Rahapada stake Pokerstarsi!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Cash87
    Vana Tegija
    • Feb 2009
    • 1402

    #1

    Rahapada stake Pokerstarsi!

    Diili saaja: Rahapada
    Diili andja: Cash87
    Diili suurus: 450€
    Diili kestus: 50 000 kätt

    Tingimused:
    Kasum jaguneb 50/50
    Stellarid ja fpp'd jäävad steigitavale, kuid neid ei või lunastada/kasutada enne diili lõppu (sh ei või osta boonsueid)
    Diili võib katkestada vastavalt kokkuleppele, igal ajal - sellisel juhul kannab steigitav steikijale raha tagasi, kui on kasum, siis ka poole kasumist.
    Kui diil jääb kahjumisse, korvatakse vahe stellarite ja fpp'de eest saadava rahaga.
    Steigitav annab jooksvalt ülevaadet siin teemas, mitte vähem kui kord nädalas
    Steigitav mängib ainult nl25 6max

    Kokkuleppel võib diili pikendada
  • Rahapada
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1178

    #2
    Re: Rahapada stake Pokerstarsi!

    Kinnitan, raha on olemas, ja pokerstarsi kantud... nagu öeldud, vähemalt kord nädalas tulevad ülevaated

    head biiti

    Comment

    • OuMaiGaad
      Õpihimuline Mängur
      • Feb 2010
      • 482

      #3
      Re: Rahapada stake Pokerstarsi!

      GL!

      Comment

      • Cash87
        Vana Tegija
        • Feb 2009
        • 1402

        #4
        Re: Rahapada stake Pokerstarsi!

        gl ja loodame parimat :)

        Comment

        • Rahapada
          Vana Tegija
          • Oct 2008
          • 1178

          #5
          Re: Rahapada stake Pokerstarsi!

          tänud
          ps. parim oleks 5-6 BB/100 ... üle selle oleks overkill

          Comment

          • s1990n
            Jube Noob
            • Mar 2009
            • 107

            #6
            Re: Rahapada stake Pokerstarsi!

            GL

            Comment

            • Rahapada
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1178

              #7
              Re: Rahapada stake Pokerstarsi!

              noh, praegu on kül midagi korrast ära... aga samas käe sämpel liiga väike, et midagi korralikult hinnata... niiet... elame üle... seis pole plussis...

              ja... mm... enne stellari vabanemist läheb jooks ikka konkreetselt p**se

              nädala keskel teen korralikuma ülevaate...
              Last edited by Rahapada; 15.05.11, 22:14.

              Comment

              • Tigrano
                Administraator
                • Oct 2008
                • 7614

                #8
                Re: Rahapada stake Pokerstarsi!

                Sa ka ikka toimetad vahelduva eduga, tore näha :)

                Comment

                • pastilaa
                  kuum poiss
                  • Apr 2009
                  • 7518

                  #9
                  Re: Rahapada stake Pokerstarsi!

                  Algselt postitas Cash87 Vaata postitust
                  Diili saaja: Rahapada
                  Steigitav mängib ainult nl25 6max
                  Algselt postitas Rahapada Vaata postitust
                  tänud
                  ps. parim oleks 5-6 BB/100 ... üle selle oleks overkill
                  Algselt postitas Rahapada Vaata postitust
                  noh, praegu on kül midagi korrast ära... aga samas käe sämpel liiga väike, et midagi korralikult hinnata... niiet... elame üle... seis pole plussis...
                  Loodan, et saad oma mängu korda Rahapada, aga kas sa natuke liiga optimistlik ei ole? Saan aru, et mängid diili raames Starsis NL25 6maxi. Seal mängitu kohta on ju tulemused sul olemas PTRis - mille pealt see 5-6 BB/100 ootus tuli?

                  Edu ja ära pahaks pane - lihtsalt mulle meeldiks, kui sellised diilid oleksid siin realistlikud ja korrektsed. GL!

