petteri husng hyper stake

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • petteri
    Jube Noob
    • Feb 2011
    • 162

    #1

    petteri husng hyper stake

    Tere,

    otsiks stake $7 turbode mängimiseks starsis. enda BRiga juhtus nii, et peale suuremat cashouti ei saanud enam korralikult jalgu alla ja downswing tuli külla.


    Stake oleks siis:
    @ Stars turbo HUSNG $7 (hiljem võimalus üles liikuda)
    FPPd ja steller mulle, 50% cashi kasumist stakejale
    Kestvus 1 kuu
    $350 MBsse (osakutesse ei hakkaks vast nii väiksest summat jagama)
    Cashoute ei tee
    Update'in kas siia või siis msn, fb nt.

    Kui huvilisi peaks olema, siis PMid alati teretulnud

    EDIT: ei vaja enam, olemas!
    Last edited by petteri; 17.01.12, 13:48. Põhjus: muudatus
  • petteri
    Jube Noob
    • Feb 2011
    • 162

    #2
    Re: petteri husng hyper stake

    võin stake ka 3-4ks osakuks jagada. 75€ võiks siis olla ühe osaku hind. 1 soovija hetkel olemas :)

    Comment

    • petteri
      Jube Noob
      • Feb 2011
      • 162

      #3
      Re: petteri husng turbo stake

      Pole keegi huvitatud? Vahetaks tegelikult siiski hyper husngd tavaliste turbode vastu.

      graafik starsis:
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • ok2aa
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 1903

        #4
        Re: petteri husng hyper stake

        50% kasumis endale. not sure if serious.

        Comment

        • jarlop
          FPP Pro
          • Sep 2009
          • 241

          #5
          Re: petteri husng hyper stake

          Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
          50% kasumis endale. not sure if serious.
          mis mõttes nagu?
          50% on normaalne ju

          Comment

          • reggie
            Pokkerihai
            • Jun 2009
            • 1705

            #6
            Re: petteri husng hyper stake

            Soovitan ära märkida ka kui kaua sa neid mängid.

            Comment

            • petteri
              Jube Noob
              • Feb 2011
              • 162

              #7
              Re: petteri husng hyper stake

              Algselt postitas reggie Vaata postitust
              Soovitan ära märkida ka kui kaua sa neid mängid.
              done!

              Comment

              • con
                Pokkerihai
                • Jul 2010
                • 1954

                #8
                Re: petteri husng hyper stake

                Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
                50% kasumis endale. not sure if serious.
                Viitsid tee pikem post oma mõttekäikudest. tahaks ka natuke mõtteid lisada.

                Comment

                • flipmachine
                  Pokkerihai
                  • Jul 2009
                  • 1857

                  #9
                  Re: petteri husng hyper stake

                  ok2aa ajab õiget juttu, mujal ka jutuks tulnud, et sellised staked suht heategevus. profit 50-50, lisaks kõik boonused jäävad staketavale (fpp, steller), sample väike ..risk vs reward pole paigas.

                  Comment

                  • virukunn
                    Pokkerihai
                    • Jul 2010
                    • 2036

                    #10
                    Re: petteri husng hyper stake

                    Igatahes tüüp biidib kindlalt. Võtaks ära, kui stakemisega jännata viitsiks.
                    Last edited by virukunn; 12.01.12, 22:47.

                    Comment

                    • numnuts
                      Grinder
                      • Dec 2010
                      • 846

                      #11
                      Re: petteri husng hyper stake

                      Algselt postitas virukunn Vaata postitust
                      jännata viitsiks.
                      wat. ship he moneyz. wait for it... profit.

                      Comment

                      • Pumper
                        Klubi Liige
                        • Mar 2009
                        • 2359

                        #12
                        Re: petteri husng hyper stake

                        Stellari võidki endale jätta.

                        Comment

                        • alaska
                          forever
                          • Oct 2008
                          • 6599

                          #13
                          Re: petteri husng hyper stake

                          Algselt postitas flipmachine Vaata postitust
                          ok2aa ajab õiget juttu, mujal ka jutuks tulnud, et sellised staked suht heategevus. profit 50-50, lisaks kõik boonused jäävad staketavale (fpp, steller), sample väike ..risk vs reward pole paigas.
                          Te ajate kaks erinevat staket segamini, heategevus on ta siis, kui staketav freerollib, näiteks andke mulle 210$ ma teen ühe sunday millioni. Preaguses olukorras siis "stakege mind, ma teen ühe 5000$ husng, profit pooleks". Antud juhul hakkab staketav tööle ja paneb väga palju aega sinna alla. Kui on võitev mängija, siis ise jätkamiseks on tal vaja 350 teenida, seega 700 kasumit 1500 mängu, ehk 3 kuud ehk stakeja duubeldas oma investeeringu 3 kuuga. Majandusinimesed võivad öelda, kui palju näiteks aktsiatesse investeerides aega läheb, et roll duublisse saada.

                          Comment

                          • jarlop
                            FPP Pro
                            • Sep 2009
                            • 241

                            #14
                            Re: petteri husng hyper stake

                            Algselt postitas alaska Vaata postitust
                            Te ajate kaks erinevat staket segamini, heategevus on ta siis, kui staketav freerollib, näiteks andke mulle 210$ ma teen ühe sunday millioni. Preaguses olukorras siis "stakege mind, ma teen ühe 5000$ husng, profit pooleks". Antud juhul hakkab staketav tööle ja paneb väga palju aega sinna alla. Kui on võitev mängija, siis ise jätkamiseks on tal vaja 350 teenida, seega 700 kasumit 1500 mängu, ehk 3 kuud ehk stakeja duubeldas oma investeeringu 3 kuuga. Majandusinimesed võivad öelda, kui palju näiteks aktsiatesse investeerides aega läheb, et roll duublisse saada.
                            +1

                            Comment

                            • virukunn
                              Pokkerihai
                              • Jul 2010
                              • 2036

                              #15
                              Re: petteri husng hyper stake

                              Algselt postitas numnuts Vaata postitust
                              wat. ship he moneyz. wait for it... profit.
                              Leian, et stakemine tekitaks rohkem muret ja stressi kui asi väärt on, olen lihtsalt selline inimene. Raha ikka oma sukasääres või korstna vahel ja on kõige kindlam tunne.

                              Comment

                              Working...