Imthcplant palub stake!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • imthcplant
    Grinder
    • Sep 2009
    • 737

    #1

    Imthcplant palub stake!

    Tervist olen Tartust pärit pokkeri huviline.
    Kuna tööd hetkel ei ole ja koolis ei käi, siis otsustasin
    et mängiks pokkerit ja teeniks sellega elatist. Kuna pole tööd
    siis oleks vaja kellegilt stake saada. Mõte oli NL25 mängima hakata
    samas saan aru et BR peaks olema siis vähemalt 750$ ehk 30BI
    NL25 laudadesse. Saan aru et selline summa on üpriski korralik et
    panna riski alla, seega oleksin ka rahul alustamaks NL10-st ehk siis
    oleks vaja stake 300$ mis on tublisti mõistlikum.

    Mäng hakkaks aset leidama PS (PokerStars) softis, kus kasutaja nimi
    on imthcplant. Olemas on HEM pro versioon nii et ülevaate saab anda
    igal ajal mil stakeja seda soovib.

    Enne stake saamist tuleks stakejal panna paika ka reeglid mis on stakeja
    jaoks olulised! Kindlasti ei toimuks stake ajal teiste mängude mängimist
    (nt. Sng voi Mtt ega üle ega alla limiidi mängu) Kui ei ole vastavat kokkulepet
    stake pakkujaga!

    Stake pikkus oleks siis üks kuu voi 30 000-50 000 kätt.
    Stake ajal teenitud kasum läheb jagamisse 50/50.
    Kasumi alla kuuluvad ka boonused ja FPP-d.
    Kui stake peaks jääma miinusesse siis lähevad boonused miinuse katteks.
    Stake toimuks MB(MoneyBookers)is.

    NB: Stakejal on igasugune õigus minu telefoni nr-le ning Msn-ile
    Kui stakeja soovib mingil põhjusel varem lõpetada stake siis peab
    raha laekuma stakeja MB kontole võimalikult kiiresti! (max 3 tööpäeva)
    BadBeatidest Tilti väga kergelt ei satu!

    Lisainfo PM voi Msn!
  • Tigrano
    Administraator
    • Oct 2008
    • 7614

    #2
    Re: Imthcplant palub stake!

    Oleks hea teada, millised on varasemad tulemused?

    Comment

    • imthcplant
      Grinder
      • Sep 2009
      • 737

      #3
      Re: Imthcplant palub stake!

      Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
      Oleks hea teada, millised on varasemad tulemused?
      Usun et oleks mõistlik panna siia varasemaid tulemusi.
      Kahjuks olen enamasti olnud freerolli mängija ja õppe harjutusi sooritanud enamasti. Nii et mingeid sampleid ei ole
      väga näidata. Viimased kuud olen Starsis lasknud neid 1.4$ sisseostuga 90man bounty Sng-si kuid siis ei olnud hemi ja lõpuks lasin sõbral mängida kes pani kõik mis oli bustosse. Mille hiljem korvas sularahas.

      Viimase kuu voi kaks olen pühendanud ainult õppimisele vaadanud korduvalt erinevaid innustavaid ning väga õpetlikke videosi
      ning lugenud äsja ühe raamatu. Olen ka olnud tihedas ühenduses inimestega kes on andnud head õpetussõnu ning olen 75-85% kindel stake õnnestumises.

      Tuleb olla kannatlik, kannatlik ja kannatlik ning mängida ABC pokerit!

      Comment

      • imthcplant
        Grinder
        • Sep 2009
        • 737

        #4
        Re: Imthcplant palub stake!

        Lisaks veel et mängima plaanin hakata maximaalselt 4l laual korraga. Kuid ilmselt alguses mängin ikka ühel voi kahel laual
        et 100% mängule keskenduda.
        Minu moto on et parem väike pot suure käega flopil voi pre flop kui tunnistada riveril kehvema käe paremat hittimist

        Comment

        • wanapagan
          Õpihimuline Mängur
          • Dec 2010
          • 310

          #5
          Re: Imthcplant palub stake!

          Mängid sngsi ja nüüd tahad 25nl jaoks endale raha, et üritada midagi korda saata. Kui sa ennem oled olnud freerolli mängija ja oled sooritanud õppe harjutusi, siis harjutada võiks maast madalast. Ma ei usu, et keegi tahab panna oma raha auku, kui ei ole suurt võimalust mingit kasumit sellest toota. Võta see sng raha ja hakka nl2 taguma.

