Otsin stake, et mängida 2.50$ 180man'e pokerstarsis.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Loksutaja
    Õpihimuline Mängur
    • Jun 2010
    • 448

    #1

    Otsin stake, et mängida 2.50$ 180man'e pokerstarsis.

    Tervist!

    Nagu ka pealkiri ütleb siis otsin stake 2.50 180mannide jaoks.
    Miks? Kuna endal lihtsalt hetkel puuduvad vajalikud vahendid.

    * Stake summa mida soovin on 250$ (100 buy inni).
    * Stake pikkus oleks 1000 mängu (seega maksimaalselt 1 kuu).
    * Kasumi jaotus 50/50 + stake tagasi.
    * FFP'd jäävad staketavale.


    Kui 8$'te jaoks 100 buyinni koos siis võin ülesse ka liikuda kui stakeja seda soovib.

    Kui stakeja soovib midagi omalt poolt lisada siis palun väga, olen avatud pakkumistele.
    Ja kui kellegil mingeid küsimusi siis feel free to ask.

    Panen ka oma 2.50 180mannide graafiku siia (jah sample pole teab mis suur).

  • Loksutaja
    Õpihimuline Mängur
    • Jun 2010
    • 448

    #2
    Re: Otsin stake, et mängida 2.50$ 180man'e pokerstarsis.

    Go!

    Comment

    • andu_andu
      Pokkerihai
      • Jan 2009
      • 4050

      #3
      Re: Otsin stake, et mängida 2.50$ 180man'e pokerstarsis.

      mis su kasutajanimi on starsis ?

      Comment

      • Loksutaja
        Õpihimuline Mängur
        • Jun 2010
        • 448

        #4
        Re: Otsin stake, et mängida 2.50$ 180man'e pokerstarsis.

        Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
        mis su kasutajanimi on starsis ?
        PM'd!

        Comment

        • andu_andu
          Pokkerihai
          • Jan 2009
          • 4050

          #5
          Re: Otsin stake, et mängida 2.50$ 180man'e pokerstarsis.

          Su saadetud kasutaja pole starsis ühtegi mängu mänginud. Kuskohas need SNG-d on mängitud ?

          Comment

          • Loksutaja
            Õpihimuline Mängur
            • Jun 2010
            • 448

            #6
            Re: Otsin stake, et mängida 2.50$ 180man'e pokerstarsis.

            Starsis ikka, esimene konto mille kunagi lollipeaga regasin valede andmete ja asjadega. Hiljem tekkis tõsisem soov mängida kuid tekkis paranoia, et see ei saa raha välja ja üldse miks peaks valede andmetega mängima aga siis võtsin kätte ja saatsin starsi kirja kus seletasin olukorra ära ja nad lasid mul uue konto teha ja kustutasid vana.

            Comment

            • adam_q
              Vana Tegija
              • Feb 2009
              • 1453

              #7
              Re: Otsin stake, et mängida 2.50$ 180man'e pokerstarsis.

              pane kasutajanimi ikka avalik?

              Comment

              • WeThePeople
                Vana Tegija
                • Mar 2010
                • 1163

                #8
                Re: Otsin stake, et mängida 2.50$ 180man'e pokerstarsis.

                seems legit

                Comment

                • Tarmonator
                  Lingiparandaja
                  • Oct 2008
                  • 3274

                  #9
                  Re: Otsin stake, et mängida 2.50$ 180man'e pokerstarsis.

                  Aga vana kasutajanimega on need tulemused sharkscopes nähtavad?

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #10
                    Re: Otsin stake, et mängida 2.50$ 180man'e pokerstarsis.

                    1.) Enda kasutaja pane avalikult.
                    2.) Kui sul varem probleeme olnud illegaalsete kasutajatega, kas sellega on nüüd kõik korras? Kas PS Support saaks seda kinnitada?
                    3.) Kui Pokerstarsi support seda ei kinnita, siis tõenäoliselt ükski steikija ei julge oma rahaga riskida :)

                    Comment

                    • hotcocacola
                      HTCCACLA
                      • Oct 2008
                      • 14473

                      #11
                      Re: Otsin stake, et mängida 2.50$ 180man'e pokerstarsis.

                      Mis mänge sa varem oled mänginud, kus, mis usernamed?

                      Comment

                      • Cheating
                        Õpihimuline Mängur
                        • Mar 2009
                        • 447

                        #12
                        Re: Otsin stake, et mängida 2.50$ 180man'e pokerstarsis.

                        Kas foorumist kedagi isklikult ka tunned, kes võiks sinu usaldusväärsust kinnitada?

                        Comment

                        • adam_q
                          Vana Tegija
                          • Feb 2009
                          • 1453

                          #13
                          Re: Otsin stake, et mängida 2.50$ 180man'e pokerstarsis.

                          ärge laske nüüd hääbuda, Loksutaja, räägi veel midagi :)

                          (steikimisteema peaks ju olema ikkagi most entertaining thread)

                          Comment

                          • Loksutaja
                            Õpihimuline Mängur
                            • Jun 2010
                            • 448

                            #14
                            Re: Otsin stake, et mängida 2.50$ 180man'e pokerstarsis.

                            Algselt postitas Cheating Vaata postitust
                            Kas foorumist kedagi isklikult ka tunned, kes võiks sinu usaldusväärsust kinnitada?
                            Jah, kui ärkab siis räägin temaga.

                            Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                            1.) Enda kasutaja pane avalikult.
                            2.) Kui sul varem probleeme olnud illegaalsete kasutajatega, kas sellega on nüüd kõik korras? Kas PS Support saaks seda kinnitada?
                            3.) Kui Pokerstarsi support seda ei kinnita, siis tõenäoliselt ükski steikija ei julge oma rahaga riskida :)
                            Pokerstars saab seda kinnitada.
                            Last edited by Loksutaja; 29.11.11, 14:57.

                            Comment

                            • Kotkas1000
                              Pokkerihai
                              • Nov 2009
                              • 2305

                              #15
                              Re: Otsin stake, et mängida 2.50$ 180man'e pokerstarsis.

                              Algselt postitas Cheating Vaata postitust
                              Kas foorumist kedagi isklikult ka tunned, kes võiks sinu usaldusväärsust kinnitada?
                              Tundub, et mind tunneb väga hästi. Loksutaja, viska oma nimi PM, vaatame kohe järgi, kas julgeme soovitada või mitte :)

                              Comment

                              Working...