Turniir algab 2. augustil (plaanin startida Day 1A), buy-in on €4,250. Välja tahan müüa sellest 50% ehk €2,125, ilma mark-upita, ehk kui 1% ostate siis potensiaalsest võidust ka 1% saate. Kokku läheb müüki 50 osakut, ühe osaku hind €42.50.
Võimalik maksta SEB-i (10010203166019) või Swedbanki (1107068025), nimi Sander Laprik, selgitusse panna oma foorumi kasutajanimi. Saab ka kohapeal sulas enne turniiri kui ma teid päris elus tean.
Minu live tulemused:
http://pokerdb.thehendonmob.com/player.php?a=r&n=181478
€500+ live turniiridel olen üldiselt oma mänguga rahule jäänud, kui keegi mind Triobet Livedel või Pärnu üritustel esimestel tundidel VPIP 90 mängimas näinud siis ei maksa karta, et EPT-le ka lolli mängima lähen, seda üritust kavatsen väga tõsiselt võtta :)
Minu online tulemused:
Mängin midstakes heads-up cashi ($2/$4-$5/$10 blindidega) alates 2009a lõpust, hetkel käsil elu parim kuu (praeguse seisuga üle $40K up, graafiku postitan kuu lõpus).
NB! Juhul kui kogu 50% ei saa välja müüdud on siiski võimalus, et mängin.
Võimalik maksta SEB-i (10010203166019) või Swedbanki (1107068025), nimi Sander Laprik, selgitusse panna oma foorumi kasutajanimi. Saab ka kohapeal sulas enne turniiri kui ma teid päris elus tean.
Minu live tulemused:
http://pokerdb.thehendonmob.com/player.php?a=r&n=181478
€500+ live turniiridel olen üldiselt oma mänguga rahule jäänud, kui keegi mind Triobet Livedel või Pärnu üritustel esimestel tundidel VPIP 90 mängimas näinud siis ei maksa karta, et EPT-le ka lolli mängima lähen, seda üritust kavatsen väga tõsiselt võtta :)
Minu online tulemused:
Mängin midstakes heads-up cashi ($2/$4-$5/$10 blindidega) alates 2009a lõpust, hetkel käsil elu parim kuu (praeguse seisuga üle $40K up, graafiku postitan kuu lõpus).
NB! Juhul kui kogu 50% ei saa välja müüdud on siiski võimalus, et mängin.

Comment