Mcbethk otsib stake.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • mcbethk
    Bännitud
    • Oct 2008
    • 687

    #1

    Mcbethk otsib stake.

    Tere,

    Nii, räägin siis alustuseks endast natuke lähemalt. Pokkeriga olen tegelenud ca. 3a nüüd ja nö prona täpselt sama palju.Keskkoolis hakkasin mängima ning kuskil tööl vahepeal käinud pole.
    Mänginud olen pmst kõike NLHE FR-st kuni FL HU-ni. Stake küsin seepärast et bustisin oma enda rolli, ning ei näe mõtet et freerollidest pihta hakata jälle. Paar kuud tagasi kolisin omaette elama ning kahjuks ei arvestanud paljude asjadega mis üks elades kaasnevad. Elasin üle enda võimete (cashoutisin pidevalt ja lihtsalt laristasin seda raha) ja roll kahanes väga väikseks kuni lõpuks PLO variance lõpuks võitis. Alla ka ei liikunud niiet omad vitsad peksavad.

    Igatahes küsin stake, et nl100 HU bumhuntida bodogis. 20 BI võiks vähemalt olla.
    Profit/rakeback 50/50 ning algne investeering stakejale tagasi.
    Muud aspektid võib hiljem paika panna kui keegi huvitatud on.

    Usaldusega ei tohiks vast probleeme olla, Naxer steikis mind mingi aasta tagasi PSi ja diil lõppes edukalt, ta võib confirmida kui vaja. Ise olen siit foorumist ka paari inimest stakenud..

    Kuna paar kuud tagasi tegin formati siis HEMi databases on suht vähe käsi.
    Anyway graafik:


    Uploaded with ImageShack.us

    starsi/FT SN mcbethk, bodogis phil gandolf

    Sai vist kõik nüüd...
  • armand0
    Õpihimuline Mängur
    • Mar 2010
    • 358

    #2
    Re: Mcbethk otsib stake.

    edu ! Suht kindel investeering.

    Comment

    • mcbethk
      Bännitud
      • Oct 2008
      • 687

      #3
      Re: Mcbethk otsib stake.

      Algselt postitas armand0 Vaata postitust
      edu ! Suht kindel investeering.
      Thanks!

      Comment

      • mcbethk
        Bännitud
        • Oct 2008
        • 687

        #4
        Re: Mcbethk otsib stake.

        Kui keegi huvitatud pole võib osakutena teha. 100 osakut ning 1 hind 20 USD.

        Comment

        • ziimukaz
          Grinder
          • Jan 2010
          • 741

          #5
          Re: Mcbethk otsib stake.

          Mis aja peale stake plaanitud on?
          Millist kasumit prognoosid, kui kõik plaanipärselt läheb?

          Comment

          • rohelinekonn
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 3808

            #6
            Re: Mcbethk otsib stake.

            Full Tilt

            Stars

            Budog


            kui hakatakse osakuid oskma siis ehk soetan isegi mõne. Kuid pole nii kindel veel. ziimukazse küsimused on head

            Comment

            • mcbethk
              Bännitud
              • Oct 2008
              • 687

              #7
              Re: Mcbethk otsib stake.

              Algselt postitas ziimukaz Vaata postitust
              Mis aja peale stake plaanitud on?
              Millist kasumit prognoosid, kui kõik plaanipärselt läheb?
              2 kuud, 500 kätt päevas vast saab kokku bumhuntides. Prognoosin, et kuskil 30k kätt 2 kuu peale ja profit 6k ringis. Muidugi vahepeal on võimalus hakata multisaitima ja/või ka 200NL mängima kui roll piisav siis võivad numbrid muutuda.

              Comment

              • jaans20
                Julm Donk
                • Apr 2009
                • 51

                #8
                Re: Mcbethk otsib stake.

                Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
                Full Tilt

                Stars

                Budog


                kui hakatakse osakuid oskma siis ehk soetan isegi mõne. Kuid pole nii kindel veel. ziimukazse küsimused on head

                eh ise võtaks ka mõned osakud , kui diili toimuma hakkab.

                p.s. Mitu tuhat kätt või kuud see diil kestab??

                Comment

                • adam_q
                  Vana Tegija
                  • Feb 2009
                  • 1453

                  #9
                  Re: Mcbethk otsib stake.

                  FT tabelis norm miinus ju. Kas see heidutama ei peaks tulevasi steikijaid? Ma samas ei tea steikimisest suurt midagi ka, niiet andke andeks, kui kohatu küsimus.

                  Comment

                  • mcbethk
                    Bännitud
                    • Oct 2008
                    • 687

                    #10
                    Re: Mcbethk otsib stake.

                    Algselt postitas jaans20 Vaata postitust
                    eh ise võtaks ka mõned osakud , kui diili toimuma hakkab.

                    p.s. Mitu tuhat kätt või kuud see diil kestab??
                    30k kätt

                    Comment

                    • rohelinekonn
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 3808

                      #11
                      Re: Mcbethk otsib stake.

                      soovitan proovida müüa osakuid sest vaevalt keegi sulle tervikuna stake annab, vähemalt nii paistab

                      Comment

                      • mcbethk
                        Bännitud
                        • Oct 2008
                        • 687

                        #12
                        Re: Mcbethk otsib stake.

                        Algselt postitas adam_q Vaata postitust
                        FT tabelis norm miinus ju. Kas see heidutama ei peaks tulevasi steikijaid? Ma samas ei tea steikimisest suurt midagi ka, niiet andke andeks, kui kohatu küsimus.
                        Ei ole kohatu. FT lifetime käed on enamus spew/tilt. Ausaltöeldes ma ei oskagi muud selgitust sellele öelda. Kes on steikimisest huvitatud teab ise väga hästi risk/reward suhet.

                        Comment

                        • mcbethk
                          Bännitud
                          • Oct 2008
                          • 687

                          #13
                          Re: Mcbethk otsib stake.

                          bump, teeme osakutena. kellel huvi, andke siin teemas teada mitu osakut.

                          Comment

                          • mcbethk
                            Bännitud
                            • Oct 2008
                            • 687

                            #14
                            Re: Mcbethk otsib stake.

                            Keegi pole siis huvitatud? Võib nl50 ka teha, kuigi seal on rake meeletu on siiski võimalik seda biitida. Siis oleks 1 osaku hind 10$

                            Comment

                            • peete82
                              Vana Tegija
                              • Jan 2010
                              • 1310

                              #15
                              Re: Mcbethk otsib stake.

                              Ilmselt see FT-s auku pandud 8000$ hirmutab huvilisi.
                              Samas ca kuu aega tagasi oli sul raha, et 200$ sisseostuga turnasid mängida, lõhnab nagu kehva BRM järgi?
                              Ilmselt oleks sul lahendus hea tagatisega laenu saada, röövellikel tingimustel.
                              Last edited by peete82; 27.10.10, 09:11.

                              Comment

                              Working...