OuMaiGaad Stake@FT MTT&SNG

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • OuMaiGaad
    Õpihimuline Mängur
    • Feb 2010
    • 482

    #1

    OuMaiGaad Stake@FT MTT&SNG

    Stakeja leitud!

    Stakeja:DaBeat
    Steigitav:OuMaiGaad
    Diili kestvus: 600turnat
    Tuba: FullTilt
    Limiit: Vastavalt br seisule 70BI min
    Stake suurus: 500$
    Kasumijaotus: 50/50 + rakeback rollile lisaks, ehk samuti 50/50

    *Stake ajal teenitud FTP punktid jäävad staketavale.
    *Kui mängija rikub reeglit( mängib kõrgemal, kui lubatud; ei vasta kontakti võttes; Ei kanna tulemustest ette) on diil katki ning rahad tuleb tagasi kanda.
    *Samuti ei tohi stake’itav osta osakuid ja teha välja- või sõbrakandeid. Kui nende reeglite vastu eksitakse, kuulub stake katkestamisele ja tagastada tuleb kogu stake’i raha (ka miinuse puhul) ning kasumi (ka boonused) puhul.
    *Staketav peab vähemalt kaks korda nädalas andma teada oma tulemustest siin teemas.
    *Staketav peab selles teemas kinnitama, et saab reeglitest aru ning on nendega nõus ja kohustub neid täitma.
    Last edited by OuMaiGaad; 02.12.10, 13:27.
  • OuMaiGaad
    Õpihimuline Mängur
    • Feb 2010
    • 482

    #2
    Re: Otsin stake MTT&SNG @ FT

    Novembri graafik MMT ja sng..
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    99% kindel et stake lõppeks kasumiga..
    Last edited by OuMaiGaad; 05.12.10, 05:18.

    Comment

    • OuMaiGaad
      Õpihimuline Mängur
      • Feb 2010
      • 482

      #3
      Re: OuMaiGaad Stake@FT

      Stakeja leitud, kelleks on siis DaBeat
      Stake summa kannab ta lähipäevil.

      Comment

      • OuMaiGaad
        Õpihimuline Mängur
        • Feb 2010
        • 482

        #4
        Re: OuMaiGaad Stake@FT MTT&SNG

        Rahad käes ja kinnitan, et olen reeglitega nõus.

        Comment

        • DaBeat
          Õpihimuline Mängur
          • Feb 2010
          • 404

          #5
          Re: OuMaiGaad Stake@FT MTT&SNG

          Olen reeglitega nõus.
          GL,too rahad koju:D
          Last edited by DaBeat; 06.12.10, 13:47.

          Comment

          • OuMaiGaad
            Õpihimuline Mängur
            • Feb 2010
            • 482

            #6
            Re: OuMaiGaad Stake@FT MTT&SNG

            algus pole just meeldiv, aga küll ta tulema kah hakkab varsti..
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
            Last edited by OuMaiGaad; 05.12.10, 20:51.

            Comment

            • OuMaiGaad
              Õpihimuline Mängur
              • Feb 2010
              • 482

              #7
              Re: OuMaiGaad Stake@FT MTT&SNG

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Comment

              • sixmax
                Jube Noob
                • Nov 2010
                • 182

                #8
                Re: OuMaiGaad Stake@FT MTT&SNG

                Hakkab looma. GL!

                Comment

                • OuMaiGaad
                  Õpihimuline Mängur
                  • Feb 2010
                  • 482

                  #9
                  Re: OuMaiGaad Stake@FT MTT&SNG

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • OuMaiGaad
                    Õpihimuline Mängur
                    • Feb 2010
                    • 482

                    #10
                    Re: OuMaiGaad Stake@FT MTT&SNG

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Comment

                    • adam_q
                      Vana Tegija
                      • Feb 2009
                      • 1453

                      #11
                      Re: OuMaiGaad Stake@FT MTT&SNG

                      miks keegi ei kiida? mis limiit praegu käsil?

                      Comment

                      • OuMaiGaad
                        Õpihimuline Mängur
                        • Feb 2010
                        • 482

                        #12
                        Re: OuMaiGaad Stake@FT MTT&SNG

                        Just sain 11$ rushis 1-2. koha tegime spliti ja 300$ lisa. Roll 1100$, et saan hakata kuni 15$ mttsid ja sngsid tegema. Proovin nüüd 12$ 90man sng ja 11$ rush sngsid, ning mtt 3-15$.

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        Vähe mänginud, aga loodan nüüd tempot tõsta ja selle aastaga 600 turnat ära teha.


                        EDIT: Tuli kohe ka 12+1$ KO 90man võit ära Hiiter vist
                        Last edited by OuMaiGaad; 19.12.10, 04:40.

                        Comment

                        • DaBeat
                          Õpihimuline Mängur
                          • Feb 2010
                          • 404

                          #13
                          Re: OuMaiGaad Stake@FT MTT&SNG

                          väga hea jah,ikka korralikud hitid olnud praegu.

                          Comment

                          • adam_q
                            Vana Tegija
                            • Feb 2009
                            • 1453

                            #14
                            Re: OuMaiGaad Stake@FT MTT&SNG

                            kui viitsid, valgusta oma strateegiat ka mõne lausega? kas coinflipid tulevad ära koguaeg, et arvad hiiterit peal olevat?

                            Comment

                            • OuMaiGaad
                              Õpihimuline Mängur
                              • Feb 2010
                              • 482

                              #15
                              Re: OuMaiGaad Stake@FT MTT&SNG

                              Polegi mingit erilist strateegiat, üritan stacki suurena hoida koguaeg, et olla top 1/3 mängijate seas pidevalt. Selleks tuleb palju flippe võtta tõesti ja kui flipid tulevad nagu eile, siis on suur võimalus ka hea koht saada.

                              Comment

                              Working...