fikuuu kiirdiil starsi

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • fikuuu
    Grinder
    • Aug 2009
    • 663

    #1

    fikuuu kiirdiil starsi

    Tere jälle!

    Otsin siis järjekordselt steiki starsi.Summaks oleks 440$,mida kasutaks kuni 4.40$ MTT-de ja SNG-de mängimiseks.

    Tingimused(saab muuta kui vaja):

    -Mängin ainult kuni 4.40$ turniire
    -Diili kestvuseks on 2 nädalat või kuni bankroll on 1320$ või rohkem ,kui soovitud summat pole selleks ajaks koos või steik on miinuses saab seda perioodi pikendada.
    -Kasumijaotus on steigisumma tagasi ja ülejäänud 50/50 pooleks
    -Järgin 100 buy-in reeglit,st kui BR langeb 330$ peale mängin üksnes kuni 3.30$ maksvaid turniire
    -Diili võib steikija ükskõik mis hetkel ära katkestada ja sel juhul kannan rahad kohe tagasi
    -Reeglite rikkumise puhul on stake katkestatud ja raha kuulub tagastamisele


    Eelnevate steikide lingid :
    http://foorum.pokkeriprod.com/showth...a-SNG-de-jaoks

    http://foorum.pokkeriprod.com/showth...le-Deuce-stake

    http://foorum.pokkeriprod.com/showth...uuu-SCOOP-deal

    minu OPR lingid:






    Loodan,et kellelegi pakub huvi ja saab grindima hakata
  • VisaHing
    mees nagu orkester
    • Dec 2009
    • 6718

    #2
    Re: fikuuu kiirdiil starsi

    osakuteks ei tee?

    Comment

    • KristjanLaas
      Pokkeritark
      • Oct 2009
      • 6450

      #3
      Re: fikuuu kiirdiil starsi

      arvan, et 1 inimesega on lihtsam asju ajada ja suure tõenäosusega võtab keegi üksi ära selle lihtsalt.
      gl

      Comment

      • ziimukaz
        Grinder
        • Jan 2010
        • 741

        #4
        Re: fikuuu kiirdiil starsi

        Võtan ära ilmselt

        Comment

        • MeelisV
          Vana Tegija
          • Apr 2010
          • 1300

          #5
          Re: fikuuu kiirdiil starsi

          Algselt postitas fikuuu Vaata postitust
          -Järgin 100 buy-in reeglit,st kui BR langeb 330$ peale mängin üksnes kuni 3.30$ maksvaid turniire
          See punkt vähe segane ei ole? Kui sul roll täpselt $330, siis sul ju 75 BI, mitte 100 BI at $4.4 turnades. Ning kui $220 pealt läheksid näiteks $2.2 turnasid mängima, siis $220 peal oleks sul ainult 66.7 BI at $3.3 turnades.
          Selgem oleks näiteks selline punkt teha, et kui antud limiidis langeb BR alla 75 Buy-ini, siis liigud alla. Ehk siis $330 pealt lähed $3.3 turnade peale ja $247.5 pealt lähed $2.2 peale ja $165 pealt lähed $1.1 peale.

          Comment

          • JakoJ
            Jube Noob
            • Sep 2009
            • 132

            #6
            Re: fikuuu kiirdiil starsi

            u drunk?

            Comment

            • yolpa
              Pokkerihai
              • Jun 2009
              • 2669

              #7
              Re: fikuuu kiirdiil starsi

              Algselt postitas JakoJ Vaata postitust
              u drunk?
              ei ole naljakas.

              Comment

              • fikuuu
                Grinder
                • Aug 2009
                • 663

                #8
                Re: fikuuu kiirdiil starsi

                Nii,ziimukaz võttis ära siis seekord,steigi pikkuseks siis esialgu kaks nädalat(kahe nädala möödudes vaatab,mis seis on ja siis otsutsame mis edasi saab).Wish me luck

                Comment

                • ziimukaz
                  Grinder
                  • Jan 2010
                  • 741

                  #9
                  Re: fikuuu kiirdiil starsi

                  Jep, edu!

                  Comment

                  • mikk2468
                    Vana Tegija
                    • Nov 2009
                    • 1039

                    #10
                    Re: fikuuu kiirdiil starsi

                    gl! oleks tahtnud isegi seda diili saada.

                    Comment

                    • kjmrc
                      Pokkerihai
                      • Aug 2009
                      • 4541

                      #11
                      Re: fikuuu kiirdiil starsi

                      Edu!

                      Comment

                      • Cash87
                        Vana Tegija
                        • Feb 2009
                        • 1402

                        #12
                        Re: fikuuu kiirdiil starsi

                        GL ja crushi siis täiega :)

                        Comment

                        • fikuuu
                          Grinder
                          • Aug 2009
                          • 663

                          #13
                          Re: fikuuu kiirdiil starsi

                          Tänud kõigile,I'll do my best :)

                          Comment

                          • kip
                            FPP Pro
                            • Jul 2009
                            • 256

                            #14
                            Re: fikuuu kiirdiil starsi

                            oleks ise tahtnud võta aga magasin maha :( aga gl!

                            Comment

                            • Cheating
                              Õpihimuline Mängur
                              • Mar 2009
                              • 447

                              #15
                              Re: fikuuu kiirdiil starsi

                              Kuidas läheb?

                              Comment

                              Working...