Steiki nl25 fr

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Provoker
    Pokkerihai
    • Jan 2009
    • 3067

    #1

    Steiki nl25 fr

    Mõtlesin, et hakkaks jälle mängima. Kuna pokkeriraha ning palgatöö raha olen siiani rangelt eraldi hoidnud, siis otsustasin, et ei kanna oma palka rolliks ka seekord.
    Miks busto olen? Tegelikult ei olegi, aga oli vaja teha kevadel investeeringuid ettevõtluse arendamiseks, siis leidsin, et pokkeriroll 0- lasta on parem kui pangalaenu hakata taotlema. Osad foorumlased teavad isegi millised need investeeringud on olnud. Tagasi hakkab midagi juba tilkuma juuli teisel poolel, kuid mängida natuke tahaks juba varem. Pea 2 kuuline paus on piisav ma loodan pokkerist puhkuseks.

    Steik siis peaks olema 500-600$ @ NL25
    Steigi pikkus: Niikaua kuni mänguline profit on 800$.
    Steigi kasumijaotus: fpp-d ja stellarid jäävad mulle. Kasum 50/50 steikijaga.
    Hoiatus: Senine rekordkuu käte poolest on alla 50k. Keskmine võib jääda kuskil 20k kanti-seega võib kujuneda oodatust pikemaks see diil. Moti puuduses ei ole harv nähtus kui nädal pokkerit üldse ei puudu.
    Rahade liigutamine: SEB pank oleks parim variant.
    Üldine: Cashoute loomulikult ei tee ning muidu ***** ka ei mängi. Võitev olen ka NL50-s ning ka nl100-s sai BE lasutd sutsakas. Eeldatavat winrate ei hakka pakkuma, kuid õhtu poole saate seda graafikult isegi näha.
    10 kuud.jpg
    Last edited by Provoker; 31.05.11, 18:36. Põhjus: lisan pildi
  • pastilaa
    kuum poiss
    • Apr 2009
    • 7518

    #2
    Re: Steiki nl25 fr

    Annan heakskiidu ja õnnistuse, sest tegemist väga kõva mängijaga ja 120% peaks siit kellelegi suvine jõulupreemia kukkuma.

    Comment

    • vapsik
      Klubi Liige
      • Apr 2009
      • 5462

      #3
      Re: Steiki nl25 fr

      Ma võtaks ära pmst, kui Moneybookers sobib ja paar asja räägime veel läbi.

      Comment

      • Provoker
        Pokkerihai
        • Jan 2009
        • 3067

        #4
        Re: Steiki nl25 fr

        läheb siis kasutajale Vapsik

        Steik 350€ @ NL25
        Steigi pikkus: Niikaua kuni mänguline profit on 800$.
        Steigi kasumijaotus: fpp-d ja stellarid jäävad mulle. Kasum 50/50 steikijaga.
        20 BI reegel limiitides liikumiseks.
        Vajadusel saab steikija diili katkestada igal ajal
        Fpp-d ja muud boonused on küll mängijale, kuid miinuse puhul läheb see miinuse katmiseks.
        Hoiatus: Senine rekordkuu käte poolest on alla 50k. Keskmine võib jääda kuskil 20k kanti-seega võib kujuneda oodatust pikemaks see diil. Moti puuduses ei ole harv nähtus kui nädal pokkerit üldse ei puudu.

        Comment

        • vapsik
          Klubi Liige
          • Apr 2009
          • 5462

          #5
          Re: Steiki nl25 fr

          Algselt postitas Provoker Vaata postitust
          läheb siis kasutajale Vapsik

          Steik 350€ @ NL25
          Steigi pikkus: Niikaua kuni mänguline profit on 800$.
          Steigi kasumijaotus: fpp-d ja stellarid jäävad mulle. Kasum 50/50 steikijaga.
          20 BI reegel limiitides liikumiseks.
          Vajadusel saab steikija diili katkestada igal ajal
          Fpp-d ja muud boonused on küll mängijale, kuid miinuse puhul läheb see miinuse katmiseks.
          Hoiatus: Senine rekordkuu käte poolest on alla 50k. Keskmine võib jääda kuskil 20k kanti-seega võib kujuneda oodatust pikemaks see diil. Moti puuduses ei ole harv nähtus kui nädal pokkerit üldse ei puudu.
          Diil.

          Rahad saadetud.

          GL!GL!

          Comment

          • timz0333
            Pokkeritark
            • Mar 2009
            • 6322

            #6
            Re: Steiki nl25 fr

            GL provoker!

            Comment

            • s1990n
              Jube Noob
              • Mar 2009
              • 107

              #7
              Re: Steiki nl25 fr

              GL

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #8
                Re: Steiki nl25 fr

                tyri, just vaatasin et siit võib ilusa klotsi saada :D

                edu provole ja vapsule

                Comment

                • pastilaa
                  kuum poiss
                  • Apr 2009
                  • 7518

                  #9
                  Re: Steiki nl25 fr

                  Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                  tyri, just vaatasin et siit võib ilusa klotsi saada :D
                  nii on. kuna ise võtsin mõnda aega tagasi vastu põhimõttelise otsuse, et ei viitsi stakede/diilidega enam jamada, siis on ikka kade meel vaadata, kuidas vapsik täissöönud mõisniku kombel tööka eestlase pealt rikastuma hakkab...

                  Comment

                  • low-flow
                    Klubi Liige
                    • Jul 2009
                    • 1208

                    #10
                    Re: Steiki nl25 fr

                    Täpselt minu mõtted. Miks ei võiks veel 10 sellist meest olla, kes kõik tahaks mulle suvi otsa raha teenida, nii kaua kui mina puhkan. :/

                    Oleks nanosekundiga selle diili ära võtnud.
                    Edu!

                    Comment

                    • Cash87
                      Vana Tegija
                      • Feb 2009
                      • 1402

                      #11
                      Re: Steiki nl25 fr

                      Edu ka minu poolt!

                      Comment

                      • Provoker
                        Pokkerihai
                        • Jan 2009
                        • 3067

                        #12
                        Re: Steiki nl25 fr

                        lõpetasime Vapsiku soovil diili ära. Jõudsin mängida tsipa üle 10k käe ning kahjuks selle ajaga võttis variatsioon oma ning iseloomulikuks oli alla ev jooks. kokku jäi diil 142,99$ miinusesse. Rahad tagasi kantud ning kõik on OK. Kas uuesti steiki otsima hakkan on veel lahtine kuna hetkel nagunii ei ole eriti aega mängimiseks(jaanipäev+ remont korteris jne). Oli meeldiv igatahes.

                        Comment

                        • vapsik
                          Klubi Liige
                          • Apr 2009
                          • 5462

                          #13
                          Re: Steiki nl25 fr

                          Rahad käes, pretensioone pole. Provokerile edu!

                          Comment

                          Working...