NL-100 FR

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vapsik
    Klubi Liige
    • Apr 2009
    • 5462

    #1

    NL-100 FR

    Vajalik lisainfo:
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Stake info

    Summa: 2500$ 50 osakut 50$ üks. Raha saab maksta MB-sse ja kuni 10 osakut saab ka panka saata.

    Kestvus: 100k kätt. Aega peaks minema 1-2 kuud, arvatavasti 1,5.

    Limiit: NL-100 ja ainult FR. NL-50 1200$ peal. NL-200 mitte veel.

    Rakeback: 100$ (80k VPP) + 100$ (90k VPP-d) stellar boonused igal juhul stake kasumisse sisse, kui asi miinuses siis ka 200$ stellar (100k VPP) + FPP-de igasugune lunastamisviis.

    Senised tulemused: http://www.pokertableratings.com/sta...arch/metsapull
  • Tarmonator
    Lingiparandaja
    • Oct 2008
    • 3274

    #2
    Re: NL-100 FR

    Mina võtan 5 osakut ehk 250$.
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Oot kuidas kasumijaotus on?

    Comment

    • Poke
      Grinder
      • Mar 2010
      • 995

      #3
      Re: NL-100 FR

      Kindel +EV diil

      nii suurt diili pole siin varem näinud, aga kindel, et võetakse ruttu ära
      G
      L!

      Comment

      • con
        Pokkerihai
        • Jul 2010
        • 1954

        #4
        Re: NL-100 FR

        bronnin 15 osakut(läheb nädalake kui sobib)

        Comment

        • vapsik
          Klubi Liige
          • Apr 2009
          • 5462

          #5
          Re: NL-100 FR

          Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
          Mina võtan 5 osakut ehk 250$.
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          Oot kuidas kasumijaotus on?
          Kasumijaotus 50/50 nagu alati.

          Comment

          • Tarmonator
            Lingiparandaja
            • Oct 2008
            • 3274

            #6
            Re: NL-100 FR

            Sobib, minu post kehtib. Kui rahade liigutamiseks läheb saada PM vms.

            Comment

            • vapsik
              Klubi Liige
              • Apr 2009
              • 5462

              #7
              Re: NL-100 FR

              Bronnitud:
              15 (XXX)
              15 con
              5 tarmonator

              15 vaba

              Comment

              • Tupsik
                Klubi Liige
                • Mar 2009
                • 497

                #8
                Re: NL-100 FR

                Neteller kanne ei sobi?

                Comment

                • Tupsik
                  Klubi Liige
                  • Mar 2009
                  • 497

                  #9
                  Re: NL-100 FR

                  kui sobib võib 10-15 vast ära võtta.

                  Comment

                  • vapsik
                    Klubi Liige
                    • Apr 2009
                    • 5462

                    #10
                    Re: NL-100 FR

                    Netteller ei istu kahjuks.

                    Comment

                    • viki
                      Grinder
                      • Apr 2010
                      • 893

                      #11
                      Re: NL-100 FR

                      Võin kümme osakut ära võtta ja panka saata,kui sobib!

                      Comment

                      • Tupsik
                        Klubi Liige
                        • Mar 2009
                        • 497

                        #12
                        Re: NL-100 FR

                        Miks mitte? :)

                        Comment

                        • vapsik
                          Klubi Liige
                          • Apr 2009
                          • 5462

                          #13
                          Re: NL-100 FR

                          Algselt postitas viki Vaata postitust
                          Võin kümme osakut ära võtta ja panka saata,kui sobib!
                          Sobib, edaspidi saab ainult MB-sse saata

                          Algselt postitas Tupsik Vaata postitust
                          Miks mitte? :)
                          Kontoga oli seal sada häda ja ei viitsi uuesti paroole asju otsima hakata ja nendega jagelema hakata.

                          Comment

                          • Tupsik
                            Klubi Liige
                            • Mar 2009
                            • 497

                            #14
                            Re: NL-100 FR

                            Selge, eks edu. Juba kõik võetud kah :)

                            Comment

                            • viki
                              Grinder
                              • Apr 2010
                              • 893

                              #15
                              Re: NL-100 FR

                              Saada mulle oma konto number ja kannan raha üle.

                              Comment

                              Working...