Otsin NL25 stake FTP-se.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • qbj0hn
    Auk on auk. FAKT!
    • Nov 2008
    • 7091

    #1

    Otsin NL25 stake FTP-se.

    Algul mõtlesin,et teen 2p2 selle teema,aga siis mõtlesin järgi ja otsustasin teha siia kuna oleks mugavam eestlasega koostööd teha.
    Alustuseks siis olen järvamaalt ja pokkerit mänginud umbes 2a on ja off.
    Oma lollusest ja igasuguste asjade kokkulangemisel pole see eriti õnnestunud nagu näha,muidu ma seda teemat vist siin ei kirjutaks.
    Kõige rohkem olen mänginud FR-i selle aja jooksul ja igasuguseid turnamente.
    Hetkel käin keskkoolis ja absoluutselt mingeid sissetulekuid pole.
    Viimased 3 kuud olen ennast nn. ülal pidanud gamblemisest.1 pikk stake lõppes mul mingi kuu aega tagasi ära,aga kuna ma keerasin ühe sita irl kokku siis pidin selle diili ära lõpetama.
    Tegelikult viimased kuud jamh pole ühtegi sissetulekut peale pokkeri olnud,aga see on olnud siuke rollercoaster minu jaoks,et otsustasin,et teeks siia teema ja võtaks ennast kokku.
    Äki mõne eestlasega koostööd tehes laabub asi paremini.

    Usaldusväärsusega ei tohiks probleeme olla,2+2-s on mul mingi 4 suht tuntud inimest kes võivad mu eest hea sõna anda kui vaja jne,kes mind on varem stakenud/coachenud.Kaks pikemat stakemis diili on varem olnud,üks oli UB-s kus staketi ja coachiti NL25-s ja viimane mis just lõppes ka NL25.Lisaks siin foorumis inimesi kes mind teavad irl.
    Ok,see selleks.
    Sooviks siis NL25 fullringi Full tilti stake.Stake suurust ei oska välja pakkuda,aga eks selle lepib omavahel kokku.
    Kasumijaotus oleks 50/50 ja rb ka 50/50.
    Tavaliselt mängin 9 lauda korraga siis kõige parem keskenduda,vahel ka 12,aga üle selle ei mängi kuna tulemused on näidanud,et ei mõju see mu mängule hästi.
    Volüümi panen julgelt 60-70k~ kätt kuus ära.
    Käte arvu arutaks ka siis kui keegi tunneb huvi.Eesmärk oleks muidugi ise jälle stake lõppedes bankrolli omada.
    Eesmärgiks oleks muidugi kõrgemale jõuda ja mängu paremaks saada.
    Oleks positiivne kui see kes stakib oleks ka ise võitev mängija ja vajadusel oskaks näpunäiteid anda.
    Mõned graafikud ka minevikust.

    Vanem veebruari kuu graafik:
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    See peaks UB NL10 olema.
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Ja see viimasest stakest peale seda kui ma coachingut sain.
    Just parim kaardijooks polnud.
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Kui kellegil peaks mingit huvi olema siis kirjutage siia teemasse või PM..
    Last edited by qbj0hn; 11.10.10, 13:57.
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2
    Re: Otsin NL25 stake FTP-se.

    Pane ikka lifetime graafik ka!

    PTR tulemused

    Graafik:


    Üldine:
    Käsi: 127,000
    Winrate: 0.07PT/BB
    Rakepaid/Rakeback: $1713/$565

    NB! 25NL tulemused on 108,000 kätt, -$566 ehk -1.02PT/BB. Sellest rake $1336 ja rakeback $441.

    EDIT:
    Erapooletu statistika proovin lisada igale diilile.

    Comment

    • qbj0hn
      Auk on auk. FAKT!
      • Nov 2008
      • 7091

      #3
      Re: Otsin NL25 stake FTP-se.

      Pole lifetime graafikut panna,sest tegin formati enne eelmist staket ja aint ftp käed on alles.
      Ja mängiks ka muidugi PL25.Seal olen ma PTR-is 238$ up 16k käe peale.
      PTR-i graafikut kirjeldades siis see esimene miinus tuli vist kohe paari päevaga kuna polnud ammu FR-i mänginud,aga sealt edasi sain coachingut ja olin kohe 20k käe peale miski 8bb/100 ja siis hakkas mingi mürgel pihta ja ülisitt jooks jne,mis mõjutas ka mindsetti obv.Mis on ka mu original posti graafikul näha.

      Comment

      • qbj0hn
        Auk on auk. FAKT!
        • Nov 2008
        • 7091

        #4
        Re: Otsin NL25 stake FTP-se.

        Leidsin 2+2-st juba stake,aga ootan veel täna/homme siia ka pakkumisi kui kellegil on huvi,kuna oleks eestlasega mugavam koostööd teha.

        Comment

        • nikitheone
          Mr. Puujalg
          • Aug 2009
          • 6446

          #5
          Re: Otsin NL25 stake FTP-se.

          link plz
          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

          Comment

          • qbj0hn
            Auk on auk. FAKT!
            • Nov 2008
            • 7091

            #6
            Re: Otsin NL25 stake FTP-se.

            Kuhu link?

            Comment

            • nikitheone
              Mr. Puujalg
              • Aug 2009
              • 6446

              #7
              Re: Otsin NL25 stake FTP-se.

              2+2 stake saamisele
              &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

              Comment

              • qbj0hn
                Auk on auk. FAKT!
                • Nov 2008
                • 7091

                #8
                Re: Otsin NL25 stake FTP-se.

                Ma teemat seal ei teinud,aga saatsin staking teemas PM-i mitmele inimesele.
                Olen 4x 2+2-st staketud olnud NL5 kuni NL25 ja 2 nendest stakejatest on suht tuntud ja vanad kasutajad ja võivad igakell vouchida mu eest.Stake saamine seal küll probleem pole,kuna mul ka miski 3.7k postitust seal foorumis ja suhteliselt aktiivne.
                Ja market place on ka approved mul 2+2-s.
                Anyway stake läheks muidu sinna lehele http://sharkstaking.com/home/
                Eestlastest keegi pole mind varem stakenud,aga oleks hea küll
                Last edited by qbj0hn; 12.10.10, 09:38.

                Comment

                • qbj0hn
                  Auk on auk. FAKT!
                  • Nov 2008
                  • 7091

                  #9
                  Re: Otsin NL25 stake FTP-se.

                  Võib teema lukku panna,staker olemas :)

                  Comment

                  Working...