                  Comment

                  • pikk28
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 6695

                    #10
                    Re: Rahapada stake Pokerstarsi!

                    ilmselt mõtles 5-6bb-d

                    Comment

                    • Cash87
                      Vana Tegija
                      • Feb 2009
                      • 1402

                      #11
                      Re: Rahapada stake Pokerstarsi!

                      Algselt postitas Rahapada Vaata postitust
                      noh, praegu on kül midagi korrast ära... aga samas käe sämpel liiga väike, et midagi korralikult hinnata... niiet... elame üle... seis pole plussis...

                      ja... mm... enne stellari vabanemist läheb jooks ikka konkreetselt p**se

                      nädala keskel teen korralikuma ülevaate...
                      No sa võid ju siia raskemaid käsi postitada ka, et targemad kindlasti aitavad :)

                      Samuti võid mulle ka HH saata, viskan ka pilgu peale. Äkki on mõni adjustimise probleem vm.

                      Starsis on tableselect põhiline rahamasin

                      Comment

                      • Rahapada
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1178

                        #12
                        Re: Rahapada stake Pokerstarsi!

                        kust @ pastilaa?
                        hm... ma ei ole üldse nii palju enam staaris mänginud, seega ptr on pigem eksitav kui tegelikku oskust kajastav

                        teisest küljest, kui tagasi staari ronisin, vajasin kohanemisaega (vähemalt nii tundub), sest sissejuhatavad 8k kätt, koos halva jooksuga tõmbasid mõnusasse mõõna. Seda võib märgata ka graafikult. Siis võtsin aja maha, uurisin, miks kuidas ja kuhu ma kaotasin - coolerid, pisut lollust (loe: harjumust teistest tubadest, sest seal toimis - viga) jms jampsi. võtsin mängu kokku... ja viimase 3k käe jooksul olen jooksnud 10 BB/100 - jah, mõtlesin BB, mitte bb).



                        lõpu kukkumine oli AK vs KTs ja QQ vs 89s :D juhtub

                        Asi, mis natuke segadust tekitab, või millele ma nii palju jälile pole saanud. Kui enne musta reedet võis jänki vastu mängides teada, et ega nad eriti oska. Siis mis nüüd.. kreeklased kipuvad lahked olema, mõni totram venelane, veel?

                        Note teen muidugi ohtralt, aga .... mängijaid on endiselt palju.

                        edit: järgmine kord mängin alles pühapäeval vist... kui vahepeal muude asjadega just valmis ei saa
                        edit2: pisut optimismi kulub ära ka
                        Last edited by Rahapada; 20.05.11, 12:31.

                        Comment

                        • Pahvak
                          Pastilaa?? Ei!
                          • Dec 2008
                          • 4431

                          #13
                          Re: Rahapada stake Pokerstarsi!

                          See kuidas sa viimased 3k kätt oled jooksnud näitab mida? Vastan ise. Mitte midagi.
                          Fullstacks have more fun.

                          Comment

                          • Rahapada
                            Vana Tegija
                            • Oct 2008
                            • 1178

                            #14
                            Re: Rahapada stake Pokerstarsi!

                            a c'mon ... gimme some slack... isegi 50k kätt ei näita midagi

                            ma ei teadnud, et pokkeriprod foorum nii vaenulik olla viitsib

                            Comment

                            • Pahvak
                              Pastilaa?? Ei!
                              • Dec 2008
                              • 4431

                              #15
                              Re: Rahapada stake Pokerstarsi!

                              Graafikuid sul pole, oma winrate sa ei tea, PTR-s oled breakeven, lubad mingit müstilist 10bb/100, mis väljendub ainult viimase (kontekstist välja rebitud) 3k käe puhul. Viimane (tundub) on sinu puhul täiesti piisav sample ja mina olen kiuslik? Ma ei leia, et ma ülekohtune olen. Edu muidugi edaspidiseks.
                              Fullstacks have more fun.

                              Comment

                              Working...