Vilniuses Olympicu Summer Festival

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • sorm
    Pokkerihai
    • May 2009
    • 1511

    #1

    Vilniuses Olympicu Summer Festival

    Lähen septembri algul mängima Vilniusesse Olympicu Summer Festivali. Panen müüki turniiripaketi osakud. Kõike kindlasti ei soovi maha müüa ja mängin olenemata sellest palju osakuid ostetakse! Pärast edasi Tsehhi võrkpalli EM vaatama.

    6 sept - OSF 102 euri Freezeout
    7 sept - OSF 145 euri double chance
    8 sept - OSF 58 euri, 1 rebuy

    Kokku siis €363. Jagan selle 100 osakuks 1 osak €3.63. Kõiki turniire arvestame siis ühsie paketina ja kuskil rahasse jõudmisel siis stakeback ning kasum 60/40 investorite kasuks.

    Palun arvestada, et live turniiridel on variatsioon päris suur ja pigem on tegemist soodsa lotopileti ostuga, kui kindla investeeringuga. Samas natuke võiks riski vähendada see, et tegu ikkagi kolme turniirga mitte ühega.

    Minu senised live turniiride saavutused Eestis:

    Online kasutajanimed: stars - mell123, OO - surm12, triobet - surm12, unibet -surm13, FT - surm12

    Raha saab kanda MB või panka (swedbak, SEB, Nordea)

    Kellel küsimusi, siis siin teemas või PM!

    Ise 42
    kuratlik 15 (makstud)
    vennike 10 (makstud)
    reits23 5 (makstud)
    Paavo 28 (makstud)
    -------------------
    Müük lukus!
    Last edited by sorm; 06.09.11, 22:04.
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2
    Re: Vilniuses Olympicu Summer Festival

    Edu!

    Comment

    • vennike
      Pokkerihai
      • Mar 2009
      • 1958

      #3
      Re: Vilniuses Olympicu Summer Festival

      Algselt postitas sorm Vaata postitust
      Palun arvestada, et live turniiridel on variatsioon päris suur ja pigem on tegemist soodsa lotopileti ostuga, kui kindla investeeringuga. Samas natuke võiks riski vähendada see, et tegu ikkagi kolme turniirga mitte ühega.
      vale vastus fish. kui sa koola oled, siis variatsioon puudub, kogu aeg pritsib peale

      Comment

      • sorm
        Pokkerihai
        • May 2009
        • 1511

        #4
        Re: Vilniuses Olympicu Summer Festival

        Kui need turniirid on seal sama struktuuriga, mis Eestis, siis suht turbo ja üks paras flippamine ikkagi on. Ei sa nagu kirjutada, et ostke osakuid kindlasti võidan :)

        (halb müügimees olen)

        Aga seda ma tean vennike, et sulle flipata meeldib!

        Comment

        • sorm
          Pokkerihai
          • May 2009
          • 1511

          #5
          Re: Vilniuses Olympicu Summer Festival

          1. Turniir (350 LIT freezout) sai läbi 18/46 (raha anti 6).
          Kirjutan siia ka paar huvitavamat kätt.:

          1) Turniiri alguses olin väga aktiivne, aga siis vajus kaart täiesti ära ja 1 levelit peaaegu foldisin. Laud on muidu hea. Minust vasakul on täis nitt ja tema järel täielik callingstation. Kolm kohta minust paremal on üliagro tegelane, kes tundub mängu jagavat. Viimased 2 kätt olen suited conectoritega preflop reisinud ja 1 callija vastu conbetiga poti maha võtnud.

          Pimedad on 75/150 nüüd olen UTG
          Avan oma standard tõste 375 omades 97s
          Callinstation callib.
          CO callib.
          Button (solid agromonger) tõstab 900.
          Callin (stack on mul umbes 7k ja suure tõenäosesega saan tagant veel 2 calli - tundus, et on pot oddse)
          Callinstation ägiseb pialt ja foldib (ei saa aru, mis tal nüüd juhtus)
          CO callib

          FLOP (pot 3300)
          JT8 vikerkaar
          mina chekin
          CO chekib
          Agromonger paneb 1850
          mina lähen all-in
          CO ägiseb natuke ja foldib
          Agromonger tangib, kutsun talle time, siis seletab sela midagi mitmes keeles ja ägiseb ja foldib (väitis, et foldis QQ ... ega ma kade poiss ei olnud teatasin, et mul oli KJ)

          2) Kohe jörgmine käsi olen BB ja oman AA
          Kõik foldivad kuni CO (kelleks nüüd on see agromonger) kes obv tõstab 375.
          button callib
          SB callib
          mina tõstan 1350
          agromonger foldib
          Button (kes on olnud ikka väga nitt, ainuke käsi mille on mänginud oli K9os millega limpis UTG ja 4 handed potis panustas alles riveril, kui laud oli AJ9A2 ja näitas kaarti poti võites - tundub idioot olevat) callib
          SB foldib
          FLOP (pott 3450) 226
          Panustan 1850
          Button ägise natuke vaatab oma kaarte meelega nii, et mina näen ja foldib 77

          Tagantjärgi tarkus, et jäi päris palju valuet saamata, aga kuna olin olnud viimasle ajal väga aktiivne siis tundus olevat hea neid käsi kiirelt mängida....

