Tervist !
Panen siia sama teema üles mis pokernewsi http://ee.pokernews.com/pokkerifoorum/topic5781/
Küsiks siis steiki kuni 5.50$ freezeout ja 2.20 rebuy(max. 6.20$ ühe turniiri peale)
MTTde ja SNGde jaoks,kunas endal roll hetkel puudub. Mängin tavaliselt 6-10 laual.
Steigisummaks küsin 550$ mille jagaks ära kümneks osakus,ehk 1 osaku maksumuseks on 55$.
Siit foorumist tunneb mind kasutaja Sorm isiklikult ja kui vaja võin passikoopia saata kui kellelgi probleeme usaldusväärsusega peaks olema.
Tingimused:
-Mängin ainult kuni 5.50$ freezeout ja kuni 2.20$(1 rebuy + 1 addon) turniire
-Diili kestvuseks on 2 nädalat või kuni bankroll on 1650$ või rohkem ,kui seda summat pole selleks ajaks koos või steik on miinuses saab seda perioodi pikendada.
-Kasumijaotus on steigisumma tagasi ja ülejäänud 50/50 pooleks
-Üles ja alla liikumised lepin siin teemas steikijatega kokku
-Stellarid ja FPP-d jäävad mulle,kui steik peaks miinuses lõppema kehtivad need nö lisabankrollina
-Reeglite rikkumise puhul on stake katkestatud ja raha kuulub tagastamisele
Lingid minu eelmiste steigiteemade alla :
http://foorum.pokkeriprod.com/showth...iirdiil-starsi
http://foorum.pokkeriprod.com/showth...uuu-SCOOP-deal
http://foorum.pokkeriprod.com/showth...a-SNG-de-jaoks
OPR lingid :
Rahakandena sobib ainult moneybookers,raha saata aadressil fikuu@msn.com ja seejärel siin teemas sellest märku anda
Panen siia sama teema üles mis pokernewsi http://ee.pokernews.com/pokkerifoorum/topic5781/
Küsiks siis steiki kuni 5.50$ freezeout ja 2.20 rebuy(max. 6.20$ ühe turniiri peale)
MTTde ja SNGde jaoks,kunas endal roll hetkel puudub. Mängin tavaliselt 6-10 laual.
Steigisummaks küsin 550$ mille jagaks ära kümneks osakus,ehk 1 osaku maksumuseks on 55$.
Siit foorumist tunneb mind kasutaja Sorm isiklikult ja kui vaja võin passikoopia saata kui kellelgi probleeme usaldusväärsusega peaks olema.
Tingimused:
-Mängin ainult kuni 5.50$ freezeout ja kuni 2.20$(1 rebuy + 1 addon) turniire
-Diili kestvuseks on 2 nädalat või kuni bankroll on 1650$ või rohkem ,kui seda summat pole selleks ajaks koos või steik on miinuses saab seda perioodi pikendada.
-Kasumijaotus on steigisumma tagasi ja ülejäänud 50/50 pooleks
-Üles ja alla liikumised lepin siin teemas steikijatega kokku
-Stellarid ja FPP-d jäävad mulle,kui steik peaks miinuses lõppema kehtivad need nö lisabankrollina
-Reeglite rikkumise puhul on stake katkestatud ja raha kuulub tagastamisele
Lingid minu eelmiste steigiteemade alla :
http://foorum.pokkeriprod.com/showth...iirdiil-starsi
http://foorum.pokkeriprod.com/showth...uuu-SCOOP-deal
http://foorum.pokkeriprod.com/showth...a-SNG-de-jaoks
OPR lingid :
Rahakandena sobib ainult moneybookers,raha saata aadressil fikuu@msn.com ja seejärel siin teemas sellest märku anda
Comment