Tere,
pakun kahele mängijale steiki kolmapäevaseks early doubleks (mõlemad mängud). Pange sooviavaldused koos usernamedega siia teemasse. Cashimisel buy-in tagasi ja ülejäänud papp (nii profit, kui ka osa võimalikust jackpotist) pooleks.
Tänan!
adam_q
pakun kahele mängijale steiki kolmapäevaseks early doubleks (mõlemad mängud). Pange sooviavaldused koos usernamedega siia teemasse. Cashimisel buy-in tagasi ja ülejäänud papp (nii profit, kui ka osa võimalikust jackpotist) pooleks.
Tänan!
adam_q
Comment