Tere,
otsiks stake $7 turbode mängimiseks starsis. enda BRiga juhtus nii, et peale suuremat cashouti ei saanud enam korralikult jalgu alla ja downswing tuli külla.
Stake oleks siis:
@ Stars turbo HUSNG $7 (hiljem võimalus üles liikuda)
FPPd ja steller mulle, 50% cashi kasumist stakejale
Kestvus 1 kuu
$350 MBsse (osakutesse ei hakkaks vast nii väiksest summat jagama)
Cashoute ei tee
Update'in kas siia või siis msn, fb nt.
Kui huvilisi peaks olema, siis PMid alati teretulnud
EDIT: ei vaja enam, olemas!
otsiks stake $7 turbode mängimiseks starsis. enda BRiga juhtus nii, et peale suuremat cashouti ei saanud enam korralikult jalgu alla ja downswing tuli külla.
Stake oleks siis:
@ Stars turbo HUSNG $7 (hiljem võimalus üles liikuda)
FPPd ja steller mulle, 50% cashi kasumist stakejale
Kestvus 1 kuu
$350 MBsse (osakutesse ei hakkaks vast nii väiksest summat jagama)
Cashoute ei tee
Update'in kas siia või siis msn, fb nt.
Kui huvilisi peaks olema, siis PMid alati teretulnud

EDIT: ei vaja enam, olemas!

Comment