MTTsng Stake@PS

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • OuMaiGaad
    Õpihimuline Mängur
    • Feb 2010
    • 482

    #1

    MTTsng Stake@PS

    Tervist, sain kokkuleppele kasutajaga DaBeat, kes stakeb mind mängima Pokerstarsi mttsid ja 180man sngsid.

    Stakeja:DaBeat
    Steigitav:OuMaiGaad
    Diili kestvus: 500turnat (aega teha kuni 31.08.2011)
    Tuba: Pokerstars
    Limiit: Vastavalt br seisule 70BI min
    Stake suurus: 1000$
    Kasumijaotus: 50/50

    *Stake ajal teenitud FPP punktid, boonused ja stellarid jäävad staketavale.(juhul kui stake peaks lõppema miinusega siis lähevad need stake summa katmiseks)
    *Kui mängija rikub reeglit( mängib kõrgemal, kui lubatud; ei vasta kontakti võttes; Ei kanna tulemustest ette) on diil katki ning rahad tuleb tagasi kanda.
    *Samuti ei tohi stake’itav osta osakuid ja teha välja- või sõbrakandeid. Kui nende reeglite vastu eksitakse, kuulub stake katkestamisele ja tagastada tuleb kogu stake’i raha (ka miinuse puhul) ning kasumi (ka boonused) puhul.
    *Staketav peab vähemalt üks kord nädalas andma teada oma tulemustest siin teemas.
    *Staketav peab selles teemas kinnitama, et saab reeglitest aru ning on nendega nõus ja kohustub neid täitma.
  • OuMaiGaad
    Õpihimuline Mängur
    • Feb 2010
    • 482

    #2
    Re: MTTsng Stake@PS

    Rahad käes ja reeglitega nõus.

    Comment

    • DaBeat
      Õpihimuline Mängur
      • Feb 2010
      • 404

      #3
      Re: MTTsng Stake@PS

      Kinnitan ka et reeglitega nõus.

      Comment

      • Howie Diddot

        #4
        Re: MTTsng Stake@PS

        Edu!

        Comment

        • Priidix
          240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
          • Jun 2009
          • 2839

          #5
          Re: MTTsng Stake@PS

          Edu ka minupoolt!

          Comment

          • OuMaiGaad
            Õpihimuline Mängur
            • Feb 2010
            • 482

            #6
            Re: MTTsng Stake@PS

            Teen siis väikse update siia. Algus pole olnud see mis ta olla võiks, pole saanud ühtegi top 3 kohta kusagil, kuigi paar korda olen päris lähedale jõudnud. Häbi panna sellist graafikut siia, aga küll nüüd tulema kah hakkab, aitab küll biititdest.

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Comment

            • Priidix
              240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
              • Jun 2009
              • 2839

              #7
              Re: MTTsng Stake@PS

              iiijjjammh, küll paraneb. Edu!

              Comment

              • raunsz
                Vana Tegija
                • Jan 2010
                • 1492

                #8
                Re: MTTsng Stake@PS

                Ai, algus on suht jube.
                GL!

                Comment

                • Loksutaja
                  Õpihimuline Mängur
                  • Jun 2010
                  • 448

                  #9
                  Re: MTTsng Stake@PS

                  Varsti hitid : )

                  Comment

                  • OuMaiGaad
                    Õpihimuline Mängur
                    • Feb 2010
                    • 482

                    #10
                    Re: MTTsng Stake@PS

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    Endiselt midagi kiita pole, aga vaikselt hakkab lubama juba. Loodame parimat.
                    Stakejaga leppisime kokku, et pikendame diili tuhande mänguni.

                    Comment

                    • Poke
                      Grinder
                      • Mar 2010
                      • 995

                      #11
                      Re: MTTsng Stake@PS

                      Oumaigaad.
                      Edu edu edu, küll tuleb mõni suurem hitt kah

                      Comment

                      • OuMaiGaad
                        Õpihimuline Mängur
                        • Feb 2010
                        • 482

                        #12
                        Re: MTTsng Stake@PS

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        Ongi p****s see stake :( Ei biidi ma seda pokkerit ikka nagu tuleb välja. Sorry DaBeat et nii läks seekord. Paras aeg tööle minna ja pokkerist pikem paus teha, läbipõlenud vms.

                        Comment

                        • marxiku
                          Õpihimuline Mängur
                          • May 2009
                          • 471

                          #13
                          Re: MTTsng Stake@PS

                          päris nutune. Kas eelnevalt(enne diili) on graafik teistpidi jooksnud? kuidagi kahtlaselt puhas langus "biitivale" mängijale

                          Comment

                          • OuMaiGaad
                            Õpihimuline Mängur
                            • Feb 2010
                            • 482

                            #14
                            Re: MTTsng Stake@PS

                            Algselt postitas marxiku Vaata postitust
                            päris nutune. Kas eelnevalt(enne diili) on graafik teistpidi jooksnud? kuidagi kahtlaselt puhas langus "biitivale" mängijale
                            Enne siin foorumis mitu edukat staket olnud, aga need kõik fulltildis olnud (3K sample peale ROI 59%). Starsis ei saa oma mängu käima millegi pärast :(

                            Comment

                            • marxiku
                              Õpihimuline Mängur
                              • May 2009
                              • 471

                              #15
                              Re: MTTsng Stake@PS

                              nujaaa. kahju. aga edu edaspidiseks

                              Comment

                              Working...