qbj0hni ja hossi starsi FR steik.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • qbj0hn
    Auk on auk. FAKT!
    • Nov 2008
    • 7091

    #1

    qbj0hni ja hossi starsi FR steik.

    Kuna asjad on erinevate kokkusattumuste tõttu väga halvaks läinud siis ei jää enam muud üle kui viimaks stake küsida.
    Nimelt olin FTP-s staked NL100 FR-is välismaa sõbra poolt ja kuu aega tagasi umbes otsustasime, et liigutame rahad Starsi. Kandsin rahad stakerile tagasi ja tänu FTP jamadele olen juba 3 nädalat rahasid oodanud oma MB kontole stakerilt. Hommikul uuest FTP litsentsi jamast lugedes sai kopp ette ja ei jõua/ei saa enam oodata kuna muid sissetulekuid pole peale pokkeri ja peab lihtsalt raha teenima, ning tänu downerile enda rahakott seda enam ei kannata.
    Olen ka oma blogis ja mujal oma downerist elust ja muust kirjutanud.
    Oleks soov ennast kokku võtta ja starsi liikuda ja mingisuguse rolli ise kokku ajada.

    Mängiks kas NL50 või NL100 FR-i nii kuidas staker ise arvab graafikute põhjal ja kasumi jaotaks nagu ikka 50/50. Stellarid/boonused ja muud asjad võib ka ära jaotada. NL100 graafik kyll suurem asi peale downswingi ei paista, aga ise olen juba mõnda aega puhanud ja arvan, et saan seal limiidis hakkama küll. Kui staker nii ei arva olen nõus ka NL50 mängima.
    Ei jää muud lihtsalt üle kuna rahad on vaja teenida.
    Rahad majandaks moneybookersi kaudu.
    Buyine limiidi kohta 20 sobiks ma arvan. Mängin 9-12 lauda korraga ja olen võimeline decent volüümi sisse panema ja seda ma ka teen.
    Seda teemat võiksin kasvõi igapäevaselt updateda siin kui vaja. Kedagi üle ei lase, päris paljud inimesed teavad mind siin IRL ja ka 2+2 soovitajaid jagub kuna seal ka päris active.
    Esialgu teeks diili 50k käe peale siis vaataks sealt edasi mis seis on.
    Kuna mõnda aega on saadud niisama passida siis mindset on päris selge ja usun, et saan hakkama.
    Peale downerit graafikud just kõige kenamad ei paista, aga siin nad on.
    50
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    100
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Kui huvi siis kirjutage siia või lisaküsimusi.
    Last edited by qbj0hn; 17.07.11, 14:14.
  • vapsik
    Klubi Liige
    • Apr 2009
    • 5462

    #2
    Re: qbj0hn otsib ajutist stake Starsi FR-i.

    Ise ei plaani stakeda, aga mis SN on Starsis/FT-s kui see saladus pole?

    Comment

    • qbj0hn
      Auk on auk. FAKT!
      • Nov 2008
      • 7091

      #3
      Re: qbj0hn otsib ajutist stake Starsi FR-i.

      Starsis pole aastaaega FR-i mänginud kasutaja j0hnyb0y ja PTR FTP-s pole mind eelmise aasta detsembri algusest trackinud normaalselt, mingi veerand miljonit kätt puudu vast. Kasutaja sama muidu mis foorumis.

      Comment

      • DaBeat
        Õpihimuline Mängur
        • Feb 2010
        • 404

        #4
        Re: qbj0hn otsib ajutist stake Starsi FR-i.

        PM

        Comment

        • qbj0hn
          Auk on auk. FAKT!
          • Nov 2008
          • 7091

          #5
          Re: qbj0hn otsib ajutist stake Starsi FR-i.

          NL100 stake olemas starsi Hossi poolt, aga ärge teemat veel lukku pange. Mõtlen veel kus kohas seda teemat updatema hakata.

          Comment

          • Priidix
            240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
            • Jun 2009
            • 2839

            #6
            Re: qbj0hn otsib ajutist stake Starsi FR-i.

            Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
            NL100 stake olemas starsi Hossi poolt, aga ärge teemat veel lukku pange. Mõtlen veel kus kohas seda teemat updatema hakata.
            Tee päevik?:)

            Comment

            • fyte
              Pokkerihai
              • Jun 2010
              • 3378

              #7
              Re: qbj0hn otsib ajutist stake Starsi FR-i.

              Võiksin avada ta topicu jah, tegu ju võitva mängijaga ikkagi. qbj0hni profiili alt teemasid vaadates näen, et tal 3 erinevat teemat päevikute alafoorumis, lol.

              Comment

              • qbj0hn
                Auk on auk. FAKT!
                • Nov 2008
                • 7091

                #8
                Re: qbj0hn otsib ajutist stake Starsi FR-i.

                Algselt postitas fyte Vaata postitust
                Võiksin avada ta topicu jah, tegu ju võitva mängijaga ikkagi. qbj0hni profiili alt teemasid vaadates näen, et tal 3 erinevat teemat päevikute alafoorumis, lol.
                Tean yep, mingipäev lugesin oma vanais blogisid. Suht piinlik oleks avada neid, suht semi-loll jne jutt imo seal :D.

                Comment

                • pikk28
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 6695

                  #9
                  Re: qbj0hn otsib ajutist stake Starsi FR-i.

                  edu sulle john!

                  Comment

                  • hoss23
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 2551

                    #10
                    Re: qbj0hn otsib ajutist stake Starsi FR-i.

                    Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                    NL100 stake olemas starsi Hossi poolt, aga ärge teemat veel lukku pange. Mõtlen veel kus kohas seda teemat updatema hakata.
                    Confirmed.
                    Edu!

                    Comment

                    • kjmrc
                      Pokkerihai
                      • Aug 2009
                      • 4541

                      #11
                      Re: qbj0hn otsib ajutist stake Starsi FR-i.

                      Palju edu!

                      Comment

                      • Howie Diddot

                        #12
                        Re: qbj0hn otsib ajutist stake Starsi FR-i.

                        Edu sulle!

                        Comment

                        • fyte
                          Pokkerihai
                          • Jun 2010
                          • 3378

                          #13
                          Re: qbj0hn otsib ajutist stake Starsi FR-i.

                          GL, tee päevikute alafoorumisse teema, seal parem ülevaateid jms lugeda.

                          Comment

                          • hoss23
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 2551

                            #14
                            Re: qbj0hn otsib ajutist stake Starsi FR-i.

                            Algselt postitas fyte Vaata postitust
                            GL, tee päevikute alafoorumisse teema, seal parem ülevaateid jms lugeda.
                            Ta hakkab vist enda blogisse käekäiku postitama.

                            Comment

                            • qbj0hn
                              Auk on auk. FAKT!
                              • Nov 2008
                              • 7091

                              #15
                              Re: qbj0hn otsib ajutist stake Starsi FR-i.

                              j0hnyb0y.blogspot.com hakkan updatema kui kellegil huvi. Leppisime kokku, et iga paari päeva tagant updaten, aga tänud kes edu soovisid!

                              Comment

                              Working...