Tere,sooviks saada stake 3.30 ja 6.50 ko sngdele.Varem stake diilid(lõppenud edukalt)siit foorumist on olnud kasutajatega reigo ja jaagup17-ga,loodan et kui nad näevad seda,siis kinnitavad.Kannan stakela ka pangakontole 1 sendi kui ta peab seda vajalikuks.Stake summa oleks 325 daala.Kasumi jaotus oleks,siis BI tagasi ja ülejäänud 50 50,rakeback ka 50 50.
3.30 ja 6.50 ko graafik nii kaua kui hem on olnud:
3.30 ja 6.50 ko graafik nii kaua kui hem on olnud:
Comment