HUsng @ PokerStars / FullTiltPoker / 888

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Howie Diddot
    • Jun 2026

    #1

    HUsng @ PokerStars / FullTiltPoker / 888

    Kuna "One Shot"e ei olnud võimalik saada ning soovitati foorumis leida pikaajalised diilid, siis mõtlesin, et nii ka teen.

    Diil: 15$ Normal Speed HUsngd Pokerstarsis või 10,5$ omad FTP/888s.
    * 4 man Shoot-Outid lubatud 40BI olemasolul.
    * Päevas üks HU turniir suurusega 2% bankrollist.
    Suurus: 30BI
    Edasiliikumine: 25BI, tagasi 15BI.
    Tulud:
    10,5$ level 60/40
    21,0$ level 50/50
    31,5$ level 40/60
    52,5$ level 30/70
    * punane on steikija, must steigitav.
    * Rakebacki osas räägitakse vastavalt omavahel kokku.
    Diili pikkus: Kokkuleppel.
    Lisainfo: Diili kohta tuleks ka aktiivne blogi "blogger" keskkonda ning seda uuendatakse vähemalt 3x nädalas. Võime kokkuleppeliselt teha ka mingisugused muud "live" ettekanded.

    * Kui staketav mängib kõrgemal limiidil, kui bankroll lubab, on stakejal õigus diil katkestada ning kogu teenitud bankroll kantakse tagasi.
    * Kui staketav ei vasta stakejale, on stakejal õigus diil katkestada ning kogu teenitud bankroll kantakse tagasi.
    * Kui staketav ei kanna tulemustest ette, on stakejal õigus diil katkestada ning kogu teenitud bankroll kantakse tagasi.


    Milleks diil?
    Sundimaks end distsiplineeritumalt mängima. Mitte, et neid ei biidiks, vaid lihtsalt endal tuleb tahtmine koguaeg üle bankrolli mängida ning see lõpeb enamus juhtudelt minu jaoks negatiivse poolega. Selle jaoks otsingi kedagi, et seda ei juhtuks.

    Identifitseerimine: ID-kaardi koopia/passi koopia/FB/registreeritud telefoni nr/mingisuguse arve koopia aadressiga.

    Pokerstars: Howie Diddot
    888: Ayma Dummy
    Last edited by Külaline; 09.06.11, 09:15.
  • muruntau
    • Jan 2009
    • 4325

    #2
    Re: HUsng @ PokerStars / FullTiltPoker / 888

    wtf, 48 posti ja tüüp on mänginud peale aprillis turnadega $3k hittimist $570 turbu HUSNG'sid. Kuidas selline stake küsimine läbi läks, täisgämblija ju?

    Comment

    • fyte
      Pokkerihai
      • Jun 2010
      • 3378

      #3
      Re: HUsng @ PokerStars / FullTiltPoker / 888

      Jeap, eks kõigis meis ole mingil määral seda 'gämbleri pisikut', kuid 570$ turnade laskmine on juba next level värk.. Seda enam, kui ta ise teab, et millalgi võib raha hädasti tarvis olla. Saaks aru, kui tegu oleks kellegi sellisega, kellel on juba korralik sissetulekuallikas olemas vm.

      Comment

      • VisaHing
        mees nagu orkester
        • Dec 2009
        • 6718

        #4
        Re: HUsng @ PokerStars / FullTiltPoker / 888

        Algselt postitas fyte Vaata postitust
        Jeap, eks kõigis meis ole mingil määral seda 'gämbleri pisikut', kuid 570$ turnade laskmine on juba next level värk.. Seda enam, kui ta ise teab, et millalgi võib raha hädasti tarvis olla. Saaks aru, kui tegu oleks kellegi sellisega, kellel on juba korralik sissetulekuallikas olemas vm.
        1k$ hu sngsid lasi ta ka.
        Aga tegelt ma arvan, et võiks võimaluse anda kellel raha on. Usun lihtsalt, et vb tõesti tahab end muuta ja stake oleks hea motivaator, sest siis nii kui ta pelab suuremal limiidil on stake lõppenud ja nimi rikutud.

