Rahatu Rahapada

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rahapada
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1178

    #1

    Rahatu Rahapada

    Hei,

    suuri kommentaare pole viimasel ajal teinud, kaasa pole rääkinud, sest pokkeris pole raha. Elu nõuab oma ohvreid ja suurei cashoute, mis kraanid täiesti kinni panevad. Seega pikema jututa asuksin kohe asja juurde.

    Sooviksin hea meelega mängida kuskil toas, kui võimalust antakse, tean, et kui mängin ja keskendun, biidin limiiti nl25... üle selle pole kunagi jõuda saanud, sest cashout paneb omad piirid peale...

    kui keegi leiab võimalust (võib ka mitme inimese peale tulla), siis küsiksin steikija(te)lt steigi võimalust...

    tingimused on kokkuleppelised, kuid
    1. ei võta raha välja enne steigi lõppu
    2. profiiti jagaksin 50:50
    3. mängiksin vastavalt kokkulepitud käte arvu, vähemalt 50k kätt (minu jaoks natuke üle kuu)
    4. allapoole liigun allpool oleva limiidi 20 bi puhul, täpselt samamoodi üles...
    5. mängin ainult 6maxi (ei turniiri, ei fullringi, ei sng-d, ei midagi... kui just midagi väga ahvatlevat ei tule ja steikija(d) sellega nõus on)

    kõik...

    kui kellelgi on huvi, siis tänan ette
    seniks head biiti
    Rahapada
  • Ahangama
    Klubi Liige
    • Jul 2009
    • 615

    #2
    Re: Rahatu Rahapada

    graafikud? kas sa fr peal ei olnud ennem mitte?

    Comment

    • Rahapada
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1178

      #3
      Re: Rahatu Rahapada

      graafikuid enam ei ole, sest kõvaketas põles läbi

      mängin 6maxi, 4jal laual, et keskendumine oleks parim ja tulemus kvaliteetseim

      ei mängi korraga kauem kui poolteist tundi (v. arvatud eriti kuldse jooksu puhul, kui tõesti ei ole võimalik kaotada - juhtub kord poole aasta jooksul)

      steikija(d) võivad ise toa valida, kus ma mängiksin

      edit: midagi oli veel, aga praegu ei tule meelde, seega, kui küsimusi on, siis vastan

      Comment

      • s1990n
        Jube Noob
        • Mar 2009
        • 107

        #4
        Re: Rahatu Rahapada

        GL stake leidmisel.Stakesin ka ise teda millaski.Stake l6ppes väikse kasumiga.Küll aga ei soosinud teda stake ajal kaartijooks, m2ngu muidu biidib päris ilusti.

        Comment

        • inward
          Klubi Liige
          • Sep 2009
          • 6275

          #5
          Re: Rahatu Rahapada

          Algselt postitas Ahangama Vaata postitust
          graafikud? kas sa fr peal ei olnud ennem mitte?
          Kui ma ei eksi, siis starsis oli ta screen name ka rahapada. PTR'i järgi leiab.

          Comment

          • Rahapada
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1178

            #6
            Re: Rahatu Rahapada

            nagu sai kirjtuatud jah....

            Comment

            • Pahvak
              Pastilaa?? Ei!
              • Dec 2008
              • 4431

              #7
              Re: Rahatu Rahapada

              Mis su 6-maxi winrate NL25-s on?
              Fullstacks have more fun.

              Comment

              • Rahapada
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1178

                #8
                Re: Rahatu Rahapada

                Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                Mis su 6-maxi winrate NL25-s on?
                ausalt öeldes jään vastuse võlgu... kõvaketas, koos andmebaasiga, istub hetkel tõenäoliselt juba prügimäel

                ptr näitab koledaid numbreid, nii hull kindlasti pole... seega, pean lihtsalt vastuse võlgu jääma :|

                Comment

                • yolpa
                  Pokkerihai
                  • Jun 2009
                  • 2669

                  #9
                  Re: Rahatu Rahapada

                  http://foorum.pokkeriprod.com/showth...light=rahapada

                  Comment

                  • Rahapada
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1178

                    #10
                    Re: Rahatu Rahapada

                    teema võib lukku panna, steik on saadud

                    Comment

                    Working...