DEFHIT $4.40 MTT RUSH stake @ FT

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • DEFHIT
    Räme Fish
    • Mar 2011
    • 7

    #1

    DEFHIT $4.40 MTT RUSH stake @ FT

    Tere,

    Tekkis mõte, et võtaks need 4.40sed rush MTT'd korralikult ette. Kuna endal hetkel rolli pole ja viimasel ajal on jooks olnud kohutav, siis mõtlesingi, et ehk on võimalik stake saada. Olen foorumis uus ning siinsele rahvale tundmatu. Kuid jälginud olen seda foorumit juba pikemat aega. 4.40 rushe olen mänginud juba pikemat aega. Mäng on olnud üsna swingine, on võidetud, siis raha välja võetud ja uuesti sisse donkatud. Kindlasti on sees mitmeid leake, kuid stake korral võtaks asja korralikult käsile ning üritaks oma mängu parandada.

    * Staketav mängib $4.40 Rush SNG'si.
    * Stake suuruseks võiks olla 100BI, kuid saaks ka vast 80'nega hakkama
    * Stakejal on alati õigus diil katkestada, mille järel tuleb staketaval kanda kogu stake raha tagasi, ka miinuse puhul, kui
    1. Staketav mängib muid mänguformaate või üldse kõrgemal kui lubatud.
    2. Ei saa temaga kuidagi kontakti
    3. Staketav teeb sõbrakandeid/väljamakseid
    * Staketav teeb iga nädala lõpus kokkuvõte oma tulemustest
    * Kasumijaotuseks on 50/50 + rb, mis lisatakse rollile iganädalaselt

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    E: Sain täna RB 12$ ja suutsin isegi finaali jõuda, aga ikka avatud pakkumistele.
    Last edited by DEFHIT; 11.03.11, 17:03. Põhjus: typo parandatud
  • kjmrc
    Pokkerihai
    • Aug 2009
    • 4541

    #2
    Re: DEFHIT $4.40 MTT RUSH stake @ FT

    Stakeja kohe kindlasti ei mängi midagi ju :)

    Comment

    • Tarmonator
      Lingiparandaja
      • Oct 2008
      • 3274

      #3
      Re: DEFHIT $4.40 MTT RUSH stake @ FT

      GL!

      Comment

      • armand0
        Õpihimuline Mängur
        • Mar 2010
        • 358

        #4
        Re: DEFHIT $4.40 MTT RUSH stake @ FT

        Edu.

        Aga ma ei usu väga ,et keegi sind stakeb.

        Esiteks on viimasel ajal päris palju inimesi pettetud ja keegi ei usalda nii uusi inimesi.

        Comment

        • udikaz
          Pokkerihai
          • Nov 2009
          • 1946

          #5
          Re: DEFHIT $4.40 MTT RUSH stake @ FT

          no kui said hiti siis lase edasi. 4.4$ rushidele sa siit kohe kindlasti stake ei saa.

          Comment

          • adam_q
            Vana Tegija
            • Feb 2009
            • 1453

            #6
            Re: DEFHIT $4.40 MTT RUSH stake @ FT

            vahel on tunne, et pokkeriprod on nagu mingi salvation army harukontor, kus ka suvalised uued vennad leivapalukest ootavad

            Comment

            • Romka
              Pokkerihai
              • Mar 2009
              • 1544

              #7
              Re: DEFHIT $4.40 MTT RUSH stake @ FT

              Jutud levivad ju, et ka 1 posti vendadele jagatakse vabalt raha.

              Comment

              • DEFHIT
                Räme Fish
                • Mar 2011
                • 7

                #8
                Re: DEFHIT $4.40 MTT RUSH stake @ FT

                Küsija suu pihta ei lööda, aga tundub, et siin ikka lüüakse küll. Äärmiselt sõbralikud vastused kõik.

                Comment

                • udikaz
                  Pokkerihai
                  • Nov 2009
                  • 1946

                  #9
                  Re: DEFHIT $4.40 MTT RUSH stake @ FT

                  ollakse lihtsalt ausad. kas keegi üldse teab sind siit foorumist? tulenevalt hiljutistest sündmustest ei saa foorumirahvale pahaks panna, et nad 6 posti vennale kohe raha ei jookse saatma.

                  Comment

                  Working...