MYYDUD/Anname Kristjan Laasile shoti eluks läbi miniFTOPS main eventi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • KristjanLaas
    Pokkeritark
    • Oct 2009
    • 6450

    #1

    MYYDUD/Anname Kristjan Laasile shoti eluks läbi miniFTOPS main eventi.

    Tere.

    Minu nimi on Kristjan Laas ja mulle meeldib mängida pokkerit.
    Eriti meeldib mulle turniiripokker, kus on enamus minu pokkerikasumist kogunenud.

    Siiski siiski, erinevalt pokkeri õppimisest ei ole ma veel elamist päris selgeks õppinud ja seega küsin headel foorumikaaslastelt abi enda vigadest õppimiseks ja pokkeris lõplikult kanna kinnitamiseks.

    Nimelt tahaksin ma väga mängida miniFTOPS main eventi, aga raha selleks endal ei jagu. Siin tuleksitegi teie mängu.

    Tegemist on $75 deep stack, multi entry full ring turniiriga ja mängiksin hea meelega kõigi 6 entryga. 6 x $75 on $450, mis sobiks ideaalselt 20 osakuks hinnaga $22.5 tükk.

    Fieldi peaksin biitima ja staminat on, et mängida kaua ja efektiivselt.
    Kes kursis ei ole, siis siin on ka minu tulemused erinevates pokkeritubades:





    Olympic-Online: KristjanLaas (väga vähe mänginud)

    20 osakut, iga osak $22.5
    Kasutajanimi FTPs: klaaspro (maksmine ka sinna)
    Diili kasumijaotus: stakeback, kasum 60/40 stakeja kasuks, alates TOP27 50/50.

    Kui osakuid täis ei osteta kannan rahad tagasi ja olen kurb:(


    Gl ja ty ja saan hakkama!



    Osakud:

    OuMaiGaad 1, kantud
    Ziimukaz 1, kantud
    talendijaht 1, kantud
    saast 2, kantud
    harryahven 1, kantud
    noname 1, kantud
    Ameising 1, kantud
    redskruf 1, kantud
    Razzbock 1, kantud
    low-flow 2, kantud
    tafka 1, kantud
    fyte 1, kantud
    kivisaba 3, kantud
    Tarq666 1, kantud
    Superkuul 1, kantud
    Suitsutihane 1, kantud
    Last edited by KristjanLaas; 21.05.11, 10:20.
  • -andres-
    Moderaator
    • Oct 2008
    • 4546

    #2
    Re: Anname Kristjan Laasile shoti eluks läbi miniFTOPS main eventi.

    Edu!

    Comment

    • OuMaiGaad
      Õpihimuline Mängur
      • Feb 2010
      • 482

      #3
      Re: Anname Kristjan Laasile shoti eluks läbi miniFTOPS main eventi.

      Võtan ühe osaku, panin teele fulltilti. GL!

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #4
        Re: Anname Kristjan Laasile shoti eluks läbi miniFTOPS main eventi.

        Hei OP, mis su nimi on?

        Comment

        • KristjanLaas
          Pokkeritark
          • Oct 2009
          • 6450

          #5
          Re: Anname Kristjan Laasile shoti eluks läbi miniFTOPS main eventi.

          Algselt postitas OuMaiGaad Vaata postitust
          Võtan ühe osaku, panin teele fulltilti. GL!
          .
          sain kätte, tänud.

          Comment

          • KristjanLaas
            Pokkeritark
            • Oct 2009
            • 6450

            #6
            Re: Anname Kristjan Laasile shoti eluks läbi miniFTOPS main eventi.

            Algselt postitas ranka Vaata postitust
            Hei OP, mis su nimi on?
            Kristjan Laas, you might know me from threads like: "GG, busto", "Challengin kõiki PP wizkide 2/1 oddsidega HU mängima"


            :(:(

            Comment

            • MagicFriend
              Õpihimuline Mängur
              • Sep 2010
              • 369

              #7
              Re: Anname Kristjan Laasile shoti eluks läbi miniFTOPS main eventi.

              Kaesolev on liiga haige. Foorumist on saamas kasiino...
              5 kuud tagasi olid probleemid kus mangis tuhandete peale kaarte, ise raha omamata ja jai sellega seoses foorumikaaslastele v6lgu. V6lad tasutud, uued mangud ja uued eesmargid. K6ik laks liigagi lihtsalt ning peategelasel 6nnestus taaskord endale suursugune roll hankida. Nyyd nadal tagasi teatas blogis, et oli ka selle 5k v6i 10k rolli hakkama pannud.
              Ja nyyd taas platsis - uued fantaasiad varrukast v6tta. Sick vark!
              Loodan sydamest, et kaesolev postitus ei leia positiivset vastukaja osakute ostjate naol.

              Kristjan, otsi abi! Aga mitte siit foorumist.
              Parimat

              Comment

              • low-flow
                Klubi Liige
                • Jul 2009
                • 1208

                #8
                Re: Anname Kristjan Laasile shoti eluks läbi miniFTOPS main eventi.

                Broneerin 1 osaku.

                Comment

                • KristjanLaas
                  Pokkeritark
                  • Oct 2009
                  • 6450

                  #9
                  Re: Anname Kristjan Laasile shoti eluks läbi miniFTOPS main eventi.

