Murdock Stake | FTP PLO10 6max

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Murdock
    Grinder
    • Jun 2010
    • 690

    #1

    Murdock Stake | FTP PLO10 6max

    Limiit : PLO10 6max
    Stake suurus : 300$
    Kestvus: 50 tuhat kätt
    Rakeback ja kasumi jautus : RB 50/50 kasum 50/50 (Rb läheb iganädal rollile otsa)

    *Mängin 4 lauda max korraga
    *Kasutan Holdem Manageri ja HUD-i
    *Postitan aegajalt graafikuid (näiteks nädalas 2-3 korda)
    #Kui saan stake see nädal,siis mängin ka tuleval nädalal ka RUSHI,sest tildis siis RUSH WEEK.

    Lisan mõned graafikud mis HEM-ist sain enda kohta,kahjuks sample väike,sest formatiga läksid kõik käed.

    Full tildi graafik,kus enamus on rush pokkeris mängitud



    Triobeti graafik,kus hiljuti sai mängitud


    PTR graafik,kus olen omahaga kasumis :-)


    Eemaldatud by ranka. MSN ei ole huvitav koht, diiliga seonduv siia teemasse.


    Siin olen suht tundmatu kasutaja,aga Pokernewsis pole ma väga uus.Tegin sama teema ka sinna http://ee.pokernews.com/pokkerifoorum/topic4082/#121529
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2
    Re: Murdock Stake | FTP PLO10 6max

    Nende graafikute peale ära küll looda. Paljasta oma screen-name ka ning MSN aadressi eemaldan kohe postitusest. Kõik diilid käivad läbi foorumi.

    Comment

    • EGERT
      Vana Tegija
      • Mar 2009
      • 1042

      #3
      Re: Murdock Stake | FTP PLO10 6max

      No offence, aga 6k käega ei julgeks küll steikida. Teiseks, miks sa busto oled? Kolmandaks, suudad sa PLO rushi 4tableda???

      Comment

      • Murdock
        Grinder
        • Jun 2010
        • 690

        #4
        Re: Murdock Stake | FTP PLO10 6max

        Screenname tegelikult olemas PTR graafikuks ja selleks "Murdock99"

        Rushi ei suudaks vist 4 lauda korraga,aga 2 rushi lauda korraga olen mänginud küll.
        Busto olen selle,et ei oma hetkel sissetulekut ja päris emme/issi kukil ka elada ei tahaks.Tavaliselt on nii et lasen mingi 10$ sisse,teen selle minig 60$ peale ja cashin mingi 50$ välja ja lähen ülejäänuga bustosse :).

        Pokkerit olen oma 3aastat mänginud ja omahat viimased 1,5a No limit pinget ei paku :P
        Kui siis ainult MTT
        Last edited by Murdock; 24.11.10, 21:38.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #5
          Re: Murdock Stake | FTP PLO10 6max

          LOL, tegelt ei oleks tohtinud sulle luba andagi, sest sa ilmselge kaotav mängija. Aga noh äkki keegi tahab.

          Comment

          • Murdock
            Grinder
            • Jun 2010
            • 690

            #6
            Re: Murdock Stake | FTP PLO10 6max

            Noja,eks me näe!
            Ise küll ei usu et diil kahjumisse jäeks

            Comment

            • TaistoJ
              Grinder
              • Aug 2010
              • 787

              #7
              Re: Murdock Stake | FTP PLO10 6max

              3 aastat 6K käsi mängitud? .... volüüm peab ikka päris väike olema siis

              Comment

              • EGERT
                Vana Tegija
                • Mar 2009
                • 1042

                #8
                Re: Murdock Stake | FTP PLO10 6max

                Tark ei torma

                Comment

                • Murdock
                  Grinder
                  • Jun 2010
                  • 690

                  #9
                  Re: Murdock Stake | FTP PLO10 6max

                  "Lisan mõned graafikud mis HEM-ist sain enda kohta,kahjuks sample väike,sest formatiga läksid kõik käed."

                  HEM-i hakkasin kasutama alles suvel

                  E: Kui diili ei saagi välja müüdud siis kunagi tuleb ikka "hit" või teen ise depo,siis võin teada anda kuidas kulgeb etc.

                  Comment

                  • Murdock
                    Grinder
                    • Jun 2010
                    • 690

                    #10
                    Re: Murdock Stake | FTP PLO10 6max

                    Viimasel ajal siin stakemisega jamad olnud ma vaatan ja ilmselt huvi pole kellegil.
                    Kas teemat saab kustutada kuidagi ?

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #11
                      Re: Murdock Stake | FTP PLO10 6max

                      Teema jääb alles aga võime panna lukku.

                      Comment

                      Working...