Otsin MTT stake kuni $22 sisseostuga turniiridele (up to $22 freezeout, 5 rebuy)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • mihke666
    FPP Pro
    • Jan 2009
    • 228

    #1

    Otsin MTT stake kuni $22 sisseostuga turniiridele (up to $22 freezeout, 5 rebuy)

    Otsin MTT stake kuni $22 sisseostuga turniiridele (up to $22 freezeout, 5 rebuy) Pokerstarsi. Stake suurus oleks $2000. Juhul kui roll peaks langema $1500 või vähem peale, siis rakendan 100 bi reeglit.

    Väga väikesteks osakuteks ei sooviks stake jupitada, sest üsna tülikas on majandada, saades kümnetelt inimestelt ülekandeid ning siis hiljem samamoodi võimalikku profitit laiali kanda. Seega võiks olla 1-4 osakut (4 osaku puhul, $500 per person jne). Soovi korral võin ennast id-kaardiga autentida.

    Foorumi siseseid avalikke diile pole siin varem teinud, kuid näiteks oleme kasumliku diili teinud siit foorumist rankaga. Ta võib seda ka kinnitada.

    Stake pikkuseks võiks esialgu olla 1 kuu (või siis minimaalselt 200 MTT-d). Kuu möödudes saame resultaadid koos stakejatega üle vaadata ning kui kõigil osapooltel on soovi, siis võib diili vastavalt kokkuleppele pikendada.

    Kasumi jagamine: 50:50, igakord kui profit üle $1k, splitime profiti.

    Kuna opr trackib starsi üsna põhjalikult, siis eraldi kõikide turniiride resulte siia ei postitaks. Juhul kui stakejad muidugi väga soovivad, siis võin ka siia postitada, kuid ei näe suurt mõtet andmeid siia dubleerida.

    Stellar boonused ja fpp-d jäävad staketavale. Stellareid ja FPP-sid diili vältel ei kuluta (et vältida segadusi).

    Juhul kui on huvitatuid, siis rahade liigutamine käib läbi SEB ja/või Swedpanga.


    Suuremate tubade (trackitavate) graafikud/tulemused:
    Last edited by mihke666; 13.02.12, 20:00.
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2
    Re: Otsin MTT stake kuni $22 sisseostuga turniiridele (up to $22 freezeout, 5 rebuy)

    Tegu on Marek K. vennaga. Ise olen teda korra stakenud ja sain 6k kasumit. Turniire ta biidib ja on usaldusväärne. Ise ei stake kuna olen loobunud sellistest asjadest.

    Comment

    • mihke666
      FPP Pro
      • Jan 2009
      • 228

      #3
      Re: Otsin MTT stake kuni $22 sisseostuga turniiridele (up to $22 freezeout, 5 rebuy)

      Stake olemas, kasutajalt Peokuningas.

      Comment

      • privador
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3951

        #4
        Re: Otsin MTT stake kuni $22 sisseostuga turniiridele (up to $22 freezeout, 5 rebuy)

        Ise ei stake kuna olen loobunud sellistest asjadest.
        Huvitav miks?

        Comment

        • ziimukaz
          Grinder
          • Jan 2010
          • 741

          #5
          Re: Otsin MTT stake kuni $22 sisseostuga turniiridele (up to $22 freezeout, 5 rebuy)

          Algselt postitas mihke666 Vaata postitust
          Kasumi jagamine: 50:50, igakord kui profit üle $1k, splitime profiti.
          Huvipärast uurin, et kas see ebaaus pole? Saad algul 1k profitit, jagate selle kaheks ning siis järgneb halb kaardijooks ning lähed bustoks. Sina oled 500 kasumit saand, stakeja 1500 miinust?

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #6
            Re: Otsin MTT stake kuni $22 sisseostuga turniiridele (up to $22 freezeout, 5 rebuy)

            Algselt postitas privador Vaata postitust
            Huvitav miks?
            Teatud asjaoludel on mul nüüdsest põhimõte, et ei stake v.a. siis kui olen väga suur soosik. Mihklile pakkusin 30:70 diili + makeup ja ilmselgelt selline hea mängija säärase "nöörimisega" nõus ei ole.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #7
              Re: Otsin MTT stake kuni $22 sisseostuga turniiridele (up to $22 freezeout, 5 rebuy)

              Algselt postitas ziimukaz Vaata postitust
              Huvipärast uurin, et kas see ebaaus pole? Saad algul 1k profitit, jagate selle kaheks ning siis järgneb halb kaardijooks ning lähed bustoks. Sina oled 500 kasumit saand, stakeja 1500 miinust?
              On sellel vahet, et kas profit, päevad või MTT-de arv. Pärast 1k profitit algaks nagu uus diil. EV jääb ju täpselt samaks. Kui mihke666 läheb koheselt bustoks siis mihke ei kaota midagi, stakeja 2000.

              Comment

              • privador
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3951

                #8
                Re: Otsin MTT stake kuni $22 sisseostuga turniiridele (up to $22 freezeout, 5 rebuy)

                Teatud asjaoludel on mul nüüdsest põhimõte, et ei stake v.a. siis kui olen väga suur soosik. Mihklile pakkusin 30:70 diili + makeup ja ilmselgelt selline hea mängija säärase "nöörimisega" nõus ei ole.
                hmmz hea -aus mängija ei nõustu never selliste tingimustega.
                Küll aga ujuvad kohale tüübid, kes on nõus ka 99-1 tingimustega, mis tähendab seda, et seda raha sa enam ei näe.
                Aga oled ju diilidega ilusti teeninud, miks siis nüüd 50-50 ei sobi enam? Mõrudaid pille tuleb ette, aga see ongi osaline investroi risk

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #9
                  Re: Otsin MTT stake kuni $22 sisseostuga turniiridele (up to $22 freezeout, 5 rebuy)

                  Algselt postitas privador Vaata postitust
                  hmmz hea -aus mängija ei nõustu never selliste tingimustega.
                  Küll aga ujuvad kohale tüübid, kes on nõus ka 99-1 tingimustega, mis tähendab seda, et seda raha sa enam ei näe.
                  Aga oled ju diilidega ilusti teeninud, miks siis nüüd 50-50 ei sobi enam? Mõrudaid pille tuleb ette, aga see ongi osaline investroi risk
                  OP on mu hea tuttav ja sõber. Biidib mängu aga on natuke kehva rolli managmendiga. 70:30 diil võib tunduda nöörimisena aga see seob teda väga pika diiliga. See tähendab, et tal on pidevalt mängimiseks bankroll (seda haldan mina oma suure "protsendiga") ja samas ka pidev sissetulek. Kasumi kasvades pikkadel diilidel olen nõus rohkem investeerima ehk teisisõnu saaks OP liikuda limiidist üles. Tema kui ka minu sissetulek kasvab aga samas on tagatud stabiilsus, mis õpetab ehk teda rolli paremini haldama ning ühel hetkel "suure hitiga" garanteerib talle lõpuks korraliku rolli. Näen win:win olukorda mõlemale. Võtab standard 50:50 diili, teeb sellest kiirelt paari hitiga rolli aga nagu rahvasi ütleb: kergelt tuleb, kergelt läheb ning on mõne aja pärast samas olukorras (loodan, et seda ei juhtu).

                  Tema leidis, et 50:50 parem, mina leian, et 70:30 parem. Täiesti maitse asi.

                  Comment

                  Working...