J0kkeri stake @ Pokerstars(COMPLETED)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Cypher0
    Pokkerihai
    • Jan 2010
    • 1512

    #46
    Re: stake @ Pokerstars

    Algselt postitas bauss Vaata postitust
    lol kui siit ka ülelaskmine tuleb
    E: gl muidu
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • isutuba
      Grinder
      • Sep 2009
      • 633

      #47
      Re: stake @ Pokerstars

      lol @ 20bi swong graphis ,kuidas selline asi võimalik nl 2-s mängu biitides

      Comment

      • J0kker
        Grinder
        • Feb 2009
        • 865

        #48
        Re: stake @ Pokerstars

        Mis kuradi LOL? Graafik on plussis ja tõesti ma arvan et igas limiidis võib tulla swinge. Hoia oma LOL arvamus endale ja palun ärge postitage mingit paska siia .

        Comment

        • bauss
          Grinder
          • Sep 2009
          • 737

          #49
          Re: stake @ Pokerstars

          ei teinud mingit järeldust, don't põe nüüd kohe.
          vaata üldiselt stake teemasid viimasel ajal, siis äkki saad aru, miks öeldakse.

          Comment

          • J0kker
            Grinder
            • Feb 2009
            • 865

            #50
            Re: stake @ Pokerstars

            Ma ei põegi, lihtsalt alusetult spekuleerima siia tulla on natukene ebaviisakas.

            Comment

            • pilme10
              FPP Pro
              • Jun 2009
              • 224

              #51
              Re: stake @ Pokerstars

              edu hr.kprl!

              Comment

              • fyte
                Pokkerihai
                • Jun 2010
                • 3378

                #52
                Re: stake @ Pokerstars

                Postitasid mingi aeg nl100 käsi ju? Mis juhtus, et nüüd nl2 steik teemas on?

                Comment

                • J0kker
                  Grinder
                  • Feb 2009
                  • 865

                  #53
                  Re: stake @ Pokerstars

                  Karmid ajad. Paljud asjaolud mängisid rolli. Trying to rebuild again.

                  Comment

                  • VisaHing
                    mees nagu orkester
                    • Dec 2009
                    • 6718

                    #54
                    Re: stake @ Pokerstars

                    Kuidas mott üldse vastu peab?
                    Lasta nl100 mingiaeg ja siis läbi stake nl2. Peab ikka viitsimist olema :D.

                    Aga minu poolt ka gl.

                    Comment

                    • Mrt1989
                      Grinder
                      • Mar 2010
                      • 999

                      #55
                      Re: stake @ Pokerstars

                      Isegi nl2 te inimestel staket vaja :o , hea jooksu asemel tuleb vist pigem motivatsiooni soovida .

                      Comment

                      • basiilik
                        Julm Donk
                        • Nov 2010
                        • 38

                        #56
                        Re: stake @ Pokerstars

                        Edu!
                        Last edited by basiilik; 28.09.12, 19:44.

                        Comment

                        • J0kker
                          Grinder
                          • Feb 2009
                          • 865

                          #57
                          Re: stake @ Pokerstars

                          Mott on hetkel laes ja kasutan seda ära:). Kusagilt tuleb ju uuesti alustada ja edu läheb alati vaja !

                          Comment

                          • IsandJoberst
                            Õpihimuline Mängur
                            • Dec 2008
                            • 326

                            #58
                            Re: stake @ Pokerstars

                            Algselt postitas J0kker Vaata postitust
                            Mott on hetkel laes ja kasutan seda ära:). Kusagilt tuleb ju uuesti alustada ja edu läheb alati vaja !
                            GL!
                            Kuidas algus läinud on?

                            Comment

                            • J0kker
                              Grinder
                              • Feb 2009
                              • 865

                              #59
                              Re: stake @ Pokerstars

                              Olin 10bi up, aga täna tuli väike swing. Praegu 6 up

                              Comment

                              • Foux
                                Õpihimuline Mängur
                                • Oct 2008
                                • 486

                                #60
                                Re: stake @ Pokerstars

                                Ehk siis põhimõtteliselt sa mängid NL1'te, sest kasum 50/50. Ei saa aru sellistest stake'idest. 40€ ikka leiab kuskilt.

                                Comment

                                Working...