          Comment

          • vapsik
            Klubi Liige
            • Apr 2009
            • 5462

            #6
            Re: Imthcplant palub stake!

            Kuni 4 lauda mängides pole küll 30BI vaja kui mängu biidid.

            Comment

            • wanapagan
              Õpihimuline Mängur
              • Dec 2010
              • 310

              #7
              Re: Imthcplant palub stake!

              samuti võiksid anda oma sn

              Comment

              • Romka
                Pokkerihai
                • Mar 2009
                • 1544

                #8
                Re: Imthcplant palub stake!

                Sorri aga üle 10 posti meestele siin nii kergelt steiki ei anta.

                Comment

                • Priidix
                  240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                  • Jun 2009
                  • 2839

                  #9
                  Re: Imthcplant palub stake!

                  hmmm....

                  imthcplant
                  Grinder
                  Join Date
                  Sep 2009
                  Location
                  Tartu
                  Posts
                  598

                  Comment

                  • wanapagan
                    Õpihimuline Mängur
                    • Dec 2010
                    • 310

                    #10
                    Re: Imthcplant palub stake!

                    Comment

                    • timz0333
                      Pokkeritark
                      • Mar 2009
                      • 6322

                      #11
                      Re: Imthcplant palub stake!

                      Õnnitlen priidix, sind just leveldati.

                      Aga õigust räägite, et NL10 pole 30 buy ini vaja 2 laua jaoks. Alusta NL5 15 buy ini, kui biidid liigud ülesse.


                      OMG 50 000 kätt kahel-neljal laual kuu ajaga (ei ole elu).
                      Last edited by timz0333; 02.01.11, 12:16.

                      Comment

                      • imthcplant
                        Grinder
                        • Sep 2009
                        • 737

                        #12
                        Re: Imthcplant palub stake!

                        Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                        Õnnitlen priidix, sind just leveldati.

                        Aga õigust räägite, et NL10 pole 30 buy ini vaja 2 laua jaoks. Alusta NL5 15 buy ini, kui biidid liigud ülesse.


                        OMG 50 000 kätt kahel-neljal laual kuu ajaga (ei ole elu).
                        Nagu kirjutasin siis kas kuni 50 000 kätt voi üks kuu.
                        50 000 käe puhul ei piirdu see arvatavasti ühe kuuga.

                        Ilmselt ei olegi vaja NL10 jaoks 30BI samuti ka mitte NL25 jaoks kuid siiski on pea igal pool kus BRM-i õpetatakse ja seletatakse kirjutatud et a la 50BI oleks korralik. Seega vähendasin seda ka ise.
                        NL5 oleks pisut nadi kuna plaan sellest stakest teenida endale korralik BR.

                        Comment

                        • emmimees
                          Klubi Liige
                          • Aug 2010
                          • 2719

                          #13
                          Re: Imthcplant palub stake!

                          Ja sihuke SNG graafik:

                          SNG HU:



                          Pakun, et NL10 jääb vähe kõrgeks esialgu veel. See, et oled õppinud ja mõne raamatu läbi lugenud, ei tähenda, et graafik kohe ülespoole hakkaks ronima. Ma su asemel prooviks tõesti kõigepealt NL2 - 5 ja kui tulemused head, siis tõusta limiidis. Raamatust saadud teadmisi tuleb pikalt praktiseerida, enne kui neist kasu hakkab olema.
                          Last edited by emmimees; 02.01.11, 13:38.

                          Comment

                          • armand0
                            Õpihimuline Mängur
                            • Mar 2010
                            • 358

                            #14
                            Re: Imthcplant palub stake!

                            Ma sinu asemel sebiks nl2 bankrolli ja hakkaks otsast pihta.

                            Praeguse seisuga võib selle 300$ stakeja flipata.

                            Comment

                            • yolpa
                              Pokkerihai
                              • Jun 2009
                              • 2669

                              #15
                              Re: Imthcplant palub stake!

                              Algselt postitas armand0 Vaata postitust
                              Ma sinu asemel sebiks nl2 bankrolli ja hakkaks otsast pihta.

                              Praeguse seisuga võib selle 300$ stakeja flipata.
                              ja annaks veel 1:2

                              Comment

                              Working...