        Comment

        • Howie Diddot

          #5
          Re: HUsng @ PokerStars / FullTiltPoker / 888

          Stakesi teinud päris mitmeid ning alati on reeglite piiresse jäädud. Kõik on ka enda osalusele vastavad summad kätte saanud. Lihtsalt inimesed pole olnud siit foorumist ja eriti ka siin ise ei tegutse.

          Comment

          • Pahvak
            Pastilaa?? Ei!
            • Dec 2008
            • 4431

            #6
            Re: HUsng @ PokerStars / FullTiltPoker / 888

            Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
            1k$ hu sngsid lasi ta ka.
            Aga tegelt ma arvan, et võiks võimaluse anda kellel raha on. Usun lihtsalt, et vb tõesti tahab end muuta ja stake oleks hea motivaator, sest siis nii kui ta pelab suuremal limiidil on stake lõppenud ja nimi rikutud.
            Naiivne.
            Fullstacks have more fun.

            Comment

            • adam_q
              Vana Tegija
              • Feb 2009
              • 1453

              #7
              Re: HUsng @ PokerStars / FullTiltPoker / 888

              ma kunagi arvasin et visa hing ja howie on kas sama inimene või sõpsid. huvitav miks? tegelt vist ei ole ju?

              Comment

              • Howie Diddot

                #8
                Re: HUsng @ PokerStars / FullTiltPoker / 888

                Suhelnud, aga otseselt mitte.

                Comment

                • kjmrc
                  Pokkerihai
                  • Aug 2009
                  • 4541

                  #9
                  Re: HUsng @ PokerStars / FullTiltPoker / 888

                  Algselt postitas adam_q Vaata postitust
                  ma kunagi arvasin et visa hing ja howie on kas sama inimene või sõpsid. huvitav miks? tegelt vist ei ole ju?
                  Lol, ma ei usu, et sama inimene, tean VisaHinge irl. Sõprussuhet mai tea :D

                  Comment

                  • VisaHing
                    mees nagu orkester
                    • Dec 2009
                    • 6718

                    #10
                    Re: HUsng @ PokerStars / FullTiltPoker / 888

                    Algselt postitas adam_q Vaata postitust
                    ma kunagi arvasin et visa hing ja howie on kas sama inimene või sõpsid. huvitav miks? tegelt vist ei ole ju?
                    heh. ei tea ma temast midagi tegelikult. Neonet.ee lihtsalt on ta ka pokkeris aktiivne ja sealt lihtsalt ta meelde jäänud.
                    Sa arvad seda selle, et ütlesin, et keegi võiks talle võimaluse anda :P ?

                    Comment

                    • kjmrc
                      Pokkerihai
                      • Aug 2009
                      • 4541

                      #11
                      Re: HUsng @ PokerStars / FullTiltPoker / 888

                      Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                      heh. ei tea ma temast midagi tegelikult. Neonet.ee lihtsalt on ta ka pokkeris aktiivne ja sealt lihtsalt ta meelde jäänud.
                      Sa arvad seda selle, et ütlesin, et keegi võiks talle võimaluse anda :P ?
                      Obvvv :P

                      Comment

                      • VisaHing
                        mees nagu orkester
                        • Dec 2009
                        • 6718

                        #12
                        Re: HUsng @ PokerStars / FullTiltPoker / 888

                        Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                        Obvvv :P
                        mis sa ülsde mu varikontoga sees teed? kao oma põhikasutaja hotcocacola-ga or whadever sisse

                        Comment

                        • kjmrc
                          Pokkerihai
                          • Aug 2009
                          • 4541

                          #13
                          Re: HUsng @ PokerStars / FullTiltPoker / 888

                          IRW.. ndv oli raske v :P

                          Comment

                          Working...