Hei,
Priidixil 13k VPP supernovani jäänud. Esmasp saab ta 300$ kontole panna aga nl25 jääb sellest väheks. Võiks juba varem nl25 alustada.
Küsin priidixile 500$ laenu tähtajaga 01.01.2012(alla kuu) ja tagasi annaks 550$. 300 sellest saab juba esmasp kätte.
Mõlemad oleme usaldusväärsed liikmed ma tulen käendajaks. IRL teavad meid paljud, mõlemad biidime jne.
Priit, võid siin teema confirmida. Ütle, kuhu kanda.
Terv,
con
Priidixil 13k VPP supernovani jäänud. Esmasp saab ta 300$ kontole panna aga nl25 jääb sellest väheks. Võiks juba varem nl25 alustada.
Küsin priidixile 500$ laenu tähtajaga 01.01.2012(alla kuu) ja tagasi annaks 550$. 300 sellest saab juba esmasp kätte.
Mõlemad oleme usaldusväärsed liikmed ma tulen käendajaks. IRL teavad meid paljud, mõlemad biidime jne.
Priit, võid siin teema confirmida. Ütle, kuhu kanda.
Terv,
con
TC
Comment