junkman pakub stake

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • junkman
    Jube Noob
    • Mar 2010
    • 156

    #1

    junkman pakub stake

    Pakun kella kaheksasele 5.50 $ [20 000 gtd] turniirile pokerstarsis 2 stake.
    Soovitatavalt OPR lingiga või sharkscope graafikuga.
    kasum standard BI tagasi 50/50
  • kjmrc
    Pokkerihai
    • Aug 2009
    • 4541

    #2
    Re: junkman pakub stake

    Fulltilti ei paku miskit?!

    Muidu PS OPR: http://www.officialpokerrankings.com...7D85A.html?t=2
    Last edited by kjmrc; 12.12.10, 18:16.

    Comment

    Working...