4,40-5,50 MTT steik PS-is

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • adam_q
    Vana Tegija
    • Feb 2009
    • 1453

    #1

    4,40-5,50 MTT steik PS-is

    .
    Last edited by adam_q; 28.12.11, 13:12.
  • Madis Very
    Bännitud
    • Aug 2009
    • 2951

    #2
    Re: 4,40-5,50 MTT steik PS-is

    Tere

    :P


    Parem tee nii, et mingi x bankroll ja mängi palju tahad või siis ca 2 kuud or something. Fikseeritult 50 mängu on old school stake imo :P.

    Comment

    • adam_q
      Vana Tegija
      • Feb 2009
      • 1453

      #3
      Re: 4,40-5,50 MTT steik PS-is

      .
      Last edited by adam_q; 28.12.11, 13:14.

      Comment

      • noname
        Purjus foorumlaste kaitseingel :P
        • Oct 2009
        • 2366

        #4
        Re: 4,40-5,50 MTT steik PS-is

        ffs
        Last edited by noname; 27.12.11, 06:38.

        Comment

        • sorm
          Pokkerihai
          • May 2009
          • 1511

          #5
          Re: 4,40-5,50 MTT steik PS-is

          Sample suhtelislet väike. Kaua pokkerit mänginud oled?

          Comment

          • adam_q
            Vana Tegija
            • Feb 2009
            • 1453

            #6
            Re: 4,40-5,50 MTT steik PS-is

            .
            Last edited by adam_q; 28.12.11, 13:14.

            Comment

            • adam_q
              Vana Tegija
              • Feb 2009
              • 1453

              #7
              Re: 4,40-5,50 MTT steik PS-is

              yo klemmid, see teema on suletud

              Comment

              • flipmachine
                Pokkerihai
                • Jul 2009
                • 1857

                #8
                Re: 4,40-5,50 MTT steik PS-is

                Said siis stake? Miks kõik oma postid ära kustutasid ?

                Comment

                • adam_q
                  Vana Tegija
                  • Feb 2009
                  • 1453

                  #9
                  Re: 4,40-5,50 MTT steik PS-is

                  Algselt postitas flipmachine Vaata postitust
                  Said siis stake? Miks kõik oma postid ära kustutasid ?
                  ei, sain piisava motivaatori endale :) ja mis neist mu stattidest ikka vahtida, väike sämple ju

                  Comment

                  Working...