- ' Cheating stakeb kjmrc NL10 @ Triobet ' -

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kjmrc
    Pokkerihai
    • Aug 2009
    • 4541

    #31
    Re: - ' Cheating stakeb kjmrc NL10 @ Triobet ' -

    Uhm.. Anonymous laudu lased ? Seal ju SN ei näe :P

    Comment

    • ROTT RUUDI
      Grinder
      • Jun 2010
      • 520

      #32
      Re: - ' Cheating stakeb kjmrc NL10 @ Triobet ' -

      Ei ma ei lase anon. laudu.

      Comment

      • kjmrc
        Pokkerihai
        • Aug 2009
        • 4541

        #33
        Re: - ' Cheating stakeb kjmrc NL10 @ Triobet ' -

        Aam, SN muidu _kjmrc_ ja mis endal ? Mind kohtab harva mitte anonymous laudades :P Vbla sessi ajal 1-2 satub sisse neid laudu.

        Comment

        • ROTT RUUDI
          Grinder
          • Jun 2010
          • 520

          #34
          Re: - ' Cheating stakeb kjmrc NL10 @ Triobet ' -

          Ma Robinzki praegu mängin sinuga ühes lauas :D
          Mitut lauda lased muidu`?

          Comment

          • kjmrc
            Pokkerihai
            • Aug 2009
            • 4541

            #35
            Re: - ' Cheating stakeb kjmrc NL10 @ Triobet ' -

            Näen jah :D Aga enamjaolt 4, mul läpaka monitor :P

            Comment

            • noname
              Purjus foorumlaste kaitseingel :P
              • Oct 2009
              • 2366

              #36
              Re: - ' Cheating stakeb kjmrc NL10 @ Triobet ' -

              Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
              Näen jah :D Aga enamjaolt 4, mul läpaka monitor :P
              10.tolline?

              Comment

              • ROTT RUUDI
                Grinder
                • Jun 2010
                • 520

                #37
                Re: - ' Cheating stakeb kjmrc NL10 @ Triobet ' -

                ma ka 4, tunnen neljaga hästi ennast ja suudan leake parandada

                Comment

                • kjmrc
                  Pokkerihai
                  • Aug 2009
                  • 4541

                  #38
                  Re: - ' Cheating stakeb kjmrc NL10 @ Triobet ' -

                  Algselt postitas noname Vaata postitust
                  10.tolline?
                  15.4"

                  Comment

                  • kjmrc
                    Pokkerihai
                    • Aug 2009
                    • 4541

                    #39
                    Re: - ' Cheating stakeb kjmrc NL10 @ Triobet ' -

                    Nelja lauaga hea mängida jah, 6 ka veel kannatab aga 8'ga läheks mängu jälgimine raskeks ja see on juba -EV.

                    Comment

                    • kjmrc
                      Pokkerihai
                      • Aug 2009
                      • 4541

                      #40
                      Re: - ' Cheating stakeb kjmrc NL10 @ Triobet ' -

                      Böääh, tammun ühe koha peal, roll ei liigu üles ega alla :D Vaatan veel mõne video ning siis mängin uuesti. Homme uue hooga ning uued sessid! Roll €323

                      Comment

                      • ROTT RUUDI
                        Grinder
                        • Jun 2010
                        • 520

                        #41
                        Re: - ' Cheating stakeb kjmrc NL10 @ Triobet ' -

                        Nja ma sain rolli 410 peale, suht vähe nägin sind mängimas ka, lased anoni w?Õigus õigus. nvm
                        Anna teada kui nl20 mulle külla tuled (H)

                        Comment

                        • HU grinder
                          Vana Tegija
                          • Feb 2010
                          • 1002

                          #42
                          Re: - ' Cheating stakeb kjmrc NL10 @ Triobet ' -

                          Trend on ju tõusev.

                          Comment

                          • kjmrc
                            Pokkerihai
                            • Aug 2009
                            • 4541

                            #43
                            Re: - ' Cheating stakeb kjmrc NL10 @ Triobet ' -

                            Anonymous laudu lasen jah 90% sessidest. Ja roll hetkel €350, 20 bi'ga liigun järgmisesse limiiti 3bi stoplossiga. Otsustasime stakejaga pikendada diili määramata ajaks!
                            Last edited by kjmrc; 30.05.11, 18:26.

                            Comment

                            • udikaz
                              Pokkerihai
                              • Nov 2009
                              • 1946

                              #44
                              Re: - ' Cheating stakeb kjmrc NL10 @ Triobet ' -

                              milleks anonymous lauad? pole mingeid lisa andmeid vastaste kohta, nii kaotad ju lisa eelise keskmise idioot fishi vastu :s

                              Comment

                              • kjmrc
                                Pokkerihai
                                • Aug 2009
                                • 4541

                                #45
                                Re: - ' Cheating stakeb kjmrc NL10 @ Triobet ' -

                                Algselt postitas udikaz Vaata postitust
                                milleks anonymous lauad? pole mingeid lisa andmeid vastaste kohta, nii kaotad ju lisa eelise keskmise idioot fishi vastu :s
                                Ma olen superuser obv. Ei kasuta eriti HUD'i, pole kunagi kasutanud ning ei tunne ka puudust väga. Mälu on hea, siis neljal laual jääb enam-vähem meelde, kes on fish, kes mitte

                                Comment

                                Working...