Pakun stake ja coachingut nl25-100 6 max või FR.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • DaBeat
    Õpihimuline Mängur
    • Feb 2010
    • 404

    #1

    Pakun stake ja coachingut nl25-100 6 max või FR.

    Tere,

    Pakuksin siis pikaajalist stake(minimaalselt 4 kuud) ja ka iga nädalast coachingut(1-3h nädalas, algul rohkem ja pärast vähem). Coachingu kohta nii palju, et pole varem väga sellega tegelenud, kuid paar inimest keda olen coachinud on suutnud ennast microst välja grindida low stakesi ja siis on pooleli jäänud.(See oli kuskil 1,5 a tagasi kui ise veel nl100 mängisin). Ise mängin 6maxi, sest kõrgematel limiitidel vähe full ring laudu kuid võin vabalt ka full ringi õpetada.
    Stake jaoks pole määranud mingit kindlat pokkerituba ja kuna ise mänginud ka erinevates kohtades, siis sellega ei tohiks probleeme olla.
    Ootaksin väga pakkumisi nendelt inimestelt kes suudavad kuus 100h+ pühenduda sellele ja lisaks omavad ka varasemat kogemust.



    Saatke palun PM infoga:

    1. Sinu pokkeri ajalugu paari sõnaga.
    2. Screenshotid HEMi/PT või mõnest teisest databaasist.
    3. Mitu tundi kuus pokeri jaoks aega on.
    4. Mis limiiti ja kas FR/6max.
    5. Pokkerisaitide SN-id ja foorumite SN-id
    6. Soovitajad.

    Kirjutage siia ka kui PM saatnud olete.
  • reggie
    Pokkerihai
    • Jun 2009
    • 1705

    #2
    Re: Pakun stake ja coachingut nl25-100 6 max või FR.

    Pm saadetud.

    Comment

    • Dzuu
      Õpihimuline Mängur
      • Oct 2008
      • 445

      #3
      Re: Pakun stake ja coachingut nl25-100 6 max või FR.

      Saatsin PM

      Comment

      • timz0333
        Pokkeritark
        • Mar 2009
        • 6322

        #4
        Re: Pakun stake ja coachingut nl25-100 6 max või FR.

        Tunni põhist coachingut ka pakud?

        Comment

        • DaBeat
          Õpihimuline Mängur
          • Feb 2010
          • 404

          #5
          Re: Pakun stake ja coachingut nl25-100 6 max või FR.

          Ei paku hetkel, aga mõtlen selle peale ja kui peaks hakkama pakkuma, siis annan siin teada.

          Comment

          • Jäämees
            Vana Tegija
            • Jun 2011
            • 1182

            #6
            Re: Pakun stake ja coachingut nl25-100 6 max või FR.

            Panin ka oma kirjakese teele.

            Comment

            • Murdock
              Grinder
              • Jun 2010
              • 690

              #7
              Re: Pakun stake ja coachingut nl25-100 6 max või FR.

              Kuidas see iganädalane coaching välja näeb?

              Comment

              • DaBeat
                Õpihimuline Mängur
                • Feb 2010
                • 404

                #8
                Re: Pakun stake ja coachingut nl25-100 6 max või FR.

                recorditud sessi jälgimine ja arutamine, huvitavamate käte üle arutamine+ statside jälgimine ka, aga kõik oleneb kui hea teadmistepagas on varasemalt olemas.( kellel on rohkem vigu alguses, nendega teeme rohkem sessi jälgimist+statside ja hilisemalt hand history review-d rohkem).
                programmideks siis skype +mikogo/teamviewer.

                Comment

                • MrT2inem
                  Jube Noob
                  • Dec 2009
                  • 132

                  #9
                  Re: Pakun stake ja coachingut nl25-100 6 max või FR.

                  Pm :P

                  Comment

                  • KristjanRawk
                    Klubi Liige
                    • Feb 2009
                    • 1133

                    #10
                    Re: Pakun stake ja coachingut nl25-100 6 max või FR.

                    saatsin

                    Comment

                    • kjmrc
                      Pokkerihai
                      • Aug 2009
                      • 4541

                      #11
                      Re: Pakun stake ja coachingut nl25-100 6 max või FR.

                      Saatsin PM.

                      Comment

                      • Ski
                        Julm Donk
                        • Feb 2010
                        • 97

                        #12
                        Re: Pakun stake ja coachingut nl25-100 6 max või FR.

                        Saadetud

                        Comment

                        • Nozzu
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1140

                          #13
                          Re: Pakun stake ja coachingut nl25-100 6 max või FR.

                          Krt, tule või töölt ära ja hakka elukutseliseks, kui selliseid pakkumisi tehakse :)

                          Comment

                          • ROTT RUUDI
                            Grinder
                            • Jun 2010
                            • 520

                            #14
                            Re: Pakun stake ja coachingut nl25-100 6 max või FR.

                            on veel võimalust w

                            Comment

                            • DaBeat
                              Õpihimuline Mängur
                              • Feb 2010
                              • 404

                              #15
                              Re: Pakun stake ja coachingut nl25-100 6 max või FR.

                              Võimalus on olemas endiselt.

                              Comment

                              Working...