Stake Baltic winter festivalile (Main event 300 Eur)- Vilkar

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ok2aa
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 1903

    #16
    Re: Stake Baltic winter festivalile (Main event 300 Eur)- Vilkar

    sorri aga pakud väga sitta diili. miks te ei müü endast protsente?

    Comment

    • privador
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3951

      #17
      Re: Stake Baltic winter festivalile (Main event 300 Eur)- Vilkar

      Kahjuks jah viimasel ajal olen märganud, et kellegi stakei lähe enam läbi. Kas inimestel pole enam raha v on teadlikumaks muutunud.

      Isegi vana pargi hai madiso staked ei lähe eriti pokernewsis

      Seega stake=sponsorlus

      Comment

      • hotcocacola
        HTCCACLA
        • Oct 2008
        • 14473

        #18
        Re: Stake Baltic winter festivalile (Main event 300 Eur)- Vilkar

        Priva: nii ja naa. Eks tahetakse ikka steikida mängijaid, kellel head live kogemused, kellel rohkelt hitte jne (risk hävida on väiksem). Kuna Vilkuril pole eriti palju live tulemusi, siis ta on suht risky bisness. Teine probleem: Mina ja enamus tahaksid raha kanda enda pokkerikontolt, ehk MB-st. Vilku seda võimalust ei paku.

        Madisot oleksin steikinud, kui oleks saanud MBsse raha saata. Varem ostsin koguaeg ta osakuid (läbi Pokerstarsi)
        Last edited by hotcocacola; 14.11.11, 00:55.

        Comment

        • yolpa
          Pokkerihai
          • Jun 2009
          • 2669

          #19
          Re: Stake Baltic winter festivalile (Main event 300 Eur)- Vilkar

          Jep, see asi hakkas juhtuma kui pokerstars läks .ee-ks, sest pärast seda ei toimind enam buddytransfer.

          Kusjuures olen ise mitu korda tahtnud stakede, aga mulle tuleb topelt peavalu juurde sellega, et pean oma pangast/starsist kandma mb-sse ja sealt eesti panka, sellega kaasneb pikk aeg ja igasugused fee-d. Varasemalt kui veel eesti kaardil mingit raha hoidsin, siis selle panin kah andu_andu, laasi ja kellegi kolmanda stakemise alla.

          Comment

          • Pumper
            Klubi Liige
            • Mar 2009
            • 2359

            #20
            Re: Stake Baltic winter festivalile (Main event 300 Eur)- Vilkar

            Tee MB Vip status, siis fee-sid pole.

            http://foorum.pokkeriprod.com/showth...ll-VIP-staatus

            Seal võid raha edasi tagasi ka kanda et oma 2000 euri kuus täis saada. Kannad 1 kuu jooksul 24k edasi tagasi ja aastane VIP käes.

            Comment

            • yolpa
              Pokkerihai
              • Jun 2009
              • 2669

              #21
              Re: Stake Baltic winter festivalile (Main event 300 Eur)- Vilkar

              mõte hea, aga palju ma kokku kaotan feele kui ma ühe kuu jooksul 2k euri 12 korda edasi-tagasi saadan?

              Comment

              • vilkar
                Klubi Liige
                • Jul 2009
                • 1290

                #22
                Re: Stake Baltic winter festivalile (Main event 300 Eur)- Vilkar

                Homme lähen mängin Warmupi 70 eurist , sain Wilderhaasilt pool summat stakena ja pool panen ise, Main evendi jätan ära sest seal tuleb nagunii väike field ja kallis ka....

                Live kogemusi tuleb koguaeg juurde ja viimasest 3 turnast 2 võitu ja üks teine koht !! võib öelda, et hiiter vms aga suudan turnasid mängida hästi ja loodan live turnade rolli kasvatada suuremaks, siis ei pea sponsorlust küsima vaid saan ise rahulikult turnadel käia.

                anyway MB olemas ka mul, Triobet ja olymps ka !

                Kui keegi veel huvitatud on siis kolmapäeval plaanis terminaatorit mängida 150 euri ja seal siis võin müüa nii osakuid kui ka % , kuidas rahval endal huvi on ??

