Cheating & Co. stakeb VisaHing-e 15$ hu-sng-dele.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • VisaHing
    mees nagu orkester
    • Dec 2009
    • 6718

    #1

    Cheating & Co. stakeb VisaHing-e 15$ hu-sng-dele.

    Diili reeglid:
    *Staketav mängib 15$ turbo hu-sng-sid ( 2 players- 4 players ) alustades bankrolliga 500.00$ ( 350EUR ).
    *Staketav ei tohi mängida muid mänge peale hu-sng-de.
    *Esialgne stake pikkus 500 mängu.
    *Kasumijaotus 50/50.
    *Lisaks on lubatud mängida iga õhtust 22$ 2k gtd hu -d ja 11$ saturday dueli.
    *Reeglite rikkumise korral kogu bankroll tagasi.

    Aeg-ajalt siis viskas graphe ka ja hande. gl @ tablezzZZZZzzzZZzzz.
    Last edited by VisaHing; 22.07.11, 21:09.
  • sorm
    Pokkerihai
    • May 2009
    • 1511

    #2
    Re: Küsin stake Starsi hyper-turbo husngsid laskma.

    Kunagi ammu sai jah mingi diil tehtud. Täpselt ei mäletagi selle sisu, aga probleeme ei esinenud ja rahad liikusid kiirelt ning korrektselt!

    Comment

    • imthcplant
      Grinder
      • Sep 2009
      • 737

      #3
      Re: Küsin stake Starsi hyper-turbo husngsid laskma.

      Räägi Cheatinguga uuesti... Ta tegeleb siin suhteliselt aktiivselt stakemisega... Kui veel varasem positiivne kokkupuude ka siis arvan et ei teki probleeme...

      Comment

      • valustyng
        Õpihimuline Mängur
        • Apr 2009
        • 450

        #4
        Re: Küsin stake Starsi hyper-turbo husngsid laskma.

        50 buy in vähe ei ole hyperite jaoks?

        Comment

        • nikitheone
          Mr. Puujalg
          • Aug 2009
          • 6446

          #5
          Re: Küsin stake Starsi hyper-turbo husngsid laskma.

          kas see graafik on hyperite oma? mis varasem kogemus on?
          +50 bi on tõesti vähe hyperite jaoks.

          gl
          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

          Comment

          • VisaHing
            mees nagu orkester
            • Dec 2009
            • 6718

            #6
            Re: Küsin stake Starsi hyper-turbo husngsid laskma.

            Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
            kas see graafik on hyperite oma? mis varasem kogemus on?
            +50 bi on tõesti vähe hyperite jaoks.

            gl
            See ei ole hyperite oma. Hypereid pelanud sellest ajast peale kui nad välja tulid Starsi.

            Comment

            • nikitheone
              Mr. Puujalg
              • Aug 2009
              • 6446

              #7
              Re: Küsin stake Starsi hyper-turbo husngsid laskma.

              ja mis tulemus on?
              &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

              Comment

              • andu_andu
                Pokkerihai
                • Jan 2009
                • 4050

                #8
                Re: Küsin stake Starsi hyper-turbo husngsid laskma.

                mis su kasutajanimi on ?

                Comment

                • VisaHing
                  mees nagu orkester
                  • Dec 2009
                  • 6718

                  #9
                  Re: Küsin stake Starsi hyper-turbo husngsid laskma.

                  Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
                  mis su kasutajanimi on ?
                  HiTTTnRuNNN

                  tulemustel peaks olema jooksnud suht BE.

                  Comment

                  • VisaHing
                    mees nagu orkester
                    • Dec 2009
                    • 6718

                    #10
                    Re: Küsin stake Starsi hyper-turbo husngsid laskma.

                    Cheating ja keegi ta sõpradest stakesid juba.
                    Last edited by VisaHing; 22.07.11, 21:10.

                    Comment

                    • Cheating
                      Õpihimuline Mängur
                      • Mar 2009
                      • 447

                      #11
                      Re: Cheating &amp; Co. stakeb VisaHing-e 15$ hu-sng-dele.

                      Sobib:)
                      Good Luck!

                      Comment

                      • Priidix
                        240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                        • Jun 2009
                        • 2839

                        #12
                        Re: Küsin stake Starsi hyper-turbo husngsid laskma.

                        Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                        Cheating ja keegi ta sõpradest stakesid juba.
                        Got lucky. EDU!:)

                        Comment

                        • imthcplant
                          Grinder
                          • Sep 2009
                          • 737

                          #13
                          Re: Cheating &amp; Co. stakeb VisaHing-e 15$ hu-sng-dele.

                          GL!!!

                          edit: Lisa tihedalt graphe... Tore vaadata seda teemat siis

                          Comment

                          • VisaHing
                            mees nagu orkester
                            • Dec 2009
                            • 6718

                            #14
                            Re: Cheating &amp; Co. stakeb VisaHing-e 15$ hu-sng-dele.

                            No ma 50 pela peal lisan graphi ja mingi kokkuvõtte. Muidu algus endale juba ei meeldi. flippe ei biidi, drawd ei taha kah ära tulla.
                            Sessi viimane käsi oli suht nice.

                            KQs vs 52o. board QJ5 . betin 3/4 poti. callib ja turn 5. No sisetunne juba ütles, et ur fucked. Aga mis teha. Slowplays ka veel raibe.

                            Comment

                            • Esc82
                              Julm Donk
                              • Mar 2011
                              • 65

                              #15
                              Re: Cheating &amp; Co. stakeb VisaHing-e 15$ hu-sng-dele.

                              GL, varsti hakkab kindlasti paremini jälle minema

                              Comment

                              Working...