Lähme koos UOle Riga

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • MrNobody20

    #1

    Lähme koos UOle Riga

    Tere!
    Minu nimi on Matthias ning plaan on minna mängima Unibet Open Riiat(1-4dec).

    Main event - 1650 E
    Selle jagame 100ks osakuks ning 1 osak=16.5 eur
    Juhul kui kõik 100 ära ei lähe, siis arvatavasti lisan puudujäägi ise.
    Kui kõik 100 osakut müüki lähevad on diil 65/35 investori kasuks,top3 puhul stakeback + 60/40 invsetori kasuks.
    Esimene nädal teeks ainult broneering süsteemis ning vaatab kas on üldse huvi või mitte. Arvatavasti kui 50 osakut ära ostetakse, panen ise teise 50 juurde kuid siis muutub diili %.
    Kui küsimusi on, postitage julgelt siia ning ma vastan esimesel võimalusel.
    Cheers
    EDIT: Kuna te mind ei tunne, siis küsige julgelt küsimusi, mis teile alguses võivad tunduda imelikud või seosetud.Vastan hea meelega.
    Results:
    LIVE:
    888 Super Stack Tournament Riga BI 165E, HU diil 4.7k-4.7k EUR
    ESPT Ibiza Sideevent 110E?(ei mäleta täpselt BI), HU diil 3.75k-10% sõbrale=3.375k EUR
    Online:


    Uploaded with ImageShack.us
    Last edited by Külaline; 18.11.11, 14:58.
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2
    Re: Lähme koos UOle Riga

    Andsin loa, kuna seda "gamblerist lokilammast" (piltlik illustratsioon) tean IRL juba Pärnu noorteka ajast :) Olen temaga rahasid vahetanud ja kõik läinud libedalt. See, kuidas pokkerit biidib ma ei tea. Nagu ikka: iga stake Teie enda risk.

    Comment

    Working...