M: 50% EPT Tallinna Main Eventi actionist (ilma mark-upita).

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Codecci
    Luuramas Naisteturniire
    • Nov 2008
    • 7574

    #1

    M: 50% EPT Tallinna Main Eventi actionist (ilma mark-upita).

    Turniir algab 2. augustil (plaanin startida Day 1A), buy-in on €4,250. Välja tahan müüa sellest 50% ehk €2,125, ilma mark-upita, ehk kui 1% ostate siis potensiaalsest võidust ka 1% saate. Kokku läheb müüki 50 osakut, ühe osaku hind €42.50.

    Võimalik maksta SEB-i (10010203166019) või Swedbanki (1107068025), nimi Sander Laprik, selgitusse panna oma foorumi kasutajanimi. Saab ka kohapeal sulas enne turniiri kui ma teid päris elus tean.

    Minu live tulemused:
    http://pokerdb.thehendonmob.com/player.php?a=r&n=181478

    €500+ live turniiridel olen üldiselt oma mänguga rahule jäänud, kui keegi mind Triobet Livedel või Pärnu üritustel esimestel tundidel VPIP 90 mängimas näinud siis ei maksa karta, et EPT-le ka lolli mängima lähen, seda üritust kavatsen väga tõsiselt võtta :)

    Minu online tulemused:
    Mängin midstakes heads-up cashi ($2/$4-$5/$10 blindidega) alates 2009a lõpust, hetkel käsil elu parim kuu (praeguse seisuga üle $40K up, graafiku postitan kuu lõpus).

    NB! Juhul kui kogu 50% ei saa välja müüdud on siiski võimalus, et mängin.
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2
    Re: M: 50% EPT Tallinna Main Eventi actionist (ilma mark-upita).

    Edu.

    Comment

    • FreakyJason
      Klubi Liige
      • Jan 2009
      • 1381

      #3
      Re: M: 50% EPT Tallinna Main Eventi actionist (ilma mark-upita).

      Edu minu poolt ka :)

      Comment

      • privador
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3951

        #4
        Re: M: 50% EPT Tallinna Main Eventi actionist (ilma mark-upita).

        Edu ja too raha koju!

        Comment

        • yolpa
          Pokkerihai
          • Jun 2009
          • 2669

          #5
          Re: M: 50% EPT Tallinna Main Eventi actionist (ilma mark-upita).

          2 osakut, panen swedi

          E: aga mitu osakud pead saama maha müüdud, et mängiksid? sest aega ju päris vähe vms?
          Last edited by yolpa; 30.07.11, 05:00.

          Comment

          • Cypher0
            Pokkerihai
            • Jan 2010
            • 1512

            #6
            Re: M: 50% EPT Tallinna Main Eventi actionist (ilma mark-upita).

            Võtan 1, saadan SEBi.

            Comment

            • VisaHing
              mees nagu orkester
              • Dec 2009
              • 6718

              #7
              Re: M: 50% EPT Tallinna Main Eventi actionist (ilma mark-upita).

              12:00 9 NL - Heads Up - 32/16 Player Cap - Day 1 €3,000 + €200

              seda ei pela ?

              Comment

              • Blackbirds
                FPP Pro
                • May 2010
                • 206

                #8
                Re: M: 50% EPT Tallinna Main Eventi actionist (ilma mark-upita).

                Mis sites sa onlines pelad?

                Comment

                • Codecci
                  Luuramas Naisteturniire
                  • Nov 2008
                  • 7574

                  #9
                  Re: M: 50% EPT Tallinna Main Eventi actionist (ilma mark-upita).

                  Algselt postitas yolpa Vaata postitust
                  2 osakut, panen swedi

                  E: aga mitu osakud pead saama maha müüdud, et mängiksid? sest aega ju päris vähe vms?
                  Kas mängin või mitte kui eriti palju välja müüdud ei saa oleneb päev enne enesetundest ja tujust.

                  Siiani müüdud:
                  X - 5%

                  Siiani broneeritud:
                  yolpa - 2%
                  Cypher0 - 1%

                  Järel: 42%
                  Last edited by Codecci; 30.07.11, 18:25.

                  Comment

                  • Codecci
                    Luuramas Naisteturniire
                    • Nov 2008
                    • 7574

                    #10
                    Re: M: 50% EPT Tallinna Main Eventi actionist (ilma mark-upita).

                    Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                    12:00 9 NL - Heads Up - 32/16 Player Cap - Day 1 €3,000 + €200

                    seda ei pela ?
                    Hmm, ei teagi. Tegin endaga diili, et kui selle kuu profitist jääb HU turniiri buy-in kuni 10% (ehk profit oleks pidanud €32,000 olema), siis mängin, vahepeal oli see saavutatud ka, aga eile juhtus madness ja enam ei ole. Kui mõnel teisel turniiril enne HU-d hitin siis vast mängin, kui ei siis eks vaatan tuju & enesetunde järgi nagu ikka :)

                    Algselt postitas Blackbirds Vaata postitust
                    Mis sites sa onlines pelad?
                    Paljudel.

                    Ja siin lubatud juuli graafik, see kuu enam onlines ei mängi:
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Comment

                    • siga
                      FPP Pro
                      • Dec 2010
                      • 251

                      #11
                      Re: M: 50% EPT Tallinna Main Eventi actionist (ilma mark-upita).

                      Kas nii kaua oled sit out, kuni bum istub lauda või mis mänguplaaniga lähed tulle?

                      Comment

                      • Acekix
                        Räme Fish
                        • Dec 2010
                        • 3

                        #12
                        Re: M: 50% EPT Tallinna Main Eventi actionist (ilma mark-upita).

                        reaaalne grinder :D

                        Comment

                        • Fabulous
                          Pokkerihai
                          • Jan 2010
                          • 2674

                          #13
                          Re: M: 50% EPT Tallinna Main Eventi actionist (ilma mark-upita).

                          Algselt postitas siga Vaata postitust
                          Kas nii kaua oled sit out, kuni bum istub lauda või mis mänguplaaniga lähed tulle?
                          Kui jutt käib EPT'st, siis...lol what?

                          Comment

                          • udikaz
                            Pokkerihai
                            • Nov 2009
                            • 1946

                            #14
                            Re: M: 50% EPT Tallinna Main Eventi actionist (ilma mark-upita).

                            obv et see oli heads up grindi kohta...

                            Comment

                            • Fabulous
                              Pokkerihai
                              • Jan 2010
                              • 2674

                              #15
                              Re: M: 50% EPT Tallinna Main Eventi actionist (ilma mark-upita).

                              Algselt postitas udikaz Vaata postitust
                              obv et see oli heads up grindi kohta...
                              No seda mõtlesin minagi, aga lause teine pool sobiks rohkem turna kohta.

                              Comment

                              Working...