Mikrolaineahi

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vapsik
    Klubi Liige
    • Apr 2009
    • 5462

    #1

    Mikrolaineahi

    Tere!

    Kerge innustus siis antud seriaalist: http://foorum.pokkeriprod.com/showth...d-kuni-NL100FR.

    Pakkumine siis järgmine. Panna mikromees biitima NL FR mikrot Pokerstarsi. Eesmärk oleks mängija välja koolitada vähemalt NL-25 biitimiseks ja ideaaljuhtudel isegi NL-50 või NL-100. Tore oleks kui praegu väikest viisi mängiks juba NL-25, aga madalamate limiitide omadele ei ütle samuti ei.

    Huvi korral saatke PM-iga motivatsiooni kiri, miks peaksin just Teid valima, kus peavad kindlasti olema varasemad graafikud ning peamised statid. Samuti ootaks seda, et suudaksite kuus 30k kätt kindlasti mängida.

    PS: Päris tasuta ei kavatse seda asja teha ning ise stakega ei toeta.
  • vapsik
    Klubi Liige
    • Apr 2009
    • 5462

    #2
    Re: Mikrolaineahi

    Pump!

    Comment

    • virukunn
      Pokkerihai
      • Jul 2010
      • 2036

      #3
      Re: Mikrolaineahi

      Algselt postitas vapsik Vaata postitust

      PS: Päris tasuta ei kavatse seda asja teha
      Selgita seda natuke

      Comment

      • vapsik
        Klubi Liige
        • Apr 2009
        • 5462

        #4
        Re: Mikrolaineahi

        50 profiitist.

        Comment

        • vapsik
          Klubi Liige
          • Apr 2009
          • 5462

          #5
          Re: Mikrolaineahi

          Kahjuks peamine kandidaat langes ära, nii et kui kellelgi veel huvi saatku PM. Limiit NL-25 või NL-50. Viimasest peaksin ka endiselt üle käima.

          Comment

          • con
            Pokkerihai
            • Jul 2010
            • 1954

            #6
            Re: Mikrolaineahi

            site: PS
            Formaat: Fullring, alustame nl25
            Coach: Vapsik
            Õpilane: con


            *Diili pikkus 50 000 kätt.
            *Roll isiklik(staket ei toimu)
            *Kasumijaotus 50/50, sinna alla lähevad kõik PS toas tulnud tulud v.a fpp'd.
            *Cashoute pole lubatud teha diili ajal.
            *Nädalas 1-2x ühissess, lisaks muud küsimused ja HH'd vajadusel igapäevaselt.
            *Kõik muu vapsiku otsustada(ei hakka kõike välja kirjutama)
            Last edited by con; 19.07.11, 11:44.

            Comment

            • fikuuu
              Grinder
              • Aug 2009
              • 663

              #7
              Re: Mikrolaineahi

              Good luck !

              Comment

              • vapsik
                Klubi Liige
                • Apr 2009
                • 5462

                #8
                Re: Mikrolaineahi

                Algselt postitas con Vaata postitust
                site: PS
                Formaat: Fullring, alustame nl25
                Coach: Vapsik
                Õpilane: con


                *Diili pikkus 50 000 kätt.
                *Roll isiklik(staket ei toimu)
                *Kasumijaotus 50/50, sinna alla lähevad kõik PS toas tulnud tulud v.a fpp'd.
                *Cashoute pole lubatud teha diili ajal.
                *Nädalas 1-2x ühissess, lisaks muud küsimused ja HH'd vajadusel igapäevaselt.
                *Kõik muu vapsiku otsustada(ei hakka kõike välja kirjutama)
                Kinnitan. Viimane punkt on eriti hea. Nv oleks näiteks vaja puid tassida ja sauna kütta. Con nüüd kohe varnast võtta selliste asjade peale.

                Comment

                • Jäämees
                  Vana Tegija
                  • Jun 2011
                  • 1182

                  #9
                  Re: Mikrolaineahi

                  xD master and student.

                  Comment

                  • vapsik
                    Klubi Liige
                    • Apr 2009
                    • 5462

                    #10
                    Re: Mikrolaineahi

                    Algselt postitas vapsik Vaata postitust
                    Kahjuks peamine kandidaat langes ära, nii et kui kellelgi veel huvi saatku PM. Limiit NL-25 või NL-50. Viimasest peaksin ka endiselt üle käima.
                    Pump!

                    2 diili hetkel tehtud.

                    Üks lõppes tulemuste poolest BE ja teine oli juba vähe parem.

                    Hetkel veel vaba aega ja motivatsiooni peaks jaguma mul.

                    Comment

                    • vapsik
                      Klubi Liige
                      • Apr 2009
                      • 5462

                      #11
                      Re: Mikrolaineahi

                      Sry, et kõigile eraldi vastanud pole. Nii palju aega hetkel pole, et päris madalate limiitide mehi ette võtta, aga NL-25 ja NL-50 mängijaid saaksin usutavasti aidata küll. Kui kellelgi veel huvi on saatku kiirelt PM ja vaatab asja.

                      Comment

                      • ropka11
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1008

                        #12
                        Re: Mikrolaineahi

                        Krt mul vaja uut mikrolaineahju ja google juhatas siia.Aitähh vapsik info eest.

                        Comment

                        • timz0333
                          Pokkeritark
                          • Mar 2009
                          • 6322

                          #13
                          Re: Mikrolaineahi

                          lolz:D

                          Comment

                          Working...