comment

                          • Loksutaja
                            Õpihimuline Mängur
                            • Jun 2010
                            • 448

                            #14
                            Re: Jagan steiki kuni NL20 mängijatele

                            Jaga parem mingile tänasele MTT'dle starsis vms. Ala ühele turnale saadad 10 sõdurit? või isegi rohkem?

                            Comment

                            • qbj0hn
                              Auk on auk. FAKT!
                              • Nov 2008
                              • 7091

                              #15
                              Re: Jagan steiki kuni NL20 mängijatele

                              Kõige suuremad -EV diilid on ühekordsed MTT-de staked.

                              Comment

                              Working...