                Parimat

                Comment

                • Pumper
                  Klubi Liige
                  • Mar 2009
                  • 2359

                  #23
                  Re: Stake Baltic winter festivalile (Main event 300 Eur)- Vilkar

                  Algselt postitas yolpa Vaata postitust
                  mõte hea, aga palju ma kokku kaotan feele kui ma ühe kuu jooksul 2k euri 12 korda edasi-tagasi saadan?
                  Tee ennem VIP staatus ära, seal ju kirjas, et su senist ajalugu ei vaadata, teed VIP-i ära ja siis liigutad!

                  Comment

                  • yolpa
                    Pokkerihai
                    • Jun 2009
                    • 2669

                    #24
                    Re: Stake Baltic winter festivalile (Main event 300 Eur)- Vilkar

                    Algselt postitas Pumper Vaata postitust
                    Tee ennem VIP staatus ära, seal ju kirjas, et su senist ajalugu ei vaadata, teed VIP-i ära ja siis liigutad!
                    sorry, ei pannud väga tähelepanu sellele, kuna sellistel asjadel alati mingi korralik konks küljes, ty idee eest, ilmselt teen ka selle teoks, ilmselt on keegi ka juba teinud ja tahaks enne kuulda lihtsalt, kas tasus see vaev ära kah.

                    Sorry for OT vilku, loodetavasti saab keegi mode/admin need postid õigesse teemasse liigutada.

                    Comment

                    • vilkar
                      Klubi Liige
                      • Jul 2009
                      • 1290

                      #25
                      Re: Stake Baltic winter festivalile (Main event 300 Eur)- Vilkar

                      no worries :P

                      Comment

                      • vilkar
                        Klubi Liige
                        • Jul 2009
                        • 1290

                        #26
                        Re: Stake Baltic winter festivalile (Main event 300 Eur)- Vilkar

                        Warmup läbi ja edukas 4 koht :P , kuigi tahtsin võita ja oleks pidanud ka kui idanaabrid 2 suckouti ei oleks teinud....
                        russ shoveb mul AQ snapin ( soulread) näitab 63s flop 3QX ja tirib ära runner runner masti..... FFS.... enne seda kätt oli 1/3 stacki minu käes praktiliselt ja siis jäi 45k alles... hiljem shovesin A8 buttonilt ja teine russ callis KTs ja tõmbas turni royali.... ning 10k jäi alles ja siis suht kohe langesin ka KJs kui mõlemad russid callisid ja midagi teha enam polnud...

                        Comment

                        • vilkar
                          Klubi Liige
                          • Jul 2009
                          • 1290

                          #27
                          Re: Stake Baltic winter festivalile (Main event 300 Eur)- Vilkar

                          Kellegil huvi stakeda tänasele terminaatorile siis võtan pakkumisi vastu!

                          150 eur buyin jagatud 10 osakuks > 15 eur osak

                          Terminaatoril

                          rahades 60/40 top 3 jõuan siis 50/50 ja termikad lähevad ka stake sisse


                          Loe veel: http://ee.pokernews.com/pokkerifooru...1/#post-161149

                          3 osakut > Alo Wilderhaas
                          1 osak > Erki Graf
                          2 osakut > Ivar Kraan
                          1 osak > Svennu Pennu
                          2 osakut > Tiit Oja

                          6 saadaval
                          Last edited by vilkar; 16.11.11, 09:00.

                          Comment

                          • yolpa
                            Pokkerihai
                            • Jun 2009
                            • 2669

                            #28
                            Re: Stake Baltic winter festivalile (Main event 300 Eur)- Vilkar

                            4-nda koha eest ei saand piisavalt klotsi?

                            Comment

                            • vilkar
                              Klubi Liige
                              • Jul 2009
                              • 1290

                              #29
                              Re: Stake Baltic winter festivalile (Main event 300 Eur)- Vilkar

                              Algselt postitas yolpa Vaata postitust
                              4-nda koha eest ei saand piisavalt klotsi?
                              ikka sain 464 - stake 153,20 ehk puhas kasum 310,20 aga maandan riske ja stake all mängides teen alati oma A mängu , kui live roll suurem siis hakkan ise mängima obv

                              Comment

                              Working...