Mcbethk otsib stake(again)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • mcbethk
    Bännitud
    • Oct 2008
    • 687

    #1

    Mcbethk otsib stake(again)

    Heya

    Otsin jälle stake. Eelminekord keegi huvitatud polnud, teema siin: http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?t=5370 Tegelikult alles lõpetasin ühe Hr Neemega teema leiad siit: http://foorum.pokkeriprod.com/showth...?t=5481&page=2 Lõpetasin stake ise kuna arvasin, et suudan omal jalal edasi astuda, kuid päris nii polnud. Sain ca 1k$ profitit endale aga pidin enamuse välja cashoutima elamis kulude tarbeks ja see mis alles jäi, sellega ei oska midagi peale hakata enam. Ei ole motti et microt 6m mängida ja üle rolli HUd mängides tõmbaksin prolly bustoks ennast.

    Stake suuruseks oleks 2k(pool bodogi ja pool FTsse)
    60k kätt (kulub umbes poolteist kuud)
    Profit/rakeback 50/50
    Ülejäänud reeglid paika hiljem kui keegi huvitatud on.

    Minu poolt võivad vouchida kasutajad Neeme ja Naxer. Mõlemad on mind steikinud ja mõlemad staked on lõppenud edukalt.

    E: lisasin veidi graafikuid, et ei peaks teistes teemades neid taga otsima
    Last edited by mcbethk; 28.11.10, 05:16.
  • mcbethk
    Bännitud
    • Oct 2008
    • 687

    #2
    Re: Mcbethk otsib stake(again)

    FT SN mcbethk

    Bodog SN phil gandolf

    Lifetime NLHE HU

    Diil kasutajaga Neeme

    Comment

    • Naxer
      Õpihimuline Mängur
      • Mar 2009
      • 345

      #3
      Re: Mcbethk otsib stake(again)

      Steikisin teda veidi üle a tagasi ja igati tublilt grindis ja tootis mulle kena kasumi ka. Julgen soovitada!

      Comment

      • armand0
        Õpihimuline Mängur
        • Mar 2010
        • 358

        #4
        Re: Mcbethk otsib stake(again)

        edu.

        tundub kindel investeering.

        Comment

        • mcbethk
          Bännitud
          • Oct 2008
          • 687

          #5
          Re: Mcbethk otsib stake(again)

          bump!

          Comment

          • mcbethk
            Bännitud
            • Oct 2008
            • 687

            #6
            Re: Mcbethk otsib stake(again)

            Cmon guys mul on hädasti vaja seda..
            2k$ on suur summa küll, võime ka osakuteks teha. 10 osakut, 1 osaku hind 200$
            Aega on mul metsikult, nolifen 12h päevas tavaliselt arvuti taga..

            Comment

            • mcbethk
              Bännitud
              • Oct 2008
              • 687

              #7
              Re: Mcbethk otsib stake(again)

              bump...

              profiti ja RB lasin 50/50 peale!

              Ärge laske mu FT statsidel end hirmutada, ma biidin 50-200NL HU-d. Enamus käed seal mängitud kui spewy fish olin. Filtreerisin HEMis veits
              50-200NL HU "lifetime" kuude kaupa:


              50-200NL HU "lifetime" kätena:


              99% olen kindel, et diil lõppeks väga edukalt!
              Last edited by mcbethk; 28.11.10, 05:27.

              Comment

              • mcbethk
                Bännitud
                • Oct 2008
                • 687

                #8
                Re: Mcbethk otsib stake(again)

                Teema lukku palun!

                Comment

                Working...