ECOSTT stake

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Svenza
    Svetlana aka Buldooser
    • Oct 2008
    • 3591

    #1

    ECOSTT stake

    17-20 November toimub Maltal ECOSTT ehk siis European Championships of Single Table Tournaments. Kogu paketi maksumus 4300€
    Üritus leiab aset Portomaso Casinos ja garanteeritud auhinnafond on 120,000€ , esikoht 30K€.

    Main Event buyin 2200€
    Side event buyin 550€
    Entry into a €120 buy-in MTT Turbo Bounty Poker Tournament

    Triobet korraldab sinna veel kaks 600€ satelliiti 29.sept ja 27. okt. kus on kummaski 16 paketti garanteeritud. Esimesel satelliidil osales 39 mängijat, tegemist on räige overlay turniiriga, arvutage ise.

    Küsiks stake´i 1200€ ehk siis kaks korda üritada põhisatikal pakett hittida. 20 osakut, igaüks väärt 60€. Kui peaks esimesel satikal pakett tasku kukkuma, tagastan 600€ steikijatele. Paketi hittimise korral ja auhinnalise koha saavutamisel 60-40 kasum steikijatele. Täpselt sama kehtib ka side eventide kohta.

    Endast: Laiemale üldsusele tuntud kui Svenza (kas pean veel midagi lisama? :D )
    SNG-des tunnen ennast nagu kala vees, olen neid mänginud 5 aastat.
    Live tulemused: Estonian CUP Pärnus min cash 400€, Eesti MV teine koht 2010, Triobet Live esikoht.

    Raha võib saata pangaarvele :
    Swed: 221010538480 Sven Reimaa
    või MoneyBookers

    Huvilistel palun postitada siia teemasse.
  • sorm
    Pokkerihai
    • May 2009
    • 1511

    #2
    Re: ECOSTT stake

    Kas nendele €600 turniiridele omakorda mingeid sateliite ei ole?

    Comment

    • Svenza
      Svetlana aka Buldooser
      • Oct 2008
      • 3591

      #3
      Re: ECOSTT stake

      On ikka. Ma olen 110€ omal siiamaani hävinud lollakate kokkusattumuste tõttu. Standard pokker. Satikad algavad 2.75€ st. Sealt 16€ saamine on nohu, sealt 110€ saamine on 3 tunni töö. Ja siit alates algab ragistamine. Seal MicroGaming ei garanteeri enam piletite arvu 600€-le. 5st 1 saab. Aga 600€-sel on 16 paketti garanteeritud s.o. 16 x 4300 = 68800€ See nõuaks 115 mängija olemasolu. Paraku esimesel satikal oli 39 mängijat, nii et ränk overlay. Lihtsalt mul ei ole omal olnud seda 600€ vaba raha sisse osta otse, sellepärast küsingi steiki.

      Comment

      • toores
        Julm Donk
        • Oct 2008
        • 65

        #4
        Re: ECOSTT stake

        Kui on võimalik, siis palun postita viimase aasta sinu poolt mängitud sng-de graph.

        Comment

        • Svenza
          Svetlana aka Buldooser
          • Oct 2008
          • 3591

          #5
          Re: ECOSTT stake

          Peamiselt siis 5€ Extreme turbod. Break-even SNG liiga auhindade peale nühkimine.
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
          Last edited by Svenza; 07.09.11, 14:14.

          Comment

          • sorm
            Pokkerihai
            • May 2009
            • 1511

            #6
            Re: ECOSTT stake

            SNG Rakeback pro :) Arvestada kui suur on trios sng rake!

            Comment

            • Svenza
              Svetlana aka Buldooser
              • Oct 2008
              • 3591

              #7
              Re: ECOSTT stake

              50% RB + SNG liiga lisarahad. Midagi erilist ei ole, viiciks aind 10 x rohkem volüümi panna , elaks nagu miška :)

              Comment

              • gtfo
                Julm Donk
                • Dec 2010
                • 59

                #8
                Re: ECOSTT stake

                Solid graph! Stakeks ise kui vabad vahendid oleksid!

                Comment

                • KristjanLaas
                  Pokkeritark
                  • Oct 2009
                  • 6450

                  #9
                  Re: ECOSTT stake

                  Algselt postitas Svenza Vaata postitust
                  SNG-des tunnen ennast nagu kala vees, olen neid mänginud 5 aastat.
                  Algselt postitas Svenza Vaata postitust
                  At first I was like



                  But then I was like

                  Algselt postitas gtfo Vaata postitust
                  Solid graph! Stakeks ise kui vabad vahendid oleksid!

                  GL!!!

                  Comment

                  • sorm
                    Pokkerihai
                    • May 2009
                    • 1511

                    #10
                    Re: ECOSTT stake

                    WTF viimane post!? Sry mina ei saa aru. Mingi level?

                    Comment

                    • muruntau
                      • Jan 2009
                      • 4325

                      #11
                      Re: ECOSTT stake

                      viimane post oli mingi level? Sry, ma loll veidi.

                      Comment

                      • andu_andu
                        Pokkerihai
                        • Jan 2009
                        • 4050

                        #12
                        Re: ECOSTT stake

                        ma ei saa viimasest postist aru :S mingi leveldamine käib ?

                        Comment

                        • pastilaa
                          kuum poiss
                          • Apr 2009
                          • 7518

                          #13
                          Re: ECOSTT stake

                          Pigem aktiivne pööre-kand-nägu telliimine.

                          Comment

                          • emmimees
                            Klubi Liige
                            • Aug 2010
                            • 2719

                            #14
                            Re: ECOSTT stake

                            krdi südamehaiged rsk..
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Comment

                            • hotcocacola
                              HTCCACLA
                              • Oct 2008
                              • 14473

                              #15
                              Re: ECOSTT stake

                              ma ei ole siiamaani saanud aru sellest ECOSTT teemast, see vist pole tavaline turniir? või mis

                              Comment

                              Working...