Cheating Stakeb Poke-t NL10 888poker.com

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Poke
    Grinder
    • Mar 2010
    • 995

    #1

    Cheating Stakeb Poke-t NL10 888poker.com

    Cheating Stakeb Poke-t Nl10 FR 888.com

    Stake tingimused
    Tuba: 888poker toas
    Mäng: Nl10 FR
    Algbankroll:200$ ehk 20bi nl10-sse
    limiidis liiguks 20bi reegliga -3bi stoplossiga
    Stake aeg: 1kuu või 50k kätt näiteks

    sõbrakandeid,kõrgemaid limiite, teisi formaate jne mängida ei tohi, kui eksin maksan kogu stake tagasi.

    Kasumijaotus: 50/50
    rakeback jääks minule
    algne bankroll stakejale tagasi
    Last edited by Poke; 15.06.11, 22:33.
  • fikuuu
    Grinder
    • Aug 2009
    • 663

    #2
    Re: Poke otsib steiki nl20

    GL stakeja leidmisel !

    Comment

    • armand0
      Õpihimuline Mängur
      • Mar 2010
      • 358

      #3
      Re: Poke otsib steiki nl20

      äkki räägid cocaga teil oli eelnevalt päris edukas diil.

      Comment

      • hotcocacola
        HTCCACLA
        • Oct 2008
        • 14473

        #4
        Re: Poke otsib steiki nl20

        nope

        Comment

        • Poke
          Grinder
          • Mar 2010
          • 995

          #5
          Re: Poke otsib steiki nl20

          coca ei taha nii suurelt stakeda :)
          ,aga mul pmis osad on pakkunud juba midagi, eks ikka saab midagi välja mõeldud.

          Comment

          • Foux
            Õpihimuline Mängur
            • Oct 2008
            • 486

            #6
            Re: Poke otsib steiki nl20

            Kas sa mitte NL10st kaugemale ei jõudnud või kuda? Miks NL20...

            Comment

            • reggie
              Pokkerihai
              • Jun 2009
              • 1705

              #7
              Re: Poke otsib steiki nl20

              IMO 888s on nl20 mängitavam kui nl10.

              Comment

              • KristjanLaas
                Pokkeritark
                • Oct 2009
                • 6450

                #8
                Re: Poke otsib steiki nl20

                Algselt postitas reggie Vaata postitust
                IMO 888s on nl20 mängitavam kui nl10.
                respectitakse raise?


                Gl Poke!

                Comment

                • reggie
                  Pokkerihai
                  • Jun 2009
                  • 1705

                  #9
                  Re: Poke otsib steiki nl20

                  Nl10 oli seal aasta tagasi übernitine, fullring laudades oli igas 3-4 regulari, laudu vähe, lisaks p**etäis shortstackereid. Vahel võtsid laua lahti ja teadsid kõikki mängijaid, kellest millegi välja pigistamine on suht pointless tegevus. Sry for ot.

                  Comment

                  • Poke
                    Grinder
                    • Mar 2010
                    • 995

                    #10
                    Re: Poke otsib steiki nl20

                    Algselt postitas reggie Vaata postitust
                    Nl10 oli seal aasta tagasi übernitine, fullring laudades oli igas 3-4 regulari, laudu vähe, lisaks p**etäis shortstackereid. Vahel võtsid laua lahti ja teadsid kõikki mängijaid, kellest millegi välja pigistamine on suht pointless tegevus. Sry for ot.
                    see oli aasta tagasi, praegu on 888.com micro/low limits kõike muud kui nitine, palju tänu sellele 8$ free kampaaniale ma usun.
                    kui võrrelda nt nl10 laudade players per flop nt starsi või ftp-ga siis 888-s on see kõvasti suurem

                    Comment

                    • emmimees
                      Klubi Liige
                      • Aug 2010
                      • 2719

                      #11
                      Re: Poke otsib steiki nl20

                      Algselt postitas reggie Vaata postitust
                      IMO 888s on nl20 mängitavam kui nl10.
                      +1

                      NL10 on mul seal 75k käe peale +4bb/100 ja NL20 130k käe peale +13bb/100

                      Comment

                      • inward
                        Klubi Liige
                        • Sep 2009
                        • 6275

                        #12
                        Re: Poke otsib steiki nl20

                        No 888s fullringi toksida on üldse pisut mõttetu, 6maxis kõvasti rohkem laudu ja fishe.

                        Comment

                        • Poke
                          Grinder
                          • Mar 2010
                          • 995

                          #13
                          Re: Poke otsib steiki nl20

                          UP
                          võin mängida ka 6maxi, mul endal erilist vahet pole.

                          Comment

                          • inward
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 6275

                            #14
                            Re: Poke otsib steiki nl20

                            Stake vähene huvi seisneb selles, et kuigi nl2-10 tulemused on kenad, siis nl20 kohta statistika puudub ja reaalselt ei ole 100% kindel, et biidid. Kuigi nl20 peaksid biitima küll, selles ma väga ei kahtle. Edu stake leidmisel igal juhul.

                            Comment

                            • 5lehte
                              Jube Noob
                              • Apr 2009
                              • 126

                              #15
                              Re: Poke otsib steiki nl20

                              Kas FR nl6 ja nl10 garaphs ja statsid positsioonidelt saad välja tuua?

                              Comment

                              Working...