otsin stakemist

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • fishh
    Räme Fish
    • Oct 2008
    • 10

    #1

    otsin stakemist

  • Marks111
    Jube Noob
    • Nov 2008
    • 111

    #2
    Re: otsin stakemist

    Oleks stakest täitsa huvitatud kui osakutena müüd
    EDIT:Mis summat muidu kokku saada vaja on 50-100 stakeks küll

    Comment

    • Cremer
      FPP Pro
      • Oct 2008
      • 214

      #3
      Re: otsin stakemist

      Miks su statsid igalpool ära peidetud on? OPR ja sharkscope

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #4
        Re: otsin stakemist

        Räägi lähemalt pettusest.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #5
          Re: otsin stakemist

          Algselt postitas fishh
          mobiiliga oli mingi jama. 2004 aastast tehti minu nimel asju ja ma sellest kunagi teada ei saanud. eile tuli kohtust kiri, et palju ma pean nüüd maksma. lisaks selgus, et ka teine asi on kohtus ja selle kohta pole veel kirja summaga tulnud.
          Ma ei saa aru hetkel - kui sa ei ole kuskile allkirja andnud ja keegi on kasutanud su isikuandmeid ilma sinu teadmata, siis ma saadaks kohe perse ja ei maksaks sentiti. Kui ise oled sellest teadlik ja lihtsalt siniste silmadega kedagi usaldanud (ala aidanud tal lepingut teha või võtnud oma nimele tema järelmaksuga telefoni või muud sellist), siis on natuke jama ja tõenäoliselt peaksid kaotatud raha "korstnasse kirjutama" ja vigades õppima - do not trust anyone. Ausalt, mitte kedagi ei tohi usaldada.

          Ja kui nood summad on liiga suured, et korstnasse kirjutada, siis pead vist tõesti kasutama äärmisi abinõusid aga need ei ole eriti soovitatavad, eriti kui summad on "väikesed", sest nii võid tekitada üldkokkvuõttes omale veelgi suuremaid probleeme.

          Ja ma ei tea kas inimese nime ja isikuandmeid tohib ilma tema teadma levitada? Et näiteks riputad üles kõik petturi kohta teadva info - alates nimest, lõpetades pildiga, et järgnevad inimesed ei satuks selle lohvi otsa või veel parem - leiaks võimaluse tema karistamiseks.

          Comment

          • masterpuppet
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2094

            #6
            Re: otsin stakemist

            Süüdistada otseselt ja solvata ei tohi, aga lihtsalt teisi hoiatada ikka tohid. Paned pildi ja nime ning ütled, et see tüüp ei ole hea sõber. JOKK

            Põmst, võeti siis sinu mobiiliga SMS laene vms??

            Comment

            • RudiTurbo
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 4167

              #7
              Re: otsin stakemist

              Mina usun Fishhi skilli ja võtaksin 2-3 osakut küll kui tuleb rahvas kokku :)

              Comment

              • rohelinekonn
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 3808

                #8
                Re: otsin stakemist

                Algselt postitas fishh

                tnx. No kui $16 jaoks ei tule, siis $6.5 jaoks ikka peaks saama. See oleks ka parem kui mitte midagi, sest praegu on roll piisav ainult $1.1 leveli jaoks.

                siis kui sa 16 jaoks rahvast kokku ei saa ja neid 6,5 osakuid pakkuma hakkad pakkuma siis võtan kah mõned

                Comment

                • masterpuppet
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2094

                  #9
                  Re: otsin stakemist

                  Nagu põmst keegi sinu nime all võttis asju järelmaksule või sa ise olid ka vahendaja rollis? Sest kui ise sa segatud polnud, siis ju Elisa praak, et klienditeenindajad dokumente ei küsinud jne jne. Ära seda niisama küll jäta.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #10
                    Re: otsin stakemist

                    Kusututasin viimae kommentaari ära.

                    Pane oma screen-name ja siis pane sharkscope avalikuks, kui tulemused on head, võtan arvatavasti 200$ eest.

                    Comment

                    • vsiu100
                      Moderaator
                      • Oct 2008
                      • 4253

                      #11
                      Re: otsin stakemist

                      lase asja seaduslikult uurida. ära torma kohe maksma.
                      on palju nüansse, mida tuleb teada.
                      1 on kindel, et su võla viivis ei saa ületada võla põhisumma osa. st max mis pead tagasi maksma, on põhivõlg x 2.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #12
                        Re: otsin stakemist

                        Algselt postitas fishh
                        Ma ei näinudki :). Keegi ütles mulle, et olen idioot? :D
                        Ei, ma kirjutasin jutu, et ma võtaks kohe ära aga samas ei tahtnud su graafikut usaldada ja seetõttu kusutasin ära :D Tahan enne ise sharkscope näha.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #13
                          Re: otsin stakemist

                          seega ava sharkscope

                          Comment

                          • kilu6
                            Vana Tegija
                            • Oct 2008
                            • 1305

                            #14
                            Re: otsin stakemist

                            Panen $400, tahan näha kuidas fishhh $15+1 18player hakkama saab. Ajalugu on mehel impressive.

                            Graafikut saab vaadata
                            http://www.pokerprolabs.com/ivarm1984/pokerstars.aspx alt.

                            Jah, Sharkscopest oleks mugavam küll, aga põhimõtteliselt sama graafik mõlemal pool.

                            Comment

                            • Metsapull

                              #15
                              Re: otsin stakemist

                              Ma võtaks ka paar osakut, kui Sa nii väikest summat lubad :P Ma vaatan, et mõned rahabossid siin laiavad tunduvalt suuremate summadega :) :)

                              Comment

                              Working...