                  Algselt postitas MagicFriend Vaata postitust
                  Kaesolev on liiga haige. Foorumist on saamas kasiino...
                  5 kuud tagasi olid probleemid kus mangis tuhandete peale kaarte, ise raha omamata ja jai sellega seoses foorumikaaslastele v6lgu. V6lad tasutud, uued mangud ja uued eesmargid. K6ik laks liigagi lihtsalt ning peategelasel 6nnestus taaskord endale suursugune roll hankida. Nyyd nadal tagasi teatas blogis, et oli ka selle 5k v6i 10k rolli hakkama pannud.
                  Ja nyyd taas platsis - uued fantaasiad varrukast v6tta. Sick vark!
                  Loodan sydamest, et kaesolev postitus ei leia positiivset vastukaja osakute ostjate naol.

                  Kristjan, otsi abi! Aga mitte siit foorumist.
                  Parimat
                  Pretty sure kõik teavad sellest ja päris nõme postitus (taaskord) sinu poolt.
                  Paari kuuga ei ole 10k rolli tegelikult nii raske ära kulutada. Ja kirjutasin sellst ka blogipostituse, kuidas minul seda teha õnnestus.
                  Tuletan meelde, et käisin Hawaiil, millele kulus ka omajagu raha.
                  Antud stake on seotud VAID netipokkeriga ja ei millegi muuga, see kuidas ma oma elu väljaspool seda elan ei puutu kuidagi asjasse ja ei peaks ka kuidagi antud teemat mõjutama (kui see ei mõjuta otseselt pühapäevast tulemust)

                  Ei mõista hetkel miks stake küsimine nii halb idee on, kui see peaks mõlemale osapoolele plussEV olema ju. Ma ei püüa ega ole ka kordagi püüdnud midagi varjata. Kui sa tunned, et sinu raha on kuidagi ohustatud seda mulle usaldades, siis jumala eest ära paiguta seda siia.

                  Samuti poleks mul midagi selle vastu, kui sa sooviksid kaaskodanike hoiatada viidates lingiga, et näed, oli selline asi kord ja olgu see kõigile teadmiseks, aga sinu käitumine on lihtsalt nõme.

                  Tuletan meelde, et see ei ole põhjuseta miks minu stake teemad läbi lastakse ja ma olen täiesti kindel, et keegi ei pea kurtma ei praegu ega tulevikus, et ma reegleid rikun, raha slotidesse viin või maha joon.


                  EDIT: Stake on ennekõike investeerimisvõimalus, MagicFriend. Selles ei ole midagi halba ega pahelist, nagu sa kipud arvama. Oletame, et on mängija kes on 500k käe peale NL200 4BB/100 winner, aga erinevatel põhjustel pidevalt busto. Kallis inimene, see peaks sinule kui investorile olema imeline uudis, mitte vinguma, et "õhh tont, õpi rolli hoidma, päris steigin sind ja ütlen kõigile, et nad seda ei teeks", sest see tähendab, et sul on võimalus teda jälle stakeda ja investeerida lihtsalt seisvat raha.
                  Ma ei väida, et minu ühekordne stake, on kindel ksum, vaid et long runis annab see sama mõtte välja.
                  Last edited by KristjanLaas; 20.05.11, 17:22.

                  Comment

                  • ziimukaz
                    Grinder
                    • Jan 2010
                    • 741

                    #10
                    Re: Anname Kristjan Laasile shoti eluks läbi miniFTOPS main eventi.

                    Kas MB kaudu saaks ka maksta?

                    E: deposin tilti ja võtan ühe osaku siis, SiimK on screenname
                    Last edited by ziimukaz; 20.05.11, 21:23.

                    Comment

                    • KristjanLaas
                      Pokkeritark
                      • Oct 2009
                      • 6450

                      #11
                      Re: Anname Kristjan Laasile shoti eluks läbi miniFTOPS main eventi.

                      Algselt postitas low-flow Vaata postitust
                      Broneerin 1 osaku.
                      bronnitud, 18 alles.

                      Comment

                      • KristjanLaas
                        Pokkeritark
                        • Oct 2009
                        • 6450

                        #12
                        Re: Anname Kristjan Laasile shoti eluks läbi miniFTOPS main eventi.

                        Algselt postitas ziimukaz Vaata postitust
                        Kas MB kaudu saaks ka maksta?
                        Mul endal ei ole küll MB kontot kahjuks:(

                        tulen homme hommikul tagasi arvutisse, siis teen updated.

                        Comment

                        • pastilaa
                          kuum poiss
                          • Apr 2009
                          • 7518

                          #13
                          Re: Anname Kristjan Laasile shoti eluks läbi miniFTOPS main eventi.

                          Loodan, et stake lõppeb ilusa lauluga! GL!

                          Comment

                          • superkuul
                            Jube Noob
                            • Dec 2008
                            • 113

                            #14
                            Re: Anname Kristjan Laasile shoti eluks läbi miniFTOPS main eventi.

                            võtaks ka ühe ja kannan kohe ära :)

                            Edit: kantud
                            Last edited by superkuul; 20.05.11, 17:45.

                            Comment

                            • talendijaht
                              FPP Pro
                              • Jul 2009
                              • 220

                              #15
                              Re: Anname Kristjan Laasile shoti eluks läbi miniFTOPS main eventi.

                              kandsin ka ära

                              Comment

                              Working...