          Viimane käsi oli mul umbes 6500 chipsi ja pimedad 400/800 ante 100 otsustasin CO shoveda, kuid kahjuks leidis SB QQ ja minu K9 ei pidanud.

          Homme jälle ja palun kommentaare kahele esimesele käele!

          Comment

          • kivisaba
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2514

            #6
            Re: Vilniuses Olympicu Summer Festival

            esimeses käes call prolly parem sest vikerkaares pole eriti midagi karta

            teises käes ma c betiks vähem et induceda

            Comment

            • privador
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 3951

              #7
              Re: Vilniuses Olympicu Summer Festival

              BB peaks ikka aeg+ajalt ka ohuga tostma, sest muidu on su range ikka jube avatud ja motlevasd m2ngijad ei taha eriti kk-aa välja teha

              esimene jaotus shove. See kuidas ta qq-ga foldi yles leidis...mystika

              PS kui see agromonger agressiivsus pohineb preflopil, siis minul meelidks selliseid m2ngijaid surve alla panna ai bluffidega jms

              Comment

              • kivisaba
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2514

                #8
                Re: Vilniuses Olympicu Summer Festival

                kuidas esimeses käes shove parem on turni tuleb praktiliselt 0 halba kaarti meile arvestades vastase ranget aga samas kui tal air on siis saame veel hiljematelt tänavatelt bluffiddelt value ja isegi kui turn järgi chkitakse saame riveri vabalt shoveda. kui me aga shoveme flopi näeb see sitaks tugev välja sest CO pole actinud veel ja ma ei imesta üldse et QQ ära foldis seal.

                Comment

                • sorm
                  Pokkerihai
                  • May 2009
                  • 1511

                  #9
                  Re: Vilniuses Olympicu Summer Festival

                  Ma ise ka tagantjärgi mõtlesin, et oleks pidanud callima. Hetkel tekkis aga lihtsalt mingi nõme hirm, et kui tal o n midagi pihtas, siis AKQ on tema jaoks võibolla halvad kaardid ja ta ei aja enam sisse.

                  Privador mida sa mõtle sellege, et BB peaks vahel ka tõstma !? Ma olin varem lauas ikka suht aktiivne olnud ja nüüd siis "pigistasin" oma AAga.
                  Flopi CB oleks pidanud jah väiksema panema, et jätta vastasele mingi tegutsemisruum. Kui vana oli valmis 77 foldima, siis tundub, et ei olnud value saamise kohta võibolla ainult chekkides, aga see tundub ka liiga imelik.

                  Comment

                  • sorm
                    Pokkerihai
                    • May 2009
                    • 1511

                    #10
                    Re: Vilniuses Olympicu Summer Festival

                    Tänane turniir kukkusin välja suht varakult.
                    1) esimene level 25/50
                    loose agressive vastane limbib (enamjaolt on ta alati tsõtnud ja olen näinud teda siis potti võitmas 7Ts kaartdiega - mingi norrakas)
                    mina tõstan 150 (omades QT)
                    kaarel callib 150
                    norrakas callib 150
                    FLOP QT6 (kaks potit)
                    norrakas chekib
                    mina panen 175
                    kaarel tõstab 600
                    norrakas callib
                    mina tõstan 1700
                    kaarel foldib (ütles, et 67 mastitõmbega oli)
                    norrakas tangib ja callib
                    TURN tuleb 8 (mitte mastitst)
                    norrakas tangib ja check foldib minu all-inn peale

                    2) pimedad 75/150 mina olen CO
                    norrakas limbib
                    mina limbin JT
                    kaarel tõstab BB 650
                    norrakas foldib
                    mina callin
                    FLOP JT7 (vikerkaar)
                    kaarel panustab 1200
                    mina snäpcallin 1200
                    TURN 7
                    kaarel panustab 2000
                    mina tangin ja foldin (kaarel ütles, et tal oli AA)

                    3) mina olen BB ja vastane SB (100/200)
                    vastane läheb allin 1800 omades J8 mina snäpin AQs ja riveriks ika vastasele rida.

                    2) olen kukkunud 12BB peale ja pimedad on 150/300 ante 25
                    UTG limbib (eelmine käsi limpis AK sai 4 callijat ja chekkis lõpuni)
                    norrakas tõstab 675
                    mina lähen all-in AQos
                    limpar callib omades 33
                    norakas foldib avatult 1 ässa

                    nii see turniir siis lõppeski. homme viimane shantse midagi hittida

                    Comment

                    • Chief
                      Julm Donk
                      • Jan 2011
                      • 50

                      #11
                      Re: Vilniuses Olympicu Summer Festival

                      Vilniuse muljeid
                      Blogger on Google'i blogide avaldamise tööriist, mille abil saate hõlpsalt maailmaga oma mõtteid jagada. Bloggeriga on lihtne oma isiklikku või tiimi blogisse teksti, fotosid ja videoid postitada.

                      Comment

                      Working...