Dolbajoob otsib HU sng Turbo šteiki soovitavalt FullTilti.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pwndre
    FPP Pro
    • Aug 2009
    • 214

    #1

    Dolbajoob otsib HU sng Turbo šteiki soovitavalt FullTilti.

    Tere,

    Olen Sten kristjan.
    Pokkeriga olen tegelenud 3+ aastat, suvi jäi nüüd vahele, HU'd olen tagunud viimased 2-3 kuud fulltildis arvete maksmiseks, kasutaja nimi on 'Ultimate pwnz0r'

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Steiki soovin saada ~20dol limiidi jaoks, paremini sobiks FullTilt ja turbod,
    Steigi kasum läheks 50/50 jagamisele ning rb samuti 50/50.
    Volüüm oleks kuskil 40-50+++ mängu päevas 3-7l päeval nädalas ( mängin kahel laual korraga ).

    Steiki soovin saada, sest kasum on läinud üüri+arvete maksmisele ning muu pläma peale. Boonus oleks ka see, et siis jääks kindlalt tildi puhangud ära kus lähen tiltis peaga 50seid mängima kui BRM seda ei luba, vaid suudaks rahulikult edasi grindida.

    Usalduse koha pealt ei oska midagi öelda, tuleb steikijaga läbirääkida äkki leiame midagi ühist vms. Foorumis ei ole ma eriline postitaja ka, vanasti sai siin niisama heitimas käidud. Samuti on mul "MUST PLEKK" küljes kui jäin codeccile 2aastat ja natuke peale läti tripist ~200 Eeki võlgu ja maksin selle pika viivitamisega ära kuna olin noor ja loll, et mainiks selle kohe ära. Ja saan väga hästi aru kui tuleb mingi halb vastukaja kuna jälle oli siin mingi kamm kellegi steikimisega, et inimesi eriti ei usaldata enam, aga proovida võib.

    Kui kellegil on mingitsorti huvi võib PMida mulle MSNi ja saab seal lähemalt rääkida ja arutada.

    Edu laudades,
  • lenC
    Administraator
    • Oct 2008
    • 6440

    #2
    Re: Dolbajoob otsib HU sng Turbo šteiki soovitavalt FullTilti.

    hiya

    sellepärast, et selle musta pleki ära mainisid tegin teema lahti

    Ehk saad uue graafiku orgunnida, mul ütleb selle peale "Forbidden. You don't have permission to access /SharkScope/DisplayGraph on this server."

    gl

    Comment

    • peete82
      Vana Tegija
      • Jan 2010
      • 1310

      #3
      Re: Dolbajoob otsib HU sng Turbo šteiki soovitavalt FullTilti.

      Comment

      • Priidix
        240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
        • Jun 2009
        • 2839

        #4
        Re: Dolbajoob otsib HU sng Turbo šteiki soovitavalt FullTilti.

        amm graph:

        minupoolt + punkt, steigitavale.

        Comment

        • pwndre
          FPP Pro
          • Aug 2009
          • 214

          #5
          Re: Dolbajoob otsib HU sng Turbo šteiki soovitavalt FullTilti.

          Kui kedagi veel huvitab siis starsis sai vanasti (u6kuud) tagasi dongatud mttsi+sngsi, 3k mängu peale graafik 3kdol up, username jaoks PMige mulle.

          Comment

          • pwndre
            FPP Pro
            • Aug 2009
            • 214

            #6
            Re: Dolbajoob otsib HU sng Turbo šteiki soovitavalt FullTilti.

            Osakuteks pole vist mõtet teha ega?
            Ja omaltpoolt võin selle lisada et kui peaks kahjum tulema, mida ma ei usu, siis võin 50% kinni maksta steikijale, aga väikse viivitusega.

            Comment

            • pwndre
              FPP Pro
              • Aug 2009
              • 214

              #7
              Re: Dolbajoob otsib HU sng Turbo šteiki soovitavalt FullTilti.

              Võib ju siis viimasena proovida osakuteks jagada, 10ks osakuks 69$ per osak.
              Stake oleks 690$ - 30buyini 23$ HuSng jaoks
              Kasum 50/50 rb samuti 50/50

              Ülesliikumine toimub kui on 30buyini järgmise limiidi jaoks ja alla liikumine kui on 20bi.
              Diil kestaks minupoolt algselt 1500 mängu ( toodaksin nädalas vähemalt 200 mängu)
              Kui steikijad soovivad lõppeb diil obv varem.

              Comment

              • pwndre
                FPP Pro
                • Aug 2009
                • 214

                #8
                Re: Dolbajoob otsib HU sng Turbo šteiki soovitavalt FullTilti.

                Palun teema ära kustutada vms, sain vahendid.

                Aitäh.

                Comment

                Working...