OuMaiGaad stake@ FullTilt

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • OuMaiGaad
    Õpihimuline Mängur
    • Feb 2010
    • 482

    #1

    OuMaiGaad stake@ FullTilt

    Stakeja:junkman
    Steigitav:OuMaiGaad
    Diili kestvus: 500turnat
    Tuba: FullTilt
    Limiit: Vastavalt br seisule 70BI min
    Stake suurus: 475$
    Kasumijaotus: 50/50 + rakeback rollile lisaks, ehk samuti 50/50

    *Stake ajal teenitud FTP punktid jäävad staketavale.
    *Kui mängija rikub reeglit( mängib kõrgemal, kui lubatud; ei vasta kontakti võttes; Ei kanna tulemustest ette) on diil katki ning rahad tuleb tagasi kanda.
    *Samuti ei tohi stake’itav osta osakuid ja teha välja- või sõbrakandeid. Kui nende reeglite vastu eksitakse, kuulub stake katkestamisele ja tagastada tuleb kogu stake’i raha (ka miinuse puhul) ning kasumi (ka boonused) puhul.
    *Staketav peab vähemalt korra nädalas andma teada oma tulemustest siin teemas.
    *Staketav peab selles teemas kinnitama, et saab reeglitest aru ning on nendega nõus ja kohustub neid täitma.
    Last edited by OuMaiGaad; 09.03.11, 08:53.
  • lenC
    Administraator
    • Oct 2008
    • 6440

    #2
    Re: Otsin staket for MTT and SNG

    gl

    Comment

    • hotcocacola
      HTCCACLA
      • Oct 2008
      • 14473

      #3
      Re: Otsin staket for MTT and SNG

      1. Miks staket otsid?

      Comment

      • OuMaiGaad
        Õpihimuline Mängur
        • Feb 2010
        • 482

        #4
        Re: Otsin staket for MTT and SNG

        Staket otsin kuna pole rolli endal enam. Sai liiga palju välja võetud ära kulutatud ja sellega mis alles jäi ei saanud enam hakkama. Cashis läks kah omajagu kaduma muidugi nagu alati :(

        Comment

        • OuMaiGaad
          Õpihimuline Mängur
          • Feb 2010
          • 482

          #5
          Re: Otsin staket for MTT and SNG

          bump!

          Comment

          • qbj0hn
            Auk on auk. FAKT!
            • Nov 2008
            • 7091

            #6
            Re: Otsin staket for MTT and SNG

            Graafik tundub küll sick nice,oleks vaba raha ainult :D

            Comment

            • OuMaiGaad
              Õpihimuline Mängur
              • Feb 2010
              • 482

              #7
              Re: MTT&SNG stake @ FT

              Rahad käes ja reeglitega nõus.

              Comment

              • jaagup17
                Vana Tegija
                • Mar 2009
                • 1090

                #8
                Re: MTT&SNG stake @ FT

                agreed

                Comment

                • OuMaiGaad
                  Õpihimuline Mängur
                  • Feb 2010
                  • 482

                  #9
                  Re: MTT&SNG stake @ FT

                  Kahjuks see stake lõppes oodatust kiiremini, kuna jaagupil tuli midagi vahele ja meil oli kokkulepe, et ta saab igal ajal stake lõpetada siis läbi ta saigi.

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  Jaagup17 ele rahad tagasi kantud ja otsin nüüd uut stakejat.

                  Comment

                  • jaagup17
                    Vana Tegija
                    • Mar 2009
                    • 1090

                    #10
                    Re: MTT&SNG stake @ FT

                    Paraku jah asjad ei sujunud nagu plaanitud ja eeldatav vaba raha pidi käiku minema. Igal juhul kellel vähegi kuskilt 500 taala kokku annab kraapida, siis ülimalt +EV diil. Rahad laekusid kiirelt ja mingeid probleeme ei tekkinud, väga usaldusväärne isik. Ootaks nüüd huviga tormijooksu, sest korralik kasum on pmtslt. garanteeritud ! GL OuMaiGaadi-le stake saamisel ja suurte võitude võitmisel !

                    Comment

                    • kardaanirist
                      Pokkerihai
                      • Nov 2009
                      • 3675

                      #11
                      Re: Otsin stake fulltilti MTT&SNG

                      oleks vaba raha, siis stakeks. :/

                      Comment

                      • OuMaiGaad
                        Õpihimuline Mängur
                        • Feb 2010
                        • 482

                        #12
                        Re: OuMaiGaad stake@ Stars

                        Reeglitega nõus ja kohustun neid täitma.

                        Comment

                        • oskar
                          Jube Noob
                          • Oct 2008
                          • 113

                          #13
                          Re: OuMaiGaad stake@ Stars

                          nõus, läheb minna!

                          Comment

                          • OuMaiGaad
                            Õpihimuline Mängur
                            • Feb 2010
                            • 482

                            #14
                            Re: OuMaiGaad stake@ Stars

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            Umbes 90% turnadest 2 20$ 180manid ja ülejäänud MTT. Pole läinud just nii nagu oleks lootnud, aga küll ta minema hakkab. Päris suurt voluumi enda kohta näidanud ja nüüd mõned vabad päevad plaanis. Arvatavasti pikendame seda 500 turna diili, et saaks ikka ilusa kasumi mõlemad.

                            Comment

                            • OuMaiGaad
                              Õpihimuline Mängur
                              • Feb 2010
                              • 482

                              #15
                              Re: OuMaiGaad stake@ Stars

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              Ei biidi vist ikka, või lihtsalt variatsioon
                              Igaljuhul pikendame diili, teen 1K turnat ära vaatab mis seis siis on.

                              Comment